Elantra parkovací světla (místo žárovky LED)

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Elantra parkovací světla (místo žárovky LED)

Příspěvek od zahyx »

zdarec všem nedávno mě praskla parkovací žárovka a řekl jsem si že bych si koupil ledky
12V 5W(ale výkon u led se asi neudává že:), ale ve svítivostí ) nabízeli mě modré, červené, žluté a bíle, tak jsem si vzal bíle, ale maj nádech jemně modré je možné je tam mít aniž by mi něco řekli policajti např.:při kontrole, ve zk. muzu je tam mít?? :):) :?: :roll: :roll: přikládám foto Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

No, tuhle nadheru jsem objevil uz za doby nexie (2004), tam jsem mel modry a scitily furt, do Lantry jsem dal parkrat bily a naprosto na h...po tejdnu mrkaly, tak jsem to pred mesicem vrznul do Elantry a uz jsem musel kupovat 2 dalsi diody, momentalne jedna strana sviti, drha ne..takze to zase vyhazu a dam zarovky.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zahyx »

Hardcam píše:No, tuhle nadheru jsem objevil uz za doby nexie (2004), tam jsem mel modry a scitily furt, do Lantry jsem dal parkrat bily a naprosto na h...po tejdnu mrkaly, tak jsem to pred mesicem vrznul do Elantry a uz jsem musel kupovat 2 dalsi diody, momentalne jedna strana sviti, drha ne..takze to zase vyhazu a dam zarovky.

Takže říkaš že je to hezké, ale na h--no a nevíš kde bych sehnal parkovačky namodralí, mám světla s xenonovým efektem(jemně šmrnclé modlé spíše čistejší bíla ale ta modrá tam lehce je samozřejmě homologovaný)
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
tom.rockys
**
Příspěvky: 441
Registrován: 05 zář 2007, 12:22
Bydliště: Pacov ( u hranice jižních čech a vysočiny )
Kontaktovat uživatele:

Re: Elantra parkovací světla (místo žárovky LED)

Příspěvek od tom.rockys »

zahyx píše:zdarec všem nedávno mě praskla parkovací žárovka a řekl jsem si že bych si koupil ledky
12V 5W(ale výkon u led se asi neudává že:), ale ve svítivostí ) nabízeli mě modré, červené, žluté a bíle, tak jsem si vzal bíle, ale maj nádech jemně modré je možné je tam mít aniž by mi něco řekli policajti např.:při kontrole, ve zk. muzu je tam mít?? :):) :?: :roll: :roll: přikládám foto Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
když jsou bílí tak by s nima policajti problém mít neměli ... jim spíš vaděj přímo nějaký barvy jako modrá, zelená, červená atd ...
2x Lantra 1.6 16V [G4CR], J1, r.v.1992 ( červená ) a 1993 ( modrá )
---
info about my car -->>> http://rockys.lantraweb.net/
---
fotoreportér, kameraman, hlavní grafik & přispívající redakror pro tuningový server http://WWW.EXTRA-TUNING.COM
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Dával jsem také bílé LEDky do parkovaček-někdy v říjnu a svítí a svítí a svítí......V pohodě. :wink: Dal jsem za ně 100,-Kč(pár).Na krabičce bylo také napsáno bílé,ale jdou trochu do modra.Zatím bez problému(vlastně mě za ta léta,co mám Tiburona nikdo nestavěl :lol:).Váhám,zda je tam nechat,až půjdu na STK :roll:.Fízlům hlavně vadí baravné,s těmito na silnici nepředpokládám problém. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
tom.rockys
**
Příspěvky: 441
Registrován: 05 zář 2007, 12:22
Bydliště: Pacov ( u hranice jižních čech a vysočiny )
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom.rockys »

Borek píše:Dával jsem také bílé LEDky do parkovaček-někdy v říjnu a svítí a svítí a svítí......V pohodě. :wink: Dal jsem za ně 100,-Kč(pár).Na krabičce bylo také napsáno bílé,ale jdou trochu do modra.Zatím bez problému(vlastně mě za ta léta,co mám Tiburona nikdo nestavěl :lol:).Váhám,zda je tam nechat,až půjdu na STK :roll:.Fízlům hlavně vadí baravné,s těmito na silnici nepředpokládám problém. :wink:
přesně tak .. jak jsem psal vejš .. bílí by jim vadit neměli :wink:
2x Lantra 1.6 16V [G4CR], J1, r.v.1992 ( červená ) a 1993 ( modrá )
---
info about my car -->>> http://rockys.lantraweb.net/
---
fotoreportér, kameraman, hlavní grafik & přispívající redakror pro tuningový server http://WWW.EXTRA-TUNING.COM
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Pokud budou bílé je to bez problémů, ale jakmile budou mít nádech domodra či budou modré, zelené či červené je to za pokutu a body
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
tom.rockys
**
Příspěvky: 441
Registrován: 05 zář 2007, 12:22
Bydliště: Pacov ( u hranice jižních čech a vysočiny )
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom.rockys »

Rasty píše:Pokud budou bílé je to bez problémů, ale jakmile budou mít nádech domodra či budou modré, zelené či červené je to za pokutu a body
takovej malej nádech do modra většině policajtů taky nevadí .. mám taky tyhle bílí LEDky a ty maj nepatrně modrej nádech a nic mi na ně neřekli
2x Lantra 1.6 16V [G4CR], J1, r.v.1992 ( červená ) a 1993 ( modrá )
---
info about my car -->>> http://rockys.lantraweb.net/
---
fotoreportér, kameraman, hlavní grafik & přispívající redakror pro tuningový server http://WWW.EXTRA-TUNING.COM
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

Teda pánové styďte se
Tohle není vůbec namodarlé.
Tahle barva LED parkovaