Honička policie s motorkou

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Honička policie s motorkou

Příspěvek od Josef »

Honička po Praze 4 s prolhaným motorkářem.
Je to dost dobrý!!!! Chudák ulhanej asi nevěděl, že mají policajti v autě kameru. Verze pro TV Nova :

http://www.nova.cz/tvarchiv/?238v=11424 ... 2007&238o=


a záznam z kamery v služebním autě, který ve zprávách asi neuvidíte :


http://webtv.idnes.cz/?relation=070907140954380
Reklama
 

rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

motorka

Příspěvek od rade622 »

Tak marně přemýšlím, který paragraf ten motorkář neporušil. Jeho kecy na Nově to je teda vrchol.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Tak tohle je zajímavé, tejka nevím kdo z nich teda mluvil pravdu... :roll: :roll: :roll:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

No taky jezdím na motorce, to říkám rovnou, protože jsem bezpochyby předpojatej. Nekomentuju ohnutou značku, tam je to bez debat. To že motorkář jede rychle po městě je bez debat. Projíždí mezi autama, bez debat (kdo to na motorce nedělá?). Do křižovatky vjel na červenou, to je bez debat. TV Nova lhal o tom, že na červenou stál, bez debat.
Jediné co mě zaráží je chuť našich orgánů začít jít po motorkářích. Pro většinu lidí jsou motorkáři kreténi bez vyjímky. Na druhou stranu mi přijde nepochopitelné, že naše policie začíná mít zvyklosti američanů, tedy honit motorku po městě. Podle mě je to hovadina. Je jen otázkou času, kdy během honičky někoho zraní. Nemám na mysli toho motorkáře, to je jeho byznys, ale křižovatku u Hotelu Barcelo znám. Zajímalo by mě jestli ten debilní policajt uvažoval nad tím, jestli mu z pravé strany nevejde po chodníku do cesty chodec? Taky by mě zajímalo jak přišel na to, že na přechodu pro chodce který míjí po chodníku taky někdo nejde. Rozumně vzato chodec předpokládá, že policejní auto pojede po silnici nikoli po chodníku. Tzn. že když uslyší houkající maják popoběhne s největší pravděpodobností na chodník kde má za to že bude v bezpečí. Motorkář se tedy snažil ujet a ohrožoval lidi kolem sebe, ovšem policejní zákrok přispěl k tomu, že možné ohrožení ještě zvýšil. Na druhou stranu je mi líto, že toho motorkáře srazili. Je to škoda, protože by se z toho mohl stát precedenc. Navíc řidič policejního auta bude mít kvůli tomu problém. Na celé té události vidím jako pozitivum to, že se nikomu nic vážného nestalo. A mimochodem jsem měl za to, že policajti prochází náročnými psychotesty, aby zvládali náročné situace jako tuto. Silně pochybuju, že byli klidní, když nadávali, že jim ten Mercedes neuhnul a tak si myslím, že to bylo důvodem agresivní jízdy po chodníku. Kdyby zachovali klid, tak by projeli mezi auty, ale to by jim motorkář nejspíš ujel. Můj názor je, že chyby byly na obou stranách. Vina motorkáře je bez debat. O jízdě policejního auta by se dalo polemizovat.
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Vsem motorkarum, ktery jezdej po meste jak tenhle debil,bych pral stejnej policejni zakrok jak tenhle a klidne i horsi! Asi bys mel jinej nazor na policejni zakrok, kdyby ti takovyhle vyholeny hovado na motorce treba vlitlo do kocarku s tvým ditetem.Nebo kdybys takhle odbocoval do leva z hlavni silnice a zezadu se priritilve 150 ozralej 24 blbecek a nakouril to do tebe a tebe by pak policie obvinila za zraneni z nasledkem smrti z nedbalosti! :evil:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Hujer píše:Vsem motorkarum, ktery jezdej po meste jak tenhle debil,bych pral stejnej policejni zakrok jak tenhle a klidne i horsi! Asi bys mel jinej nazor na policejni zakrok, kdyby ti takovyhle vyholeny hovado na motorce treba vlitlo do kocarku s tvým ditetem.Nebo kdybys takhle odbocoval do leva z hlavni silnice a zezadu se priritilve 150 ozralej 24 blbecek a nakouril to do tebe a tebe by pak policie obvinila za zraneni z nasledkem smrti z nedbalosti! :evil:
Maprostý souhlas s Hujerem.99% motorkářů jsou vypatlaná hovada a za podobné zákroky policie bych dával peněžité prémie :!: A tomu prolhanému bastardovi(motorkáři),bych sebral řidičák na pár roků(prý normální nehoda :lol: ).
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

