Scoupe - info co jsem nenašel a doporučení

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
AleXtreme
Příspěvky: 2
Registrován: 06 srp 2007, 15:33
Bydliště: Opavsko
Kontaktovat uživatele:

Scoupe - info co jsem nenašel a doporučení

Příspěvek od AleXtreme »

Ahoj všem fandům tohoto vozítka :),
jsem mladý a přemýšlím o své prvním autě. Snažil jsem se o Scoupe tady najít co nejvíc ale něco mi přece jenom chybí. Hlavně chci vědět jak je na tom Scoupe s místem vzadu! Ideálně bych potřeboval aby se tam dali vozit tři lidi :) (pařby a tak...). Přemýšlím o 1.5 rv. 94 za 35 000Kč. Ale velmi se bojím dalších nákladu. Neměl bych peníze např. na nové tlumiče, spojku a tak.. Další auto o kterém uvažuji je Nissan Primera P10 1.6 66kW, to je ale něco trochu jiného... U Scoupe se mi líbí že "dává" emoce. Jinak se teďka vozim v Felicii 1.6 kombi. A doufám teda že Scoupe by bylo živější :). Díky za informace :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Podle toho jak se tady všichni pomalu S-Coupéček zbavujou,tak bych moc nepočítal,že do něj nebudeš muset investovat.To auto už je prostě za zenitem svých možností.Těch 5 lídí se tam vejde,ale je to opravdu jen na kousek.Nevím kolik je psaný v TP.Živější než Felda je,ale zas zaleží v jaké kondici je motor.... 8) 8) 8)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
maxik
**
Příspěvky: 138
Registrován: 02 led 2007, 19:40
Bydliště: Břehy u Přelouče
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maxik »

Ale pajku no tak nezáviď že je scoupé pořád ještě lepší svezení než lantra :D
Project Scoupe RS 1993 :) -minulost
Scoupe GT 1992 - vrak - minulost
Fiat 600D 1966 :) - minulost
BMW M3 EVO E36 1998,cosmosschwartz metalic, HARMAN KARDON sound ,321PS - minulost
SUZUKI RM Z 4502007
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Scoupe je vpohode,
ze je za zenitem? to jsou kecy... kazdy starsi auto potrebuje investice. At si koupis starou felcku, starou oktavku nebo scoupe... auto je cerna dira kdycky.

co se tyce svezeni, tak je scoupe docela dobry. Turbo uz jede dost svizne :twisted:

Misto vzadu je, ale to je tak na nejaky pekny holky mensiho vzrustu 8)
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
AleXtreme
Příspěvky: 2
Registrován: 06 srp 2007, 15:33
Bydliště: Opavsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AleXtreme »

pener_jack píše:Scoupe je vpohode,
ze je za zenitem? to jsou kecy... kazdy starsi auto potrebuje investice. At si koupis starou felcku, starou oktavku nebo scoupe... auto je cerna dira kdycky.

co se tyce svezeni, tak je scoupe docela dobry. Turbo uz jede dost svizne :twisted:

Misto vzadu je, ale to je tak na nejaky pekny holky mensiho vzrustu 8)
No dobře menší pěkný holky, ale vlezu se tam třeba já (jsem velkéj.. 185cm) a ještě dvě menší holky? :D Chápu dobře že je místo vzadu hodně výškově omezené a že já bych třeba v těch 185cm už se lepil na střechu? Vím že je nejlepší to osobně vyzkoušet ale nevím jestli na opavsku někde v bazaru scoupe najdu.. Kolik míst to má napsané v TP? Chci jezdívat do Polska v plném obsazení a kdyby v techničáku bylo 4 místné tak by mně asi s 5 lidma nepustili přes hranici.. možná...
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shotik »

ja mam v technicaku 4 mista. jsem taky 180cm vysokej a vzadu sem sedel teda jen jendou ale nebyl rpoblems i myslim . je rpavda ze sam .)))
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

to zalezi na tom tp...
uz jsem videl ruzne, nekde 4, nekde 5...

Vzadu se vejdes, ale kdyz se najede na bouli tak si das hlavicku :wink:
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Tak vam do toho musim zasahnout :-)Cestou z Prahy na NovouZivohost jsem na zacatku prazdnin vez vzadu dva lidi jeden 185 a druhej 198cm, nevim proc si na misto spolujezdce sednul ten nejmensi :lol: Kazdopadne si ten vyssi typek vzadu stezoval ze ho trochu boli za krkem a pak jsem si jednou nevsimnul zpomalovaciho prahu pred nama a malem sem mu tim zlomil vaz :oops:
Ale na kalby se s timhle autikem vpohode jezdit da toho se neboj... tahli jsme sebou veci pro 4 lidi na tejden a v kufru bylo jeste misto.
Uzavrel bych to tim ze bezne vozim v aute vic lidi a moc si nestezujou. :)

GTcko je zivy jaxvina mimochodem mam natocenou na mobilu moji dosavadni maximalku, casem to sem hodim :idea:

Co se investic tyce auto je vzdycky dira na prachy, ja ho koupil s tim ze bude vpoho a po 400km ani ne se mi zesral krouzek na druhym valci coz si vyzada dalsi hromadu prachu.

O vikendu jsem opravoval korozi v oblasti strechy, je to tezky, jeste mne cekaj zadni lemy a dalsi hodne exponovany mista... nez si to auto koupis, poradne ho prohlidni a hlavne se svez, na Scoupu je hodne poznat kdyz neni v poradku.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“