Hudba do sonaty - úvahy, rady apod.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
skel
*
Příspěvky: 58
Registrován: 16 čer 2007, 19:29
Kontaktovat uživatele:

Hudba do sonaty - úvahy, rady apod.

Příspěvek od skel »

Zdravím všechny fandy tohoto fora, jsem tu nováček, jelikož za týden budu mit hyundai sonatu 2.0 16v gls rv. 96.
Forum už sem docela pročetl :wink: no a uz pomalu plánuju co si za vydělaný penízky o prázdninách vylepším na svým autíčku :)

Začnu asi hudbou, jelikož tam mám orig. Hyundai radio na kazety a docela se mě v tom aute s prominutím hnusí :lol: . Po promyšlení sem se rozhodl, že celkovej sound dovnitř budu volit od značky Pioneer. Ještě než se začnu ptát, chtěl bych upozornit, že jsem laik, co se týče hudby v autě.No, rád bych začal výběrem rádia a to konkrétně na týhle stránce: http://shop.autohifi.cz/ mezi modely 1)Pioneer - DEH-3900MP 2)Pioneer - DEH-P40MP Moc nerozumím některejm specifikacím toho rádia, no snad vám bude stačit říct k čemu tu hudbu chci 8)

1) k poslechu :lol: :D
2) nepotřebuju dunit s autem na x metrů, ale chci tam mít pěkně čistounkej a kvalitní poslech pro všechny cestující..
3) co se týče hlasitosti, jak sem řekl, nepotřebuju aby mě skákalo auto, takže v rámci možností klidně i na úkor hlasitosti lepší kvalitu zvuku.

No a potom v závislosti na radiu jestli byste me nekdo doporučili nejáky reproduktory :?:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Tohle rádio v autě mám (http://shop.autohifi.cz/shop_goods.php3?g_id=2378) a spokojený jsem. V autě jsou namontovány standardně docela solidní repráky, tak to hraje slušně na muj vkus a potřebu (je to silně otázkou vkusu). Stejně ale raději poslouchám motor :D
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
Uživatelský avatar
skel
*
Příspěvky: 58
Registrován: 16 čer 2007, 19:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skel »

Dik za navrh, chvili sem zvazoval 8) , ale vidim to na tohle: DEH-3900MP - autorádio s CD přehrávačem CD-R, CD-RW, MP3, WMA, WAV

No a do dveri hodim pioneer dvoupasmace a dozadu dva tripasmace a hotovka :) Zatim to teda vidim takhle ...
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 1996 se už semnou rozloučil :( skonal roku 2009 na vrakovišti..
Hyundai Elantra 2.0 crdi 2004 mi slouží teď :o) 7,2l/100km .. nešetřím ho :D
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

skel píše:Dik za navrh, chvili sem zvazoval 8) , ale vidim to na tohle: DEH-3900MP - autorádio s CD přehrávačem CD-R, CD-RW, MP3, WMA, WAV

No a do dveri hodim pioneer dvoupasmace a dozadu dva tripasmace a hotovka :) Zatim to teda vidim takhle ...
Jenom pokud chceš vážně kvalitní poslech, tak na předku nešetři a kup komponentní repra.. do dveří středobasy a někam na sloupky, zrcátka bo tak dej vejšky.. ať ti směřujou zhruba na řadící páku.. nejvíc sedíš ve předu, proto ten předek je tak důležitej.. věř mi.. vim o čem mluvim ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Martasz: kdysi jsi mi poradil, at to smeruju na radici paku, pul roku jsem to tak mel, jednou jsem rozebral dvere a pak to namontoval ak, aby to smerovalo na me. A je to lepsi, zkus to taky:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
skel
*
Příspěvky: 58
Registrován: 16 čer 2007, 19:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skel »

