Financovani noveho vozu

Tato sekce je určena těm, kteří zvažují koupi vozu Hyundai (ne Hyunday).

Moderátoři: Farrael, Lantra Luke, Moderátoři

Odpovědět
lyky88
Příspěvky: 4
Registrován: 06 srp 2023, 07:42

Financovani noveho vozu

Příspěvek od lyky88 »

Zdar,
zvažuji skladový Tucson. Jsem soukromá osoba, částku mám celou na účtu.
Jaké jsou aktuální možnosti financování u Hyundai? Na stránkách jsou jen obecné marketingové kecy, nenašel jsem žádná konkrétní čísla.
Nevyplatí se to vzít na nějaký jejich akční úvěr a zbytek peněz dát na spořící účet?
A pokud bych bral auto na úvěr, je možné využít zde nabízené slevy od zaměstnanců z Nošovic?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Financovani noveho vozu

Příspěvek od Mexican »

ja som to riesil posobne. cash som mal ale nakonieco som vzal akontaciu 70% a zvysok ich uver (cez esox) na 2 roky kde 23 splatok obsahuje istinu a urok a posledna 24 je doplatok (celkom vysoky ,takze bacha neprechlastaj tie prachy :-)

bez poistenia (tam vyzaduju fleetovku u Uniqa) som na 1,99%. takze ano aj na obyc sporiacom ucte to bude mierne lepsie. nevyhodou je ze clovek nema velky TP ale su celkom pruzny ked ho potrebujes (2-3 dni postou)

poistka vychadza tiez mierne drahsie (u mna asi 10%+) ako by som to poistoval sam ale nie je to ziadna tragedia

najlrpsie urobis ak si zajdes za predajcom a nechas si ten uver spocitat pretoze to vsetko uvidis pred svojmi ocami
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Glock69
*
Příspěvky: 20
Registrován: 26 kvě 2023, 15:43

Re: Financovani noveho vozu

Příspěvek od Glock69 »

Já nakonec zaplatil celé auto, chtěl jsem využít úvěr, ale ten byl pouze s jejich pojištěním. A to bylo šílené, nepočítají bonusy, místo, věk, nic. Prostě napálí víc než dvojnásobek toho, co mi dali, když jsem auto zaplatil celé. Jinak jejich uniqua pojištění jsem musel vzít kvůli slevě na auto a doplňky.
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2043
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Financovani noveho vozu

Příspěvek od milosh »

Slevy muzes ziskat od clenu v tomto tematu https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?t=27667
lyky88
Příspěvky: 4
Registrován: 06 srp 2023, 07:42

Re: Financovani noveho vozu

Příspěvek od lyky88 »

jj, s tou slevou 15 už počítám, ale hledám další možnosti, jak snížit finální cenu auta.
Někteří členové fóra se v jiných vláknech chlubí různými způsoby, jak si vyjednali lepší cenu.
Uživatelský avatar
Maras
*****
Příspěvky: 1704
Registrován: 09 srp 2020, 14:44

Re: Financovani noveho vozu

Příspěvek od Maras »

S tou slevou 15 od zaměstnance Hyundai moc nepočítej, změnily se pravidla. Ledaže by bydlel někde v tvém okolí a domluvili by jste se na setkání přímo u prodejce osobně.
Hyundai i30 HB 1.5 DPi 81 Kw Smart
Hyundai i30 HB 1.5 DPi 81kw Comfort
Hyundai i30 GDW 1.6 MPI 88 kW Ambassador
HONDA Jazz 1.4 73kW
Ford Focus II Combi 1.6 74kW
Š.120,Favorit,Fabia...
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Financovani noveho vozu

Příspěvek od Mexican »

mne ta zamestnanecka zlava tiez nepresla. Proste predajca povedal, ze by musel ten zamestnanec dojst osobne a poriesit to tam
Ak teda clovek nekupuje auto blizko Nosovic, tak to asi nepojde :-/
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Mi.Ha.
**
Příspěvky: 300
Registrován: 18 led 2022, 23:40

Re: Financovani noveho vozu

Příspěvek od Mi.Ha. »

lyky88 píše: 06 srp 2023, 07:46 Zdar,
zvažuji skladový Tucson. Jsem soukromá osoba, částku mám celou na účtu.
Jaké jsou aktuální možnosti financování u Hyundai? Na stránkách jsou jen obecné marketingové kecy, nenašel jsem žádná konkrétní čísla.
Nevyplatí se to vzít na nějaký jejich akční úvěr a zbytek peněz dát na spořící účet?
A pokud bych bral auto na úvěr, je možné využít zde nabízené slevy od zaměstnanců z Nošovic?
Pokud jsi měl nebo máš ičo,tak se to nechá uhrát i na to. Musí to schválit. Oželel jsem gumy,sleva byla hodně super a pojistit jsem si to mohl kde chtěl. Gumy na podlaze a i v kufru jako bonus. Za mě pokud auto nevydělává,tak půjčka či úvěr nee.
Pak je ještě něco i pro doktory.
Odpovědět

Zpět na „Koupě ojetého nebo nového vozu Hyundai“