Vypínání blinkrů

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
kema78
Příspěvky: 5
Registrován: 16 črc 2023, 10:28

Vypínání blinkrů

Příspěvek od kema78 »

Mohl by mi prosím někdo potvrdit, nebo vyvrátit, že Tucson III nevypíná automaticky ukazatele změny směru jízdy po vrácení volantu? Doteď jsem jezdil jenom Mondea a tohle mě teda hodně překvapilo, nezažil jsem to na žádném jiném autě. Tucsona mám teprve týden, ale zvyknout si na to nebude tak jendoduché.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Vypínání blinkrů

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

To Ti nepotvrdí nikdo. Samozřejmě, že páčku vrací a blinkr vypíná.
Takže reklamovat!
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
kema78
Příspěvky: 5
Registrován: 16 črc 2023, 10:28

Re: Vypínání blinkrů

Příspěvek od kema78 »

Díky, byla by to zajímavá technologická "novinka" :roll:
To mě teda přechod na jinou značku pěkně začíná ](*,)
Uživatelský avatar
Minko
***
Příspěvky: 946
Registrován: 08 říj 2017, 14:57
Bydliště: okr. Dunajská Streda

Re: Vypínání blinkrů

Příspěvek od Minko »

Ked vidim z akej znacky si presiel bude to uz len lepsie 🤣mozno su tie blinkrove packy z fajrontovej serie 😀
Dacia Duster TCe 100 LPG Arizona Orange Journey + country pack 01/2024-
Hyundai i20 1.2 62kw CHIC Phantom black + winter pack 8/2017
ex Škoda Fabia 7/2019 - 1/2024
ex Kia cee´d_SW 02/2015 - 08/2017
kema78
Příspěvky: 5
Registrován: 16 črc 2023, 10:28

Re: Vypínání blinkrů

Příspěvek od kema78 »

Nechtěl bych ti brát iluze, ale od 96 jsem jezdil jenom Mondea a kdyby nepřišlo zelené šílenství a Mondeo se nepřestalo vyrábět, tak bych určitě nekupoval Hyundai. Bohužel momentální výběr je tak mizerný, že za daný peníz mi to vyšlo nejlíp, i když zdaleka to neodpovídá tomu, co bych chtěl a výbavou spoustu věcí ztrácím, musel bych výrazně připlácet. Jenom blbé odkládací prostory je mizérie, o kufru se vůbec nebavím. Na Ford stojí díly pakatel proti koncernu, Hyundai zase mizerná nabídka. Tak snad to vydrží fungovat aspoň takovou dobu, co moje staré Mondeo (které je mimochodem pořád ve skvělé formě a jezdí nesrovnatelně líp než udýchaná 1,6 TGDI).
Uživatelský avatar
gogocik
*
Příspěvky: 29
Registrován: 03 říj 2021, 13:23

Re: Vypínání blinkrů

Příspěvek od gogocik »

Tak sis ho neměl kupovat, nemusel jsi tu teď prudit.
Hyundai Tucson, 1,6 T-GDI, DCT MHEV SMART
Martinsp
****
Příspěvky: 1399
Registrován: 25 zář 2010, 09:59
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Vypínání blinkrů

Příspěvek od Martinsp »

Nějak nechápu proč jsi ho kupoval, když ti nevyhovuje a teď si stěžuješ..
Měl jsi minimálně zůstat u nějakého naftového kombíka od jakékoliv značky.
Hyundai I30 kombi, 1.6gdi, weekend. Tucson 2022, 1,6 T-gdi, 110kw, 4x4, smart
Honda Jazz, 1,4, 2008- prodaný
Hyundai Getz, 1.3, 2003- prodaný
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Vypínání blinkrů