okey dam na tebe a dozadu predpokladam staci dvopasmovky, kdyz vysky mam vepredu ? :roll:
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 1996 se už semnou rozloučil :( skonal roku 2009 na vrakovišti..
Hyundai Elantra 2.0 crdi 2004 mi slouží teď :o) 7,2l/100km .. nešetřím ho :D
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Stačí vzít do auta harmonikáře :shock: ,co hrál v hospodě na srazu a to je takový rachot :? ,že Martaszova aparatura je šeptadlo :lol: .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Hardcam píše:Martasz: kdysi jsi mi poradil, at to smeruju na radici paku, pul roku jsem to tak mel, jednou jsem rozebral dvere a pak to namontoval ak, aby to smerovalo na me. A je to lepsi, zkus to taky:)
No je fakt, že tohle je univerzální nastavení tak, aby z toho měl stejnej požitek spolujezdec i ty ;) Jinak budeš mít samozřejmě pravdu, páč výšky jsou směrový, tudíž záleží kam je nasměruješ.. :-)

Pokud jde o ten zadek, tak zas záleží jestli často....... ty brďo.. tak to byla řacha :D
Obrázek
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomikp
***
Příspěvky: 510
Registrován: 07 zář 2006, 20:47
Bydliště: CV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomikp »

Pěkný obrázek, to si akorát seděl na stožáru veřejného osvětlení? :D
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 2002
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

To mám z domova takovej krásnej výhled ;) Tady je pokračování ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
keman
*
Příspěvky: 36
Registrován: 12 úno 2007, 21:54
Bydliště: M BOULE

Příspěvek od keman »

Martas,kdy to bylo?myslim ten skokan u plusu?dnes v noci?nic jsem neslysel
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

keman píše:Martas,kdy to bylo?myslim ten skokan u plusu?dnes v noci?nic jsem neslysel
Dnes.. respektive včera ve 23:48 ;) A rána to byla jak prase, sem málem spadnul ze židle :D
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
skel
*
Příspěvky: 58
Registrován: 16 čer 2007, 19:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skel »

:D borec asi propadl v geometrii, vzhledem k tomu kam jel 8)
Mno a dozadu hodim tripasmace, sice me to i s radiem vyjde tak plus minus na 13000 ale **** s tim, bo si chcu udelat radost tyhle prazdniny :wink:
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 1996 se už semnou rozloučil :( skonal roku 2009 na vrakovišti..
Hyundai Elantra 2.0 crdi 2004 mi slouží teď :o) 7,2l/100km .. nešetřím ho :D
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

skel píše::D borec asi propadl v geometrii, vzhledem k tomu kam jel 8)
Mno a dozadu hodim tripasmace, sice me to i s radiem vyjde tak plus minus na 13000 ale **** s tim, bo si chcu udelat radost tyhle prazdniny :wink:
Jejda.. sem ti nějak nedoodpověděl :D
Jo.. dej tam třípásmáče.. proč si zbytekně kazit něčím zvuk? Je to tak.. proč by ti měli stačit dvě pásma, když můžeš mít tři? Vždycky je urkitě lepší víc než míň a pak to poznáš na celkovym dojmu ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
skel
*
Příspěvky: 58
Registrován: 16 čer 2007, 19:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skel »

MartasZ píše:
skel píše::D borec asi propadl v geometrii, vzhledem k tomu kam jel 8)
Mno a dozadu hodim tripasmace, sice me to i s radiem vyjde tak plus minus na 13000 ale **** s tim, bo si chcu udelat radost tyhle prazdniny :wink:
Jejda.. sem ti nějak nedoodpověděl :D
Jo.. dej tam třípásmáče.. proč si zbytekně kazit něčím zvuk? Je to tak.. proč by ti měli stačit dvě pásma, když můžeš mít tři? Vždycky je urkitě lepší víc než míň a pak to poznáš na celkovym dojmu ;)
Jo v pohode, uz sem to probiral s jednim kamosem.. docela tomu rozumi, tak me to taky tak poradil ...
Hyundai Sonata 2.0i 16V GLS 1996 se už semnou rozloučil :( skonal roku 2009 na vrakovišti..
Hyundai Elantra 2.0 crdi 2004 mi slouží teď :o) 7,2l/100km .. nešetřím ho :D
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“