Servisná prehliadka 45.000 km TUCSON

Hyundai Tucson 1. generace 2004 - 2010 (JM) - nástupcem byla ix35 v letech 2010 - 2015.

Moderátor: Moderátoři

martin tuscon
*
Příspěvky: 43
Registrován: 27 srp 2006, 11:14
Bydliště: Praha západ

Servisná prehliadka 45.000 km TUCSON

Příspěvek od martin tuscon »

Tak bez ojeje (dodávám vlastní) a bez geometrie ( s tou si hráli nedávno celej den) to stálo 3500kč Delá se k tomu ještě kontrola klimatizace a výměna filtru, vzduchový a pylový filtr. A ještě jim povídám má to na volnoběh nepravidelný chod, klepe se to! A byl v hajzlu jeden vstřikovač a druhý byl na hraně tak vyměnili oba! Když jsem měl najeto asi 7000km tak mě měnili taky 2 tak teď je mám vyměněný všechny a zadarmo. Zkoušel na mě technik něco o naftě tak jsem mu řekl ať to na mě nezkouší a bylo to grátis. Tak to se ten jejich Comon rail moc nepředvedl! Fakt si nedovedu představit po skončení záruky ty jejich generálky platit!!! Taky jsem ji ukázal jak mě šíleně klepe zámek 5 dveří přicvakl sem tam kus hadru a bylo to dobrý, myslel jsem, že objednají nebo vymění nebo nějak opraví zámek, ale mechanikovi to nikdo neukázal jako já technikovi a akorát mě všechno vyndal z kufru udelal bordel a zámek je prej dobrej, hajzlové! Klepe to ještě víc, ve středu tam na ně jedu! Ale z čeho mám radost, to je, že jeden starší pár měl zájem o Tucson a já jim to před prodejcem rozmluvil :D
Tucson 2.0 CRDi 83kW Elegance. Klumpr, hnojůvka, nekvalitní Korejský výrobek!
Reklama
 

Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Re: Prohlídka 45000km

Příspěvek od Andy4 »

martin tuscon píše: Ale z čeho mám radost, to je, že jeden starší pár měl zájem o Tucson a já jim to před prodejcem rozmluvil :D
"zabil" si :lol: :lol: :lol: nech si uvedomia že v cene auta sú aj služby a servis
mx5/swiftsport/santafe/accent
martin tuscon
*
Příspěvky: 43
Registrován: 27 srp 2006, 11:14
Bydliště: Praha západ

Příspěvek od martin tuscon »

Myslím, že v Praze Butovicích mají asi víc práce jak jinde a podle toho to tak vypadá no :cry:
Tucson 2.0 CRDi 83kW Elegance. Klumpr, hnojůvka, nekvalitní Korejský výrobek!
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Re: Prohlídka 45000km

Příspěvek od Jirka »

martin tuscon píše:Ale z čeho mám radost, to je, že jeden starší pár měl zájem o Tucson a já jim to před prodejcem rozmluvil :D
Já teda nevím, už jsem četl pár tvých příspěvků. Někdy se snažíš poradit, ale jinak mám pocit jak kdybys tu byl snad nasazenej od VW :lol:
Jestli si sis ještě nevšiml, tohle je fórum majitelů a fanoušků aut zn. Hyundai
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
martin tuscon
*
Příspěvky: 43
Registrován: 27 srp 2006, 11:14
Bydliště: Praha západ

Příspěvek od martin tuscon »

Mě se Tuscon líbí pořád, ale jak jsem už psal tak jsem si koupil auto za 3/4 milionu a myslel jsem si, že bude kvalitní? Copak chci víc jak ostatní?
Tucson 2.0 CRDi 83kW Elegance. Klumpr, hnojůvka, nekvalitní Korejský výrobek!
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

martin tuscon píše:Mě se Tuscon líbí pořád, ale jak jsem už psal tak jsem si koupil auto za 3/4 milionu a myslel jsem si, že bude kvalitní? Copak chci víc jak ostatní?
Ne v pohodě, asi si fakt natrefil na špatnej kus.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
martin tuscon
*
Příspěvky: 43
Registrován: 27 srp 2006, 11:14
Bydliště: Praha západ

Příspěvek od martin tuscon »

