Getz,nebo Colt

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Getz,nebo Colt

getz
16
70%
colt
7
30%
 
Celkem hlasů: 23

xlagenfieldl
Příspěvky: 2
Registrován: 26 bře 2007, 16:07

Getz,nebo Colt

Příspěvek od xlagenfieldl »

Rád bych radu jaké 2 auto do rodiny.Prosím tedy o důvody proč koupit getz a né colt,nebo naopak proč koupit colt a né getz.za odpovědi děkuji.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Hlasoval jsem pro Colt, protoze ma v zakladu 4 airbagy. Bezpecnost predevsim 8)
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Hlasovat nebudu. Myslim, ze je to kravina. Tady to treba vyhraje Getz, no a na strankach Mitsubishi zase Colt. Preci nebudou majitele aut psat, ze se rozhodli spatne, a ze vlastne jina auta jsou lepsi. Rozhodnuti o koupi auta je pomnerne zasadni a snad kazdy si ho nejprve rozmyslel.
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
haryk
**
Příspěvky: 107
Registrován: 12 čer 2006, 10:22
Bydliště: Chebsko

jak si vybírat

Příspěvek od haryk »

No,je to asi každého věc,co si chce vybrat. My si vybrali Getze a nepátráme,zda by Colt či cokoli jiného bylo lepší.Myslím,že je to diskuze k ničemu.
Getz UG 1341
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Kdyby padla otazka, ktera by znela napriklad "co by jste si u getze, prali, co se Vam nelibi...." apod. (A myslim, ze to tu nekde je), tak by urcite dost lidi pomohlo, a nehralo by si na majitele jedineho a nejlepsiho auta na svete, ale takhle mi to fakt prijde zbytecny. Sorry.
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Já by jsem volil Getze. Ne proto že mám taky H, ale proto že si myslim a je to i názor mnoha lidí zakomplexovanch na Hyundai, že Getz je od Hyundaie nejpovedenější auto s nižší třídy vozidel. Ostatně Getz dopadl dobře v mnoha testech a i redaktoři si ho chválili. Mitsubishi má samozřejmě taky své klady ale i zápory.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Pred dvema a pul roky byl Getz pro me z mnoha duvodu nejvyhodnejsi kauf, ale dnes uz je trochu jina doba a ostatni automobilky prisly s novymi modely - Hyundai u Getze pouze s faceliftem. Proto si myslim, ze v dnesni dobe uz koupe Getze tak vyhodna neni - mozna u dalsi generace tohoto vozu.
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

colt, je novejsi a bezpecnejsi. Se solidnim motorem a vybavou bude ale drazsi. Za cenu getze poridis leda ten trivalec (prej jede slusne)
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
xlagenfieldl
Příspěvky: 2
Registrován: 26 bře 2007, 16:07

Příspěvek od xlagenfieldl »

Tak dobrá Xmira,díky za návrh.Ptám se tedy co by jste si u getze přáli a nemá to a co vám na něm vadí a naopak co má a je to super,že to má.
A pak jen dotaz má třeba takové ne až tak důležité vychytávky jako je třeba trojblik a u verzí s klimoškou je i klimatizovaná schránka spolujezdce?To jsou veci o kterých třeba vím u colta.Navíc mě mrzí u getze,že má jen jeden Airbag a colt má v základu 4.Díky všem za odpovědi ať už byli,jsou a budou jakékoliv. :D
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

