Stránka 1 z 1

Prosím o radu

Napsal: 26 čer 2026, 13:52
od Roman-Ix35
Dobrý den všem. Jsem tu novy. Dekuji za přijeti do klubu. Mam ix35, dvou litra, 4x4 automat. Jsem s nim max spokojen. Bohužel posledni dobou se mi pri couvani zadni kola tak jakoby divne cuknou. Nikdy predtim se mi to nestalo. Prosim. Nevite co by to mohlo byt. Diky

Re: Prosím o radu

Napsal: 26 čer 2026, 16:51
od Roman-Ix35
Roman-Ix35 píše: 26 čer 2026, 13:52 Dobrý den všem. Jsem tu novy. Dekuji za přijeti do klubu. Mam ix35, dvou litra, 4x4 automat, 2013rok. Jsem s nim max spokojen. Bohužel posledni dobou se mi pri couvani zadni kola tak jakoby divne cuknou. Nikdy predtim se mi to nestalo. A blavne nedela to vzdy. Proste z 10 couvani 5x.Prosim. Nevite co by to mohlo byt. Diky

Re: Prosím o radu

Napsal: 26 čer 2026, 17:46
od Minko
Naboj, alebo nieco z stabilizatorov/capov by som tipoval.

Re: Prosím o radu

Napsal: 26 čer 2026, 19:02
od Roman-Ix35
Diky za tip. Dela to kdyz chci couvat a mam vytoceny kola. Je to kako kdyz zustanou zacvakli pakny a najednou se pusti. Nekde jse mjeste cetl ze by to mohla delat spojka diferencialu. Ze sepne protoze si myslu ze to kolo nejak proklouzne. Nevim jak to vysvetlit. Ale diky