Lidi sou svině...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Lidi sou svině...

Příspěvek od Melkor »

Dneska si tak koukám na fóru co novýho a pod oknem (kde mám zaparkovaný auto) slyším křupnutí. Kouknu a hle? Bílá oktávka v kombíku si myslela že zaparkuje do předemně. Když sem kouknul z okna, vídím jen jak se se kolegiálně vysrala na svědomí a odjela. Vystřelil sem k autu, nakopnu ho a sprintuju ulicí jestli ho dohoním. O 200m dál sem zastavil u bílé oktávky v kombíku která právě zhasla světla a řidič vystupoval. Debata skončila tím, že já nic neudělal já nikde neparkoval, to ste si mě s někým splet a mám svědky že jo... Nasranej dojedu domů zúčtovat škody. Není to tak strašný, mám prdlej nárazník. Naštěstí v místě kde to není tolik vidět... Sory že zakládám takovýhle téma ale musel sem si ulevit :-(
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

To věřím,že jsi nasranej přitom dotyčnej by jen při nejhorším přišel o bonus.Mně by nešlo ani tak o materiální škodu,ale štvalo by mně jak se zachoval.To je ta povaha Česká :?Já osobně bych dal za stěrač svůj tel.a lidi tady s fora co znám osobně by to udělali taky.
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hlobilp »

mit na aute kouli, ma po prednim narazniku, nebo podobne.... ja nic ja do Vas nevrazil
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Normální zasra*á česká povaha :evil:
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1700
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Neco podobnyho jsem zazil jeste s Vectrou. Milostiva si vymenila barvu (nastesti ona predala me) a navic s firemnim autem. Tak jsem zavolal do firmy, abych se zeptal, jestli to je nejaka promyslena reklamni kampan.... A vite, cim argumentovala? Ze jel trolejbus a potrebovala rychle zaparkovat. To mi nepripada jako dobrej duvod k tomu, aby omlatila dve auta. Pak se chtela vyrovnavat, ale penize za hadr a redidlo jsem nechtel :?

Souhlasim s ostatnima - typicky ceska povaha: Ja si udelam pohodlicko a na ostatni s**u.
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmaster »

Hmm, tak tohle člověka naštve. Stalo se mi něco podobného. Parkoval jsem u Tesca na Zličíně, ještě s Peugeotem 309. Když jsem se vrátil z nákupu, levý zadní blatník odřený jako prase a boční lišta, kterou mi ten umělec serval, ležela vzadu na víku kufru. Taky se neobtěžoval nechat na sebe kontakt, prostě nic. :roll:

Nebo když mi v Čestlicích ženská, taky u obchoďáku, nedala přednost, nabourala mě a ještě mi nadávala a tvrdila i policajtům, že už byla na hlavní a já ji chtěl předjet zprava, což byl nesmysl, chtěl jsem se jí jen vyhnout. Táhlo se to rok, nakonec jsem spor vyhrál, ale nervy v řiti a prachy taky, bo její pojišťovna mi nezaplatila všechno.

Je to taková divná doba. Čím dál víc lidí ujíždí od dopravních nehod, aniž by někomu pomohli, šéf policajtů ožralý jako prase, nabourá a tvrdí "já nic soudruzi, řídil někdo úplně jiný...". Kolem nás je čím dál víc agresivity a lhostejnosti k osudu druhých, že z toho mám divný pocit, a to je dost mírně řečeno.
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Něco podobnýho se mi stalo loni v létě....přijdu na parkoviště (firemní, kde by nikdo cizí neměl stát), kde na mě má čekat moje naleštěný auto připravený na odjezd na tuning sraz a koukam jak z jara, zadní nárazník otlučenej a na něm červená barva....a lístek ani nic podobnýho nikde :evil: No, nebudu to protahovat, dotičnou paní jsem našel následující pondělí (do tý doby jsem naštěstí stačil vychladnout :D ) a její reakce na to byla: "Já myslela, že to nebyla až taková rána" :D Musim dodat, že se všechno velmi rychle vyřídilo přes pojišťovnu a byl klid. Každopádně přeju všem kterým se něco podobnýho stane pevné nervy :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Engineer »

Ako aj ked mam vodicske opravnenie iba pol roka, ale musim povedat ze vsetic jazdime ako prasata!!! nielen v CR, ale verte neverte aj v SR... Inteligentny vodici su na celom svete :shock: Poviem to takto, vybral som si dobru autoskolu... Teraz si autoskolu zalozi kazdy s prepacenim trkvas a dava vodicaky za "fajku"... Absolutne ziadne treningy parkovania pomaly nic, potom sa cudujeme ze nejaky deb*l nam odre auto... to je zodpovednost!!!
Hovorim to z vlastnej skusenosti... Hlavne ked som to videl u kamarata ktr robil vodicak v takejto autoskole... Napisal test, presiel 15 metrov (rozbeh) a presiel... ziadne parkovanie... :?
Ja som musel robit slalom, parkovanie cuvanim a 10minutovu jazdu s policajtom, ziadne odpustanie niecoho lebo sa ponahlam...
A tak by to malo byt...