No ja myslím, že se v zásadě shodujeme. Já nepochybuji o vině toho motorkáře. Jen nesouhlasím s tím, aby policie jezdila po městě takto. Uznávám ale, že nemám jiný nápad, jak takového motorkáře nebo konec konců i auto zastavit... Právě, že mi připadá, že PČR nedokáže kooperovat s více vozy, nebo vytvořit policejní zátaras, vůbec ani nevím jestli mají takové ty pásy na kterých si projíždějící auto nebo motorka prorazí pneumatiky.
Já s Tebou souhlasím, jenom poukazuju na to, že zrovnatak by do Tebe mohli vletět i Ti policajti ...
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
ladis
*
Příspěvky: 70
Registrován: 21 bře 2006, 15:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od ladis »

Hujer píše:Vsem motorkarum, ktery jezdej po meste jak tenhle debil,bych pral stejnej policejni zakrok jak tenhle a klidne i horsi! Asi bys mel jinej nazor na policejni zakrok, kdyby ti takovyhle vyholeny hovado na motorce treba vlitlo do kocarku s tvým ditetem.Nebo kdybys takhle odbocoval do leva z hlavni silnice a zezadu se priritilve 150 ozralej 24 blbecek a nakouril to do tebe a tebe by pak policie obvinila za zraneni z nasledkem smrti z nedbalosti! :evil:
Také souhlasím s Hujerem a kdybych byl na místě toho policajta, tak bych klidně použil zbraň - střelbou do zadní pneumatiky!!
Accent 1,5 Crdi r.v.2004
Uživatelský avatar
peety
**
Příspěvky: 181
Registrován: 13 bře 2007, 14:48
Bydliště: Praha-východ,Nehvizdy

Příspěvek od peety »

koukákm že je to tu samej SIMIR- kobra 11 :D :lol:
PEETYObrázek
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

"99% motorkářů jsou vypatlaná hovada"

To je právě to o čem jsem také psal. Souhlasím s tím, že některé z motorkářů co potkávám jako řidič auta bych hovadem nazval taky. Problém je, že já mám osobní zkušenosti z opačné strany, tzv. barikády. Na mašině jsem havaroval 4x. Jednou se mi roztrhl řetěz, technická závada. Dvakrát mě sejmulo auto a věřte nebo ne nejel jsem rychleji než ostatní (nebudu lhát, že jsem jel podle předpisů, ale stejně rychle jako všichni ostatní v danou chvíli). Nebetyčně mě sralo, že ve chvíli vyšetřování obou nehod jsem byl automaticky považován za viníka, protože jsem jel na motorce. Nakonec obě nehody způsobili řidič aut. Proč? Protože mě nebrali jako rovnocenného účastníka provozu, brali mě jako hovado, které je potřeba vyškolit tím, že mě vytlačí z jízdního pruhu, nebo se na mě nalepí tak, že když zabrzdím, tak mě sestřelí. Čtvrtou a nejtěžší nehodu jsem absolvoval na dálnici. Ano, jel jsem pekelně rychle v levém pruhu. V místě kde jsou přerušena svodidla (dnes je to už řešeno naštěstí jinak) - místo kde se dopravní obsluha při uzavření dálnice může otočit - místo které má být za normálního provozu zavřené, bylo otevřené. Jeden z protijedoucích řidičů v BMW se rozhodl, že se v tomto místě otočí. Vjel mi do cesty. když mě uviděl zabrzdil a zatarasil přední částí napříč levý pruh. Mohl jsem si vybrat:
1. max. zabrzdit, povolit brzdy a pokusit se o úhybný manévr do pravého pruhu, kde v tu chvíli jelo několik kamionů = smrt
2. pokusit se co nejvíc zpomalit a pak to položit, zahučel bych pod to BMW zhruba stokilometrovou rychlostí = smrt
3. co nejvíce zpomalit, narazit z boku do měkké části auta - dveře spolujezdce a nechat se vymrštit přes střechu BMW = já bych možná přežil s těžkým zraněním + zabil bych spolujezdkyni v BMW
4. co nejvíce zabrzdit, nedostat smyk udržet se nahože a vrazit do přední, nejtvrdší části auta = posádce v BMW se nic nestane, mašina se rozmlátí na kusy a já pokud budu mít štěstí přelítnu přes kapotu motoru BMW a pokud přežiju pád, neutrhne se mi žádný z vnitřních orgánů a dobráci v kamionech mě následně nevyžehlí přežiju.

