Kde je odvzdušňovací šroub?

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
meexiko
**
Příspěvky: 131
Registrován: 06 říj 2005, 17:50
Bydliště: Plzeň

Kde je odvzdušňovací šroub?

Příspěvek od meexiko »

čau dneska sem dolejval chladící kapalinu( už jí tam bylo hodně málo) cestou domů z chaty mi to vůbec netopilo, na netu sem našel že se to musí odvzdušnit, ale já nevim kde najdu odvzdušňovací šroub... dík za radu
Hnuydai Accent 1.3 62kW r.95
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

Pokud si ještě pamatuji tak tam ani odvzdušnovací šroub není a po výměně chladící kapaliny jsem vždy zahřál motor a pustil topení na maximum nechal běžet několik minut tím by se to mělo odvzdušnit.
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Uživatelský avatar
meexiko
**
Příspěvky: 131
Registrován: 06 říj 2005, 17:50
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od meexiko »

Zejtra to vyzkouším. Dík za radu
Hnuydai Accent 1.3 62kW r.95
Uživatelský avatar
Kleskojot
**
Příspěvky: 149
Registrován: 21 pro 2006, 02:21
Bydliště: chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kleskojot »

radeji bych odskousel jestli otvira termostat vindej ho a hod do kastru s vodou ten zahrivej na plotince s teplomerem na zavarovani a uvidis v koika a jestli vubec otvira
HYUNDAI coupe 2.0 r.97 zlutasek lepsi nez 120ka))) seru kref
HYUNDAI Lantra 1.6 r.95 opet lepsi nez 120cka)))
Uživatelský avatar
meexiko
**
Příspěvky: 131
Registrován: 06 říj 2005, 17:50
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od meexiko »

Tommas33 píše:Pokud si ještě pamatuji tak tam ani odvzdušnovací šroub není a po výměně chladící kapaliny jsem vždy zahřál motor a pustil topení na maximum nechal běžet několik minut tím by se to mělo odvzdušnit.
Tak to bohužel nepomohlo. Pořád to netopí. Zjistil sem že se voda v chladiči vubec neohřívá a hadice sou studený ikdyž sem to měl nastartovaný 15minut. Motor se normálně zahříval, když byla ručička teploměru na3/4 tak se normálně pustil větrák.

Asi sem sem ještě nenapsal že se mi ztrácí chladící kapalina z nádržky. Měl sem to před týdnem v servisu kvuli tomu že mi to jelo na 3válce, strašně to škubalo, nedalo se s tim jet. V servisu mi řekli že je v prdeli zapalování, vyměnili rozdělovač a svíčky. Doplnili mi všechny kapaliny. A teď po tejdnu zas nádržka prázdná.. Těsnení pod hlavou je prej oukej, tak nevim. Můžu s tim jezdit? Asi mi bude zima :D
Hnuydai Accent 1.3 62kW r.95
Uživatelský avatar
meexiko
**
Příspěvky: 131
Registrován: 06 říj 2005, 17:50
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od meexiko »

Kleskojot: s tim termostatem to radši dělat nebudu... ještě bych ho zk.....
Myslel sem že to ma prostě zavzdušněný ale asi to bude něco složitějšího :(
Hnuydai Accent 1.3 62kW r.95
Uživatelský avatar
MarekGT
*
Příspěvky: 44
Registrován: 25 dub 2006, 17:54
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od MarekGT »

Jestli jsou hadice studený tak bude možná v háji vodní pumpa ne?
Lantra 1.8 16v GT - 94kW r.v. 1996
Uživatelský avatar
meexiko
**
Příspěvky: 131
Registrován: 06 říj 2005, 17:50
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od meexiko »

něco sem si o tý vodní pumpě přečet na foru a vypadá to že máš pravdu. Akorát nevim jestli když je v háji vodní pumpa tak ubejvá rychle ta voda z tý nádržky. Dík za tip
Hnuydai Accent 1.3 62kW r.95
Uživatelský avatar
Kleskojot
**
Příspěvky: 149
Registrován: 21 pro 2006, 02:21
Bydliště: chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kleskojot »

ja bych to videl na ten termostat niceho se bat nemusis. kdyz to budes doma zahrivat a kdyz bude teplota na 90 stupnich musi nejpuzdeji otvirat. a neni to tak draha vec aby jsi ji nemohl vymenit. a kdyz mas studeny hadice tak je to na 99procent ti termostatem. a jestli neni videt nekde pod autem unik kapaliny a tak muze bejt jedine v oleji a to je pric tesneni pod hlavou. jinak nepovim ale 100pro termostat :idea:
HYUNDAI coupe 2.0 r.97 zlutasek lepsi nez 120ka))) seru kref
HYUNDAI Lantra 1.6 r.95 opet lepsi nez 120cka)))
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“