Příspěvek od idam.i »

kema78 píše: 16 črc 2023, 13:07 Nechtěl bych ti brát iluze, ale od 96 jsem jezdil jenom Mondea a kdyby nepřišlo zelené šílenství a Mondeo se nepřestalo vyrábět, tak bych určitě nekupoval Hyundai. Bohužel momentální výběr je tak mizerný, že za daný peníz mi to vyšlo nejlíp, i když zdaleka to neodpovídá tomu, co bych chtěl a výbavou spoustu věcí ztrácím, musel bych výrazně připlácet. Jenom blbé odkládací prostory je mizérie, o kufru se vůbec nebavím. Na Ford stojí díly pakatel proti koncernu, Hyundai zase mizerná nabídka. Tak snad to vydrží fungovat aspoň takovou dobu, co moje staré Mondeo (které je mimochodem pořád ve skvělé formě a jezdí nesrovnatelně líp než udýchaná 1,6 TGDI).
A prečo si nevzal Kugu 2,5 HEV ?
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
kema78
Příspěvky: 5
Registrován: 16 črc 2023, 10:28

Re: Vypínání blinkrů

Příspěvek od kema78 »

Vy dva máte něco k té páčce blinkrů, nebo zde jenom plníte fóra OT? Já jsem se reagoval na konkrétního uživatele, který opět naprosto mimo téma plácá nesmysly.
kema78
Příspěvky: 5
Registrován: 16 črc 2023, 10:28

Re: Vypínání blinkrů

Příspěvek od kema78 »

idam.i píše: 16 črc 2023, 14:47
kema78 píše: 16 črc 2023, 13:07 Nechtěl bych ti brát iluze, ale od 96 jsem jezdil jenom Mondea a kdyby nepřišlo zelené šílenství a Mondeo se nepřestalo vyrábět, tak bych určitě nekupoval Hyundai. Bohužel momentální výběr je tak mizerný, že za daný peníz mi to vyšlo nejlíp, i když zdaleka to neodpovídá tomu, co bych chtěl a výbavou spoustu věcí ztrácím, musel bych výrazně připlácet. Jenom blbé odkládací prostory je mizérie, o kufru se vůbec nebavím. Na Ford stojí díly pakatel proti koncernu, Hyundai zase mizerná nabídka. Tak snad to vydrží fungovat aspoň takovou dobu, co moje staré Mondeo (které je mimochodem pořád ve skvělé formě a jezdí nesrovnatelně líp než udýchaná 1,6 TGDI).
A prečo si nevzal Kugu 2,5 HEV ?
Jak už jsem zmiňoval, toto mi vyšlo nejlíp. Kuga není žádná výhra, Ford už prostě nemá nic, co by mi pasovalo. Kuga má minikufr. A už dost o výběru, nějak si na to zvyknu.
Uživatelský avatar
idam.i
*******
Příspěvky: 8985
Registrován: 24 dub 2012, 23:25
Bydliště: Bratislava

Re: Vypínání blinkrů

Příspěvek od idam.i »

](*,) #-o
Hyundai i20 Chic 1,25 (2017-) biela
Opel Insignia GS 1,5 T Innovation(2018-) Satin Grey
Hyundai Elantra AD 1,6 Style Sparkling metal
Hyundai i40cw 1,6 GDI, Blue spirit
Ford Cmax 1,6
Ford Mondeo 1,8
Mazda 626 V6, Renault 21 , Citroen BX16...
Uživatelský avatar
Minko
***
Příspěvky: 946
Registrován: 08 říj 2017, 14:57
Bydliště: okr. Dunajská Streda