Vybral jsem si bod 4.. Měl jsem dost zlomenin, odřenin a těžký otřes mozku s celoživotními následky - dejte mě na minutu hlavou dolů a jsem mrtvej. V nemocnici jsem si pobyl pár měsíců. Když mě vezli po chodbě na ARO nemocnice a občas jsem nabil vědomí, bylo velice příjemné poslouchat jak doktoři debatují o tom co udělají s mými ledvinami a ostatními orgány až umřu. Řidič BMW na mě místo omluvy podal žalobu. Viníkem nehody jsem byl já - nepřiměřená rychlost a správa silnic a dálnic - nezajistila uzavření manipulačního přerušení svodidel. Řidič BMW nedostal ani pokutu, pouze zaplatil soudní výlohy, protože spor se mnou prohrál. Při nehodě mi život zachránil motorkář, který jel 20 min. po nehodě kolem a poskytnul mi jako první dýchání z úst do úst. Stali jsme se přáteli myslím na celý život. Než mě kolega motorkář bez cizí pomoci rozdejchal někdo z přítomných řidičů aut mi ukradl peníze, kredity a doklady.

Tak jak to v životě bývá nejsou věci jenom černý a bílý a tomu číslu 99% nevěřím, znám minimálně jednoho motorkáře který hovado není a každý den cestou do práce potkám nesčetně hovad za volantem aut.
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
ladis
*
Příspěvky: 70
Registrován: 21 bře 2006, 15:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od ladis »

peety píše:koukákm že je to tu samej SIMIR- kobra 11 :D :lol:
Žádný Simír ale Dempsey :lol: :lol: :lol:
Accent 1,5 Crdi r.v.2004
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Lukino píše:No ja myslím, že se v zásadě shodujeme. Já nepochybuji o vině toho motorkáře. Jen nesouhlasím s tím, aby policie jezdila po městě takto. Uznávám ale, že nemám jiný nápad, jak takového motorkáře nebo konec konců i auto zastavit... Právě, že mi připadá, že PČR nedokáže kooperovat s více vozy, nebo vytvořit policejní zátaras, vůbec ani nevím jestli mají takové ty pásy na kterých si projíždějící auto nebo motorka prorazí pneumatiky.
Já s Tebou souhlasím, jenom poukazuju na to, že zrovnatak by do Tebe mohli vletět i Ti policajti ...
O tomhle se dlouze debatovalo v Garáži autorevue.Z motoristy dělali nejméně Jánošíka a z policie vyvrhele,řekl bych,že pokud dělá takové pikačoviny musí počítat s restrikcí.Zřejmě nečekal že ti si na něj vyšlápnou tak zhurta.Na to že KDYBY asi nebudem hrát,protože kdyby měla babka kulky tak by byly dědkem.Teď by chtělo řádně zhodnotit proč byl takový zásah a vynést konečné hodnocení.Myslím že dotyčný narazil na maníky kteří to měli velice dobře propočítané.
Uživatelský avatar
Joker
**
Příspěvky: 328
Registrován: 12 lis 2005, 14:05
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joker »