OK, tady to je, a je to ciste subjektivni: Jako strop jsem si urcil 300tis. Za tuhle cenu jsem dostal Getz 1.4 Dynamic s temer 100k motorem (moc hezkej prubeh krout. momentu), klimatizaci, dvema airbagama, predpinacema pasu, aktivnima operkama, ABS+EBD. Za bonus povazuju metalizu a 3 roky zaruky bez omezeni km. Takze pouhym srovnanim parametru pro me zvitezil Getz. Pak jsem se zacal zajimat o kvalitu a poruchy. Prekvapilo me, ze i odborne casopisy povazuji Getz za kvalitni auto a treba 100tis. test v Autobildu ho velice chvalil. Vsimni si, ze se tady neomila vetsinou jeden problem (jako treba predni naprava u Fabie), ale vetsinou jen drobnosti. Na druhou stranu v Getzovi mas jen to "zakladni" a trojblik, nebo chlazenou schranku v nem nenajdes. Byl jsem ale dost prekvapeny, kdyz jsem videl Clio Storia, oproti kteremu je Getz, co se zpracovani tyce, luxusni vozidlo. Kdybych si mohl vybirat, libil by se mi naftovy Getz s automatem (nedela se) a malinko vetsim kufrem, jinak po roce par mesicich a 45 tis. km opravdu nevim, co bych jeste mnenil. Jestli Te budou zajimat nejake podrobnosti, nebo dalsi otazky, urcite pis a kazdy Ti rad poradi! PS: jestli se vyskytnes v CB, klidne Te svezu :wink:
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Obecne si myslim, ze nejvetsi problem jsou penize. pokud chcete u jinych znacek trochu lepsi motor, nez byva neco kolem litru, tak si musite zvolit drazsi vybavu a cena leti hodne rychle nahoru. Pak se ale clovek dostane do dalsi cenovy kategorie, a uz muze uvazovat o modelu vyssi tridy, ktery ma takovy motor a vybavu v zakladu.
Dneska je na trhu tolik modelu, ze clovek asi musi stanovit aspon ramcovou predstavu o cene, vybave a ucelu a pak muze zacit hledat.
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
haryk
**
Příspěvky: 107
Registrován: 12 čer 2006, 10:22
Bydliště: Chebsko

Jaký byl výběr

Příspěvek od haryk »

My po škodovce potřebovali spolehlivé vozítko,malé,aby se všude vešlo, pohyblivé,teda s dobrým motorem 1,4. ne moc drahé,co nás doveze k mladým, do města k doktoru,na nákupy a na všelijaké výlety, a co vydrží pár let.Což máme v Getzovi navýsost splněné, akorát na naše nenáročné nároky. :lol:
Getz UG 1341
Uživatelský avatar
Edward88
*
Příspěvky: 23
Registrován: 31 pro 2005, 11:22
Bydliště: Bratislava

Druhé auto do rodiny? Getz, ale inej farby!

Příspěvek od Edward88 »

Budem veľmi stručný. Aj keby som si mal kúpiť druhé auto, tak by to bol Getz. Ale inej farby. Aby som sa v tme trafil do toho správneho. To, že má nedostatky, to má každé. Mám 4 ročný model a keby som mal kupovať teraz, tak kúpim s novým faceliftom a aj tak mám iné auto. Je to veľký štýlový rozdiel Colt- Getz. Mne sa tie Colty nepáčia, ale ešte by som sa dal ukecať na Swift, ale po miernych kozmetických úpravách. Surový nič moc.
Hyundai Getz 1.1 3HB r.v. 2003 Potomac Blue *** Edo, Bratislava ***
Uživatelský avatar
Petela
*
Příspěvky: 35
Registrován: 23 lis 2006, 19:18

Příspěvek od Petela »

Urcite je kvalitnejsi Colt, ale paci sa mi menej nez Getz...
Takze vybral by som si asi Hyundai... Ten Colt vyzera divne,
skor ako mini dodavocka - uzka a vysoka...a este k tomu kratka.
Ale co sa tyka kvality dielov, verim tomu, ze Colt je na tom lepsie...
Getz 1.4 2006
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

vcera jsem jel domu a za jednim coltem. Co to auto predvadelo to jsem jeste nevidel. Bez oznaceni motorizace, ale uhanelo to jak pichla svina. Opravdu rychly auto, myslim ze se dela turbo verze a ja ji pravdepodobne vcera potkal. Zkusil jsem chvili drzet krok ale rychle jsem byl seznamen s realitou zvanou colt CZT:)
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Odpovědět

Zpět na „GETZ“