Nový projekt a nové S-ko

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Nový projekt a nové S-ko

Příspěvek od MichaelS »

Ahoj lidi takhle jsem začínal Obrázek a šlo to přes Obrázek a teď to vypadá takhle Obrázek Obrázek a teď už jen dopasovat všechny díly a černá perleť jako lak a už zbívá jen motor ale to je až za chvíli takže o tom až jindy...
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

teda když to vemu zvenku, tak ten předek je naprosto nádhernej, decentní a sportovní spoiler, krásné, a k tomu černá perleť, doufám že jezdíš napříkald do mimoňě? co to má pod kapotou a co to umí? :)
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichaelS »

Kubin píše:teda když to vemu zvenku, tak ten předek je naprosto nádhernej, decentní a sportovní spoiler, krásné, a k tomu černá perleť, doufám že jezdíš napříkald do mimoňě? co to má pod kapotou a co to umí? :)
V mimoňi jsem byl a krásně jsem si pokecal se žluťáskem.. Pod kapotou je turbína s udělaním výfukem a filtrem a do budoucna větší turbo intercooler jiné svody a individuální chip...
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

MichaelS píše:
Kubin píše:teda když to vemu zvenku, tak ten předek je naprosto nádhernej, decentní a sportovní spoiler, krásné, a k tomu černá perleť, doufám že jezdíš napříkald do mimoňě? co to má pod kapotou a co to umí? :)
V mimoňi jsem byl a krásně jsem si pokecal se žluťáskem.. Pod kapotou je turbína s udělaním výfukem a filtrem a do budoucna větší turbo intercooler jiné svody a individuální chip...

Jojo pokecali jsme zdrbly auta a a tak ruzne uz se tesim az jej uvidim tez na vlastni oci.Jsi si asi pekne maknul co Michale v sobotu jsi byl takovej smutnej ze nemas cim jezdit :evil: a hle v nedeli uz mam na e-mailu fotky a video :twisted: jen tak dal.
Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichaelS »

Žluťasek píše:
MichaelS píše:
Kubin píše:teda když to vemu zvenku, tak ten předek je naprosto nádhernej, decentní a sportovní spoiler, krásné, a k tomu černá perleť, doufám že jezdíš napříkald do mimoňě? co to má pod kapotou a co to umí? :)
V mimoňi jsem byl a krásně jsem si pokecal se žluťáskem.. Pod kapotou je turbína s udělaním výfukem a filtrem a do budoucna větší turbo intercooler jiné svody a individuální chip...

Jojo pokecali jsme zdrbly auta a a tak ruzne uz se tesim az jej uvidim tez na vlastni oci.Jsi si asi pekne maknul co Michale v sobotu jsi byl takovej smutnej ze nemas cim jezdit :evil: a hle v nedeli uz mam na e-mailu fotky a video :twisted: jen tak dal.
No znáš to musel jsem se do toho pustit už přece nemůžu jezdit druhým autem musím vzít na projížďku i tu mojí 4barevnou krásku. včera jsem poprvé po hodně dlouhé době vyjel a zase se musím rozloučit chci už celolak a jezdit...
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

Příspěvek od Žluťasek »

jojo to znam po auti je vzdy smutno taky se vzdy po dlouhe nejezdici prodleve tesim az se projedu tak to by jsme se trebas nekdy az to budes it v laku nekde mohli zas sejit a pokecat at si ho take prohlidnu na vlastni :shock:
Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichaelS »

Žluťasek píše:jojo to znam po auti je vzdy smutno taky se vzdy po dlouhe nejezdici prodleve tesim az se projedu tak to by jsme se trebas nekdy az to budes it v laku nekde mohli zas sejit a pokecat at si ho take prohlidnu na vlastni :shock:
Určitě žádný problém jakmile bude hotový dostaneš pár fotek aby jsi si udělal představu a nebo radši ne až se sejdeme aby to bylo trochu překvapení...
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Člověče, fakt respect ten přední spoiler, sem musel uhnout s klávesnicí abych si do ní nenaslintal, prostě nádhera přesně jak psal Kubin.
Koukám, že největší bolístka týhle káry se projevila i u tebe, ty zadní lemy budou peklo vůbec se na ně netěšim.
Už abych viděl fotky hotovýho a co nejdřív naživo :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
duval
**
Příspěvky: 110
Registrován: 15 črc 2006, 09:43
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od duval »

nechci se opakovat, ale ten predek jse ti fakt povedl, vsechna cest, uz se tesim az bude hotovej :)
Hyundai Lantra 1.5 GLSi r.1993
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichaelS »

Chlapi díky jsem rád že je to tak taky mi dlouho trvalo než jsem se rozhodl jak to auto bude vypadat a řeknu že jsem spokojený až to bude v laku a vše jak má být pak si řeknu že to je pěkný ještě se může stát že to bude no cool ale myslím že to dotáhnu do zdárného konce...
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
Uživatelský avatar
Patrick13
*
Příspěvky: 86
Registrován: 01 dub 2007, 10:46
Bydliště: Šlapanice u Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrick13 »

Dost dobrý :twisted:
Řídím zatím jenom kolo,Kellys bicycles Quartz green,
Patrick
Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichaelS »

Patrick13 píše:Dost dobrý :twisted:
Díky doufám že až mě někde uvidíte tak se ozvete a hodíme řeč jako to bylo se žluťáskem...
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichaelS »

Obrázek Obrázek
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Sem ještě neviděl oholený Scoupo ;) Člověče až někdy zase pojedu na chatu do Varů, moc rád bych se stavil v Sokolově, mrknul na tvýho miláčka a pokecal třeba u kafe :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichaelS »

Yurii píše:Sem ještě neviděl oholený Scoupo ;) Člověče až někdy zase pojedu na chatu do Varů, moc rád bych se stavil v Sokolově, mrknul na tvýho miláčka a pokecal třeba u kafe :wink:
Škoda že jsem tedy neudělal foto jen na kolech a s motorem to by se ti líbilo víc to tam nebylo nic ani čelní okno teď jsem to tam hodil abych mohl dojet aspoň do lakovny a dodělal nárazníky a viděl je na autě i ty prahy jsou jen přoložené a ne přichycené. A s tím kafem žádný problém předem se ozvy a pošlu číslo aby jsme si zavolali...
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“