Taky jezdím na motce. Tím zdravím kolegu Lukina :wink:

To zda jsou motorkáři hovada a autaři slušňáci nebo je to naopak mi přijde jako totální kravina....To jako když potkám třeba někoho tady z klubu na motce, tak pro něj budu ten největší ko*ot a když ho druhý den potkám na stejném místě za stejné situace v lantře, tak na mě mávne, protože mám hyundaje. Mě to přijde trošku postavený na hlavu.....Sice jsem to přehnal, ale některé názory mi v základu takové přijdou......

Co se týče samotného toho zásahu, tak z tý kamery není moc vidět, jakej tam byl rozhled do stran na ten zmiňovaný přechod, třeba tam ten policajt viděl, to nikdo z nás neví, ale rozhodně schvaluju, to že policie začala řesit takovéhle debílky, kteří jezdí bez značky a myslí si, že vždy ujedou a nemůže se jim nic stát. Abych pravdu řekl, tak ten borec měl asi v hlavě nasráno, protože kdyby se trošku snažil, tak to policejní auto nemá šanci a navíc mi přišlo, že do nich tak nějak najel sám, ne že by oni do něj........

Co se týče samotné jízdy na motorce, tak spousta lidí nechápe rozdíl mezi motorkou a autem. Viz třeba plné čáry...to značení je dělaný s ohledem na normální vozidla (což motorka rozhodně není) a sposta lidí nepochopí, že ta čára je tam kvůli předjíždění který by pro auto bylo rizikový (horizont, zatáčka, atd...), ale motorka tam stihne zrychlit, předjet a zase zpomalit na původní rychlost, ale pro ty lidi v autech jsem hovado, který předjíždí na plný, ale tyhle souvislosti jim nedojdou......

Můj názor na tuhle problematiku je takový, že hovado zůstane hovadem, ať už jede na motorce, autem, na kole nebo jde pěšky......

Viz moje nedávná nehoda, kdy poškozený za mnou přišel za situace, když jsme s ženskou seděli na krajnici s odřeninami a její zlomenou rukou ona v psychickém šoku, já ji uklidňoval a on přijde a řekne, že si alespoň bude moci koupit nové auto..........
Lantra Kombi GLS 1.6 16V DOHC G4GR- LPG *97
Suzuki GS500E nyní v úpravě od Š120L a 100m skluzu po asfaltu
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

Tak to máš pravdu Jokere s tím rozhledem do stran. Pravdou je, že podobní blbci jako tento motorkář nám kazí pověst. Uznávám, když o tom tak přemejšlím, že je dobrý, že alespoň ti policajti "nějak" zasáhli.

škoda, že ta policejní kamera neukazuje rychlost, docela by mě zajímalo kolik to asi valili ...

PS pro ostatní členy klubu: až vás bude míjet Yamaha R6, barva červená/bílá/černá, tak to možná není hovado, ale já, dík za všechny normální motorkáře

RIDE TO LIVE, LIVE TO RIDE
Naposledy upravil(a) Lukino dne 21 zář 2007, 17:33, celkem upraveno 1 x.
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

Řeknu jedno,když jedu na motorce tak 90%řidičů aut jsou hovada..(podle toho jak se chovají vůči některým ohleduplným motorkářům)zase jsme u toho,že je to v lidech..třeba motorkář co jede v obci 50-60 a přelítne ho hovado ve Felicii tak kdo je větší hovado?Nezlobte se na mně,ale tvrdit o někom,že je vypatlaný hovado a dokonce 99%motorkářů?Asi tyhle stránky přestanu navštěvovat abych tohle nemusel číst.A jinak od příští sezony až potkáte tmavě zelenou Hondu Vfr..jsem to asi já :D
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“