ak chceme dobrych soferov, musime zacat od zaciatku!!! To znamena OD kvalitnyxh autoskol!! Moj nazor... :oops:

Skratka tymto som nic nove nepovedal ale mam o jeden pripevok naviac 8) :lol:
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

No může to být zkušený řidič jak chce, mít vinikající autoškolu, může se kdykoli stát že si štrejchne, stane se. Ale pokud je jako člověk hovado, prostě zdrhne a konec. Naprosto souhlasím s Nightmasterem. přijede někdo, postaví to na místo pro 2 auta ještě šikmo, hlavně že já parkuju a ostatní mi vyližte. Na chodbě nám praskne žárovka a měnim jí věčně já jak ten blbec. Ostatnim je uplně jedno že se po tmě nemůžou dostat do bytu. Přeci oni nedaj 10 kč za žárovku aby si za jejich prachy i jiný svítili, to si rači po tmě rozbijou hubu. Pejskaři? Taky kapitola. Pes se vysere na chodbě, nu což, rychle pryč, on to někdo uklidí. Neřikám že jsem dokonalej, ale snažim se nebýt na obtíž, nesvinit po sobě nikde, vše férově vyřešit. Ale tohle vidim denně a opravdu chlapi, chce se mi blejt.
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Nemůžu než souhlasit, úplně se vším.. a nezbejvá než si jen povzdechnout, páč to je boj s větrnými mlýny :-(
Každopádně když každej začne aspoň u sebe.. tak bude pro ostatní blbec.. ach jo :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1700
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Tomikp: Ty snad bylis u nas v baraku! Tma jak v p****i a tyden nic. Kdybych ji nevymenil, asi bych si musel zacit nosit v kapse baterku, abych nahodou neprespal u nekoho ciziho :D
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

no joooo ja som toto videl nedavno....zenska s kamaratkou a deckom oktavia cuvala...cuva a cuva...a bum....naraznik druheho auta oskreny jej tiez a o dost viac nez toho druheho auta...zdalo sa nam co sme na to kukali ze si to ta pi.. ani nevsimla....zaradila vycuvala to na dva krat este a isla prec akoby nic...
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

XMira píše:Tomikp: Ty snad bylis u nas v baraku! Tma jak v p****i a tyden nic. Kdybych ji nevymenil, asi bych si musel zacit nosit v kapse baterku, abych nahodou neprespal u nekoho ciziho :D
Heh tak aspon je vidět že nekecám a že lidi sou všude stejnej materiál. No ja baterku nosim, na klíčích takový reklamní světýlko, do zámku se s tim dobře trefuje. Ted naposledy sem si řek že ne, světýlko mam, vydržim to po tmě a uvidíme kdo se chytne za nos. Dopadlo to tak, že na členské schůzi se to začalo řešit, že jako to tam nesvítí at s tim někdo něco udělá. Tak musel domovník jít nakoupit žárovky a vyměnit to. :roll: :lol:
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmaster »

XMira píše:Tomikp: Ty snad bylis u nas v baraku! Tma jak v p****i a tyden nic. Kdybych ji nevymenil, asi bych si musel zacit nosit v kapse baterku, abych nahodou neprespal u nekoho ciziho :D
Ono není na škodu občas přespat u někoho cizího... :wink: :idea: :D
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

Tomikp píše:
XMira píše:Tomikp: Ty snad bylis u nas v baraku! Tma jak v p****i a tyden nic. Kdybych ji nevymenil, asi bych si musel zacit nosit v kapse baterku, abych nahodou neprespal u nekoho ciziho :D
Heh tak aspon je vidět že nekecám a že lidi sou všude stejnej materiál. No ja baterku nosim, na klíčích takový reklamní světýlko, do zámku se s tim dobře trefuje. Ted naposledy sem si řek že ne, světýlko mam, vydržim to po tmě a uvidíme kdo se chytne za nos. Dopadlo to tak, že na členské schůzi se to začalo řešit, že jako to tam nesvítí at s tim někdo něco udělá. Tak musel domovník jít nakoupit žárovky a vyměnit to. :roll: :lol:
no sak od toho je domovnik nie ? u nas platime domovnikovy tazke prasule a aj tak k..kot robi hajzel....uz mu asi napisem maila naj ide vymenit friskom ziarovku bo mu auto robijem :D
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Odpovědět

Zpět na „Pokec“