No, že bych já měl tolik závad a jiní skoro nic? Nevím no jak je to možný. Zase na druhou stranu i když byl jeden vstřik v háji a druhej na hraně tak jsem jezdil i s rakví celou zimu za 9 i méně a to si myslím není špatný a teď po výměně těch dvou vstřiků to jezdí obzvlášť moc pěkně. Sundal jsem rakev, dám letní gumy a myslím, že za 8 budu drandit zase :wink:
Tucson 2.0 CRDi 83kW Elegance. Klumpr, hnojůvka, nekvalitní Korejský výrobek!
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Nemáš si kupovat tak drahý auto :lol: .Mrkni na vlákno nových Accentů nebo Coupe- neopravujeme(protože nám to šlape 8) )-jezdíme. 8) Tvé příspěvky jsem přečetl všechny a nechápu,proč jsi to auto(když stále jen nadáváš :roll: ) neprodal?Jestli jsi trefil špatný kus(na to má štěstí můj soused-koupí novou TV a nestačí běhat do opravny,koupil nové DVD Philips-zapojil a po několika vteřinách přehrávání rána,čmoud.....a kompletně celý vnitřek mu vyhořel a tak to má s každou věcí,co kdy koupil :? ),neznamená to,že jsou špatné všechny. :wink: Dej jim sodu v servisu,ať máš auto v pořádku nebo ho prodej a kup si co chceš :? ,ale prskat síru na všechny strany,když Tucsonů bez problému jezdí desetitisíce :roll: .Třeba zrovna ten chlap si ho chtěl koupit a nevidím důvod,proč by nemohl být spokojený(pokud nekoupí to tvoje :lol: ).Kdyby to byla tak špatná auta(jak máš popsáno v podpisu :? ),tak URČITĚ nebudou na špičce nejprodávanějších SUV :!: Že popisuješ závady a servis TVÉHO auta je Ok.Ale z každého tvého příspěvku,to na mě dělá dojem,jak jsou VŠECHNY :!: Tucsony hrozné a to asi těžko :!: :!: (Viz.třeba tvoje reakce na test ve Světě motorů,kde Tucson vyhrál první část testu(druhá bude teprve uveř.)před Toyotou,Land R......).
Je to jen můj údiv(ne kritika :!: )nad tím,jak člověk,který si určitě koupil nejhorší auto svého života :roll: ,jezdí nadávat do servisu,prodejci a hlavně na klub fandů značky a stále si to NEJHORŠÍ AUTO NA SVĚTĚ nechává,aby se mohl zlobit dál :?: Já auta neměním,ale s popisem závad,nespokojenosti a rozčilení...stále nemůžu pochopit,že ho ještě máš.TAK SE HO ZBAV A BĚŽ TŘEBA K :oops: .................VW :lol: .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Myslím, že "martin tuscon" tady psal, že ho prodává a kupuje právě toho Outlandera
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
martin tuscon
*
Příspěvky: 43
Registrován: 27 srp 2006, 11:14
Bydliště: Praha západ

Příspěvek od martin tuscon »

Tak tak jde z baráku :(
Druhá část testu už vyšla jestli je na mysli ta ze SM. A tuscon je první těsně za ním CRV následuje RAVka, Freelander a poslední Captiva. Docela mě udivilo jak napsali, že "ZBYTEČNĚ SKLONĚNÁ ZADNÍ OPĚRADLA NELZE PŘESTAVOVAT" Co je to za hovadinu? To znamená, že někdo zkoušel auto a ani nezklopil zadní opěradla, jinak by na to musel přijít ne?
Tucson 2.0 CRDi 83kW Elegance. Klumpr, hnojůvka, nekvalitní Korejský výrobek!
Uživatelský avatar
Melda
**
Příspěvky: 196
Registrován: 21 pro 2006, 19:54
Bydliště: Na severu

Příspěvek od Melda »

K problematice vstřikovačů a celkově k Common Rail je zajimavý článek na WWW.tipcars.com v sakci NOVINKY - PORADNA: Oprava vstřikovačů u Forda Mondeo TDCi.Nenechte se mýlit značkou Ford -jedná se o soustavu Delphi
používanou třeba u Hyundai Teracan.
martin tuscon
*
Příspěvky: 43
Registrován: 27 srp 2006, 11:14
Bydliště: Praha západ

Příspěvek od martin tuscon »

Tak fakt by mě zajimalo co s tím všechno dělali, páč to fakt moc pěkně jede :shock: Na rovince není problém to roztáhnout až skoro do omezovače (4200 ot.) a tach. ukazuje 190 to může být takových 177, takhle to nikdy nejelo a výměnou vstřikovačů to tak docela asi nebude, pač ty vibrace vozu jsem pociťoval pár dnů před prohlídkou. Podotýkám, že mám tu slabší verzi a max. to jelo 170 takže nějakých 160 ve skutečnosti. GPS nemám tak skutečnou rychlost vypočítávám podle toho jak mě tenkrát na brzdě přeměřil i tachometr. Nestalo se to někomu, že po nějaké prohlídce to začalo líp drandit?
Tucson 2.0 CRDi 83kW Elegance. Klumpr, hnojůvka, nekvalitní Korejský výrobek!
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

To jse mi taky stalo.Tak jsem pátral a volal jsem tomu týpkovi do servisu a on na mně jo ty to auto moc šetříš a jednotka je adaptabilní a po čase se podřídí tvému jízdnímu stylu.Podle mně to prosně jen napíchly na diagnostiku smazaly starý hodnony a ted si to nahrává jiný.
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Uživatelský avatar
Melda
**
Příspěvky: 196
Registrován: 21 pro 2006, 19:54
Bydliště: Na severu

Příspěvek od Melda »

Znovu ti doporučuji ten článeček na WWW.tipcars.com kde piše autor co by se mělo dělat s řídící jednotkou po zamontování nového nebo opraveného vstřikovače.
Naposledy upravil(a) Melda dne 16 bře 2007, 18:01, celkem upraveno 1 x.
martin tuscon
*
Příspěvky: 43
Registrován: 27 srp 2006, 11:14
Bydliště: Praha západ

Příspěvek od martin tuscon »

Jo jo dík už jsem to prostudoval, ale je to v záruce tak já to neovlivním co s tím udělají a taky už mě ani moc neřeknou. Takže, když to shrnu tak to jede nádherně a nevím proč :roll: Dokonce dnes jsem vyzkoušel, že když vypnu čudla ESP tak to přihrábne i na dvojku :wink:
Tucson 2.0 CRDi 83kW Elegance. Klumpr, hnojůvka, nekvalitní Korejský výrobek!
Odpovědět

Zpět na „Tucson I“