Prášenie do kabíny

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
om3wgq
*
Příspěvky: 48
Registrován: 26 bře 2007, 13:26
Bydliště: Nitra

Prášenie do kabíny

Příspěvek od om3wgq »

Zdravím všetkých, mám jednu otazku či niekto neriešil fúkanie lístia a prachu do auta po zapnutí ventilátoru. Na niektorých autách sa dal dať filter na násávanie vzduchu ale v Getzi taká možnosť aspoň u mňa nieje
Reklama
 

Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Nejsem si zcela jist, ale za schrankou pred spolujezdcem by mel byt box na "pylovy" filtr.
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

mylys píše:Nejsem si zcela jist, ale za schrankou pred spolujezdcem by mel byt box na "pylovy" filtr.
Presne tak. Nekdo tam filtr mel uz vyroby, nekdo ne. Pravdepodobne jej davali do verzi, ktere mely kimatizaci. Alespon u me to tak bylo. Ale pokud vim, misto pro filtr tam maji vsichni.
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
om3wgq
*
Příspěvky: 48
Registrován: 26 bře 2007, 13:26
Bydliště: Nitra

Příspěvek od om3wgq »

Vďaka za odpoveď, musím pozrieť či tam filter je. Nevie niekto koľko taký filter stojí?
Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Příspěvek od Janjan »

om3wgq píše:Vďaka za odpoveď, musím pozrieť či tam filter je. Nevie niekto koľko taký filter stojí?
Neoriginální vyjde něco kolem pěti stovek českých.
GETZ Dynamic 1.1/48kW
vipe

Příspěvek od vipe »

XMira píše:
mylys píše:Nejsem si zcela jist, ale za schrankou pred spolujezdcem by mel byt box na "pylovy" filtr.
Presne tak. Nekdo tam filtr mel uz vyroby, nekdo ne. Pravdepodobne jej davali do verzi, ktere mely kimatizaci. Alespon u me to tak bylo. Ale pokud vim, misto pro filtr tam maji vsichni.
Klimu mám a filtr tam neni, ale taky koupím. :wink:
Uživatelský avatar
vlkobass
*
Příspěvky: 71
Registrován: 17 dub 2005, 16:25

filtr

Příspěvek od vlkobass »

Tak já ho tam nemám, dosud jsem žil v domění, že jej mají pouze verze s klimou. Nicméně jsem to také řešil, nejdříve perlinkou kvůli listí a posléze jsem z perlinky vytořil takovou kapsu do které jsem dal mikrofiltr a to vše elegantně umístil přímo před otvorem nasávání pod plastovým krytem mezi sklem a kapotou. Nemám foto, ale ted se chystám (po více jak 1/2 roce) vyměnit "filtr", zatím i tak ok, žádné pachy a hlavně žádné poletavý rozkvět a pod., tak kdyžtak udělám inormační foto. 8)
www.ochranamotoru.cz
Uživatelský avatar
getzik
**
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2005, 19:36
Bydliště: ČR

Příspěvek od getzik »

Já ho tam taky neměl, ikdyž mám klimu. Při první garančce jsem si ho dokupoval. Dávají se tam dva kusy.
Hyundai i30 1,4 T-GDI 7-DCT Style Ultimate, Demitasse Brown
Hyundai Tucson 2,0 CRDi 4x4 Style Premium, Polar White
om3wgq
*
Příspěvky: 48
Registrován: 26 bře 2007, 13:26
Bydliště: Nitra

Příspěvek od om3wgq »

Pozeral so za vyklápaciu skrinku ale tam nieje nič kde by som mohol dať ten filter. Nič sa tam nedá otvoriť. Je tam tiahlo na uzavretie prívodu vzduchu ale nič kde by som dal filter.
Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Příspěvek od Janjan »

om3wgq píše:Pozeral so za vyklápaciu skrinku ale tam nieje nič kde by som mohol dať ten filter. Nič sa tam nedá otvoriť. Je tam tiahlo na uzavretie prívodu vzduchu ale nič kde by som dal filter.
Máš uživatelský manuál? Tam je výměna filru popsaná včetně nákresů.
GETZ Dynamic 1.1/48kW
om3wgq
*
Příspěvky: 48
Registrován: 26 bře 2007, 13:26
Bydliště: Nitra

Příspěvek od om3wgq »

Manuál mám ale tam je to divne popísané dokonca tak ako je to tam napísané to v aute ani nieje. Nemá niekdo 1,4 bez klímy a má s tým skúsenosti?
Odpovědět

Zpět na „GETZ“