Silentbloky př.ramen

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
jiri strelak
*
Příspěvky: 14
Registrován: 31 led 2007, 20:31
Kontaktovat uživatele:

Silentbloky př.ramen

Příspěvek od jiri strelak »

Zdravim všechny Hyundajáky, poradi mi nekdo kde sehnat př. a zad. silentblky př.ramen (mimo orig.) Sonička 2.0 16V .96 Y3. Díky všem co odpoví, příště také rád pomůžu. :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
rbrodsky
**
Příspěvky: 197
Registrován: 14 úno 2007, 10:09
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od rbrodsky »

Já sem minulej týden sháněl to sami na Ponyho.Ale asi tě nepotěším protože po usilovném pátrání všude možně jsem byl úplně zdrcen, protože to nikde nevedou. A když jsem chtěl celý rameno od Nipartse tak nebylo skladem a nebyli schopni mi říct kdy bude. Takže jsem nakonec skoncčil v Hyundai, kde mi to nadruhej den dodali za 600Kč/ks což se mi nezdá vůbec špatný.Nevím kolik to stojí na Sonátu ale určitě by stálo zato zeptat se kolik to tam stojí.
Hyundai Sonata 2.0 16V 92kW, r.v. 98
Hyundai Accent 1.3 63kW, r.v. 2004
Honda CBR 600F4 82kW, r.v. 2000
jiri strelak
*
Příspěvky: 14
Registrován: 31 led 2007, 20:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jiri strelak »

rbrodsky píše:Já sem minulej týden sháněl to sami na Ponyho.Ale asi tě nepotěším protože po usilovném pátrání všude možně jsem byl úplně zdrcen, protože to nikde nevedou. A když jsem chtěl celý rameno od Nipartse tak nebylo skladem a nebyli schopni mi říct kdy bude. Takže jsem nakonec skoncčil v Hyundai, kde mi to nadruhej den dodali za 600Kč/ks což se mi nezdá vůbec špatný.Nevím kolik to stojí na Sonátu ale určitě by stálo zato zeptat se kolik to tam stojí.
Díky :D zkusím to teda ještě v orig, ramena jsem tam zkoušel 6.900 ks, celkem šupec. Jak budeš něco potřebovat dej vědět.
vaclavn
Příspěvky: 4
Registrován: 26 bře 2007, 15:24

Příspěvek od vaclavn »

Já mám výborné zkušenosti se servisem pana Donáta z Radíkovic u Hradce Králové. Několikrát jsem tam měl Sonátu v opravě a vždy jsem byl spokojený. Loni jsem tyhle silentbloky sháněl a všude samá drahota.
V hyundaii mě objednali dokonce něco úplně jinýho a tak jsem zavolal do Radíkovic, přesně věděl co potřebuju a poslal mě je dobírkou. Zkus www.autosluzbydonat.cz
vaclavn
Příspěvky: 4
Registrován: 26 bře 2007, 15:24

Příspěvek od vaclavn »

Zapoměl jsem dodat že to bylo podstatně levnější než jinde.
jiri strelak
*
Příspěvky: 14
Registrován: 31 led 2007, 20:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jiri strelak »

vaclavn píše:Zapoměl jsem dodat že to bylo podstatně levnější než jinde.
Tímto ti svými ústy za svoji Soničku děkuji hned to prubnu. :lol:
Uživatelský avatar
rbrodsky
**
Příspěvky: 197
Registrován: 14 úno 2007, 10:09
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od rbrodsky »

Já teď budu zkoušet jak jsou šikovní kluci v Olomouci.Škoda že to mám k Donatovy tak daleko. :?
Hyundai Sonata 2.0 16V 92kW, r.v. 98
Hyundai Accent 1.3 63kW, r.v. 2004
Honda CBR 600F4 82kW, r.v. 2000
jiri strelak
*
Příspěvky: 14
Registrován: 31 led 2007, 20:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jiri strelak »

rbrodsky píše:Já teď budu zkoušet jak jsou šikovní kluci v Olomouci.Škoda že to mám k Donatovy tak daleko. :?
Myslíš orig., nebo tam je někdo další (lepší). Se mi podařilo p známosti sehnat orig. čísla. Zkusil jsem to objednat u sebe v práci (Inter Cars), uvidim jestli to přijde. Kdyby jo, 190 a 140 kč
Uživatelský avatar
rbrodsky
**
Příspěvky: 197
Registrován: 14 úno 2007, 10:09
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od rbrodsky »

Myslel jsem originál Hyundai.
Hyundai Sonata 2.0 16V 92kW, r.v. 98
Hyundai Accent 1.3 63kW, r.v. 2004
Honda CBR 600F4 82kW, r.v. 2000
StandaK
*
Příspěvky: 30
Registrován: 29 srp 2005, 09:52
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od StandaK »

Ahoj tady u nas v Mlade Boleslavi stoji silentbloky do ramen predni 390,-kc a zadni 1800,-kc v original servisu. Uz jsem je taky menil. A v druho vyrobe je tady nikde nesezenu.
autopb
*
Příspěvky: 87
Registrován: 21 pro 2006, 13:45
Kontaktovat uživatele:

Re: Silentbloky př.ramen

Příspěvek od autopb »

jiri strelak píše:Zdravim všechny Hyundajáky, poradi mi nekdo kde sehnat př. a zad. silentblky př.ramen (mimo orig.) Sonička 2.0 16V .96 Y3. Díky všem co odpoví, příště také rád po
můžu. :D

sil.ramene-96,- s dph a druhý 126,-

jestli je to ten typ který potřebujete

jinak cele rameno komplet osazene stojí 1700,- nebo druhý typ 2400,-


www.auto-pb.infohelp.cz
Odpovědět

Zpět na „SONATA“