Lupaní v repro při brzdě!

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Lupaní v repro při brzdě!

Příspěvek od Romcis »

Netuší někdo čím to?A kde hledat co je v pr....?Dycky kdyz sešlápnu brzdový pedál tak to v repro.lupne jako kráva,dost nepříjemný,a navíc sem koukal ty reproduktory dostavaj fakt šoky!!!Měl sem ted rozdělany přední,sem myslel jestli se to někde nedotýká a ale tím to neni,taky dycky bliknou hodiny,takze celkove to asi neco dela v celý síti-nejaky vykyv napeti....ale aby bylo rozumneno- selapnu pedal,lupnuti->opet seslapnu,nic,ale staci pockat tak 5s a zkusit znova a uz to lupe.
Fakt uz nevim co s tim a jít k elektrikáři se mi ted nehodí,fakt ne.
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

uzemeni radia.. tam zkus hledat, muze byt nedostatecne a tim se to projevuje na hudbe ... nema to myslim si nic spolecneho s brzdou takovou ale se zarovkama ktery se rozsviti kdyz seslapnes, me se to navic projevovalo kdyz jsem rozsvitil normalni svetla to zaclo v repro jakoby vrnet, spatne uzemeni!
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Uzemneni jo?A jak je to tam delany u klasickejch radii co maj ISO...nejsem fakt elektrikar...resp.jak i to vyresil ty?Sem se kurna moh zeptat uz na ty Mimoni :)) Sem tele sakra!Uz sem moh mit pokoj.
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Jo a je fakt ze to lupne i kdyz treba rozsvitim tlumeny svetla,o dalkovych ani nemluve...
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

me se to obcas stava,kdyz vypnu motor :?
v radiu tak nejak krupne nebo lupne ,nevim :cry:
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

Mno prave, ze tam je takovej chytak pro elektro amatery:) uzemeni tam jsou dve, to druhy je traba jen nekdy a pokud jsi napriklad menil repro, nebo pridaval zesik je dulezite i druhe uzemeni... ktere se musi z radia vytahnout kablikem... viz. manual od radia... Ja jsem to taky nikdy neslysel, prijel do rachotu nova paka a tam mi to promerili, tohle konstatovali a kablik natahli a zasroubovali vrutikem do kastle... to jsem mel jeste favorita:) tady mi to nedela a hudba bude az na jare, ted mam serii... a jak vymenim repro zadni za silnejsi ... vym ze to zacne delat, protoze to napeti je nedostatecne... TAK
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

lukee píše:Ještě se mi stává, když nemám nastartováno a pustím rádio a ono začne hrát a následně nastartuju, tak se rádio jakoby restartuje, skladba z CD začne hrát odzačátku. Je to tím, že energie akumulátoru nestihne zároveň pokrýt proudové potřeby startéru a rádia,dojde k poklesu napětí a radio se vypne/zapne :)
To je úmyslně. Je tam proudové relé, které po čas startování odpojí všechny zapnuté spotřebiče.
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Kua tak sem vyved novou zem primo z ISO redukce od radia a pro jistotu sem este hledal jestli radio nema jedte druhou zem na těle nekde(tak sem to kablikem taky spojit s kastli) a zadna zmena :( Pri rozsvícení brzd.svetel lupnuti v repro jako svine,membrana dycky kmitne jak o zivot :( Co tim kurna?
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Romcis píše:Kua tak sem vyved novou zem primo z ISO redukce od radia a pro jistotu sem este hledal jestli radio nema jedte druhou zem na těle nekde(tak sem to kablikem taky spojit s kastli) a zadna zmena :( Pri rozsvícení brzd.svetel lupnuti v repro jako svine,membrana dycky kmitne jak o zivot :( Co tim kurna?
nebrzdit, nesvitit.. :twisted: :lol:
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

musis to nechat promerit... rachot Nova Paka, doporucuji...

www.rachot.com zkus tam zavolat a popsat technikoj svuj problem... ver mi jsou to jednicky
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Obcas jezdim v firemni Fabii RS Rachotu, v ni je hudba zhruba za 70tis. Kc, ale problem ma stejny, pri zapnuti klicku se ozve nehorazna rana, udajne se musi cela hudba znovu zapojit...kovarovic kobyla chodi bosa:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Nepamatuje si nekdo ktery vodice v ISO konektoru se musi prehodit aby radio bylo napajeno mimo spinaci skrinku?tzn.neni nutne mit klic a otoceny do acc nebo jak to tam je?
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Takhle to mam zapojeny, ale nerozumim tomu ani trochu, vim, ze mi kamard spojil cervenej ke zlutymu a je totakhle...pouze kdyz startuju, tak se na chvilku vypne...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Hardcam píše:Takhle to mam zapojeny, ale nerozumim tomu ani trochu, vim, ze mi kamard spojil cervenej ke zlutymu a je totakhle...pouze kdyz startuju, tak se na chvilku vypne...
Jo jo to je presne ono :) Cervenej ke zlutymu,nebo prohodit,ale to prvni reseni je to lepsi,kvuli pameti...sem si nemoh vzpomenout jak to je :)
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

No moc me za slovo nechytej...to byla jedina zmena, kterou jsem v ty kabelazi postrehl, brabu se v tom porad, ale jen v kabelech, ktery na sobe maj napsano, co znamenaj a + a - :)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“