Re: Vypínání blinkrů

Příspěvek od Minko »

kema78 píše: 16 črc 2023, 13:07 Nechtěl bych ti brát iluze, ale od 96 jsem jezdil jenom Mondea a kdyby nepřišlo zelené šílenství a Mondeo se nepřestalo vyrábět, tak bych určitě nekupoval Hyundai. Bohužel momentální výběr je tak mizerný, že za daný peníz mi to vyšlo nejlíp, i když zdaleka to neodpovídá tomu, co bych chtěl a výbavou spoustu věcí ztrácím, musel bych výrazně připlácet. Jenom blbé odkládací prostory je mizérie, o kufru se vůbec nebavím. Na Ford stojí díly pakatel proti koncernu, Hyundai zase mizerná nabídka. Tak snad to vydrží fungovat aspoň takovou dobu, co moje staré Mondeo (které je mimochodem pořád ve skvělé formě a jezdí nesrovnatelně líp než udýchaná 1,6 TGDI).
Vychadzam zo skusenosti ludi v mojom najblizsom okoli a nepoznam nikoho kto by si Fordy pochvaloval. Kazdy nadaval na to ze je s tym autom kazdu chvilu v servise. Castokrat prkotiny, ale bolo to obtazujuce pre nich.

Ja som na huyndai/kia koncern stazovat nemozem. Mame v rodine uz 4. Auto z tohto koncernu (3 aktivne jazdia i20, Kona, Sportage) a mozem povedat:
Kona (2021) ma len 40.000 km nemalo sa tam co este posrat
i20 (2017)- ma 197.000 km a okrem vymeny motora na zaruku a odvtedy piskajuci remen alternatora obcas pri rozjazde a obcas strajkujucemu oknu spolujazdca za vodicom tomu autu nic nie je dokonca vsetky podvozkove casti okrem brzd uplne povodne.
Sportage (2014)- poslednu info co som mal od oca bolo ze ma 360.000 km najazdene a meneny bol len synchron na 4 stupni a veci co sa museli riesit po mensej nehode.

Este sme mali i30 (2007)- isla z ruk pri 340.000 km a mala robeny len spotrebny material podvozku, v motore okrem naplni baterky a filtrov nic nebolo menene...
Dacia Duster TCe 100 LPG Arizona Orange Journey + country pack 01/2024-
Hyundai i20 1.2 62kw CHIC Phantom black + winter pack 8/2017
ex Škoda Fabia 7/2019 - 1/2024
ex Kia cee´d_SW 02/2015 - 08/2017
Uživatelský avatar
Mr. HYUNDAI
*******
Příspěvky: 11579
Registrován: 07 kvě 2008, 12:51
Bydliště: Lázně Toušeň

Re: Vypínání blinkrů

Příspěvek od Mr. HYUNDAI »

Každá změna značky, zejména znásobená změnou kontinentu původu, je jakýsi kulturní šok :mrgreen: .
Skoro všechno funguje jinak - a čím delší byl pobyt u předchozí značky a čím je člověk starší - tím je ten šok větší :wink: .
A vím o čem mluvím - já jsem od :hyu: přešel po skoro dvou dekádách v kuse, takže mám pochopení.
Ale změnu jsem zpracoval vcelku rychle a nové auto si užívám. A věřím, že Kema se taky aklimatizuje :) .
25. (OPEL 2.) Astra PHEV GS line
24. (OPEL 1.) Mokka-e Ultimate
hudyss77
**
Příspěvky: 107
Registrován: 07 dub 2023, 06:11
Bydliště: Liberec

Re: Vypínání blinkrů

Příspěvek od hudyss77 »

Minko píše: 16 črc 2023, 18:29 Vychadzam zo skusenosti ludi v mojom najblizsom okoli a nepoznam nikoho kto by si Fordy pochvaloval. Kazdy nadaval na to ze je s tym autom kazdu chvilu v servise. Castokrat prkotiny, ale bolo to obtazujuce pre nich.
No vidíš, já teď měl zhruba 10let Ford Grand Cmax a k tomu prý "problémový" Ecoboost. Nemusel jsem řešit nic. Bylo to super auto.
Na Tucsonu mě pár věcí vadí, ale prostě se s tím naučím žít.
Tucson 1,6 T-GDi Smart - 07/2021
Odpovědět

Zpět na „Tucson III - Interiér“