Tlacitko rozmrazovani

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Tlacitko rozmrazovani

Příspěvek od XMira »

Potrebuji informaci. Dneska jsem si tak nejak vsimnul, ze nesviti zelene tlacitko na rozmrazovani zadniho okna kdyz se zapnou svetla. Jenom kdyz ho zapnu, sviti na nem oranzova kontrolka. Volal jsem do servisu a tam mi tvrdili, ze svitit nema. Nezneli ovsem prilis presvedcive. Muze se nekdo z vas, kdo ma novejsi verzi Getze, podivat, prosim, jestli meli pravdu?
Diky moc
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Reklama
 

Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Re: Tlacitko rozmrazovani

Příspěvek od Sokyno »

XMira píše:Potrebuji informaci. Dneska jsem si tak nejak vsimnul, ze nesviti zelene tlacitko na rozmrazovani zadniho okna kdyz se zapnou svetla. Jenom kdyz ho zapnu, sviti na nem oranzova kontrolka. Volal jsem do servisu a tam mi tvrdili, ze svitit nema. Nezneli ovsem prilis presvedcive. Muze se nekdo z vas, kdo ma novejsi verzi Getze, podivat, prosim, jestli meli pravdu?
Diky moc
Sviti to na Lantre z roku 98 pochybuju ze za deset let nekdo prisel nato ze by se to malo hledat poslebu :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

No jestli je to tak, tak asi budu na nekoho kricet. Pri garancce mi nauctovali 3dcl ostrikovaci kapaliny, kterou jsem dolival den pred tim az po okraj a svitilo slunce. Argument byl, ze museli vyzkouset ostrikovac :( A jestli netusi, co ma svitit a co ne, tak asi budu fakt nevrlej.....
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Janjan
**
Příspěvky: 186
Registrován: 29 pro 2005, 20:53
Bydliště: Třinec

Příspěvek od Janjan »

Tlačítko pro rozmrazení zadního skla při zapnutých světlech SVÍTÍ ZELENĚ!
GETZ Dynamic 1.1/48kW
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Janjan píše:Tlačítko pro rozmrazení zadního skla při zapnutých světlech SVÍTÍ ZELENĚ!
Diky moc!!! Uz se tesim, jak se rozcilim :D :evil:
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
vipe

Příspěvek od vipe »

Svítí zeleně a pokud ne tak máš prasklou žárovku. :wink:
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Diky vsem za informace. Nelenil jsem, zajel jsem do autosalonu, kde mi velice ochotne ometli snih z noveho Getzanka, rozsvitili a tlacitko svitilo. Tak jsem je upozornil na kvalitu jejich servisu a objednal se. Za 14 dni provedou vysoce specializovany ukon a vymneni zarovku....
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
Sokyno
**
Příspěvky: 240
Registrován: 19 říj 2007, 06:04
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od Sokyno »

XMira píše:Diky vsem za informace. Nelenil jsem, zajel jsem do autosalonu, kde mi velice ochotne ometli snih z noveho Getzanka, rozsvitili a tlacitko svitilo. Tak jsem je upozornil na kvalitu jejich servisu a objednal se. Za 14 dni provedou vysoce specializovany ukon a vymneni zarovku....
jenom aby ti pri tom vysoce specializovanom ukone nedodelaly palubku nebo neco kdyz to budou davat venku sroubovakem najdi si navod na getzklube na vyndani streboviho panelu a dej jim to na spolujezdcuv sedak aby vedeli jak se to dela. :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek Hyundai Lantra 1,9 D. Hyundai Getz 1,3 Subaru Legacy 2,0 Honda Hrv 1,6
vipe

Příspěvek od vipe »

Sokyno píše:
XMira píše:Diky vsem za informace. Nelenil jsem, zajel jsem do autosalonu, kde mi velice ochotne ometli snih z noveho Getzanka, rozsvitili a tlacitko svitilo. Tak jsem je upozornil na kvalitu jejich servisu a objednal se. Za 14 dni provedou vysoce specializovany ukon a vymneni zarovku....
jenom aby ti pri tom vysoce specializovanom ukone nedodelaly palubku nebo neco kdyz to budou davat venku sroubovakem najdi si navod na getzklube na vyndani streboviho panelu a dej jim to na spolujezdcuv sedak aby vedeli jak se to dela. :lol:
:lol: :lol:
om3wgq
*
Příspěvky: 48
Registrován: 26 bře 2007, 13:26
Bydliště: Nitra

Příspěvek od om3wgq »

Zdravím, pozer som to tlačítko rozmrazovania a svieti mi stále na oranžovo. Ani som netušil ze by malo svietiť na zeleno a ani nechapem prečo by malo svietit na zeleno. 1.4 2007
Uživatelský avatar
getzik
**
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2005, 19:36
Bydliště: ČR

Příspěvek od getzik »

Jj oranžová svítí jen když to tlačítko zmáčneš, ale zeleně ti svítí když máš rozsvícený světla.
Hyundai i30 1,4 T-GDI 7-DCT Style Ultimate, Demitasse Brown
Hyundai Tucson 2,0 CRDi 4x4 Style Premium, Polar White
om3wgq
*
Příspěvky: 48
Registrován: 26 bře 2007, 13:26
Bydliště: Nitra

Příspěvek od om3wgq »

Mne to svieti stále na oranžovo a funguje mi rozmrazovanie normálne. Nevidím dôvod na čo by malo svietiť na zeleno.
Aj tlačítko na zadnú hmlovku mi svieti na oranžovo
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

om3wgq: Nechci Te nejak urazet, ale kdyby se na tomhle foru drzeli nekteri lide zabehle konsekvence: PRECIST, ZAMYSLET SE, ODPOVEDET, usetrili bychom plno mista na serveru. :wink:
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Přiznám se, že sem se dlouho zamýšlel nad tím, jestli ti mám odpesat...... že s tebou souhlasim :D
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Edward88
*
Příspěvky: 23
Registrován: 31 pro 2005, 11:22
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Edward88 »

To om3wgq je rádioamatérska identifikácia držiteľa povolenia na vysielanie na licencovaných VKV A KV frekvenciách? To by zodpovedalo....
Hyundai Getz 1.1 3HB r.v. 2003 Potomac Blue *** Edo, Bratislava ***
Odpovědět

Zpět na „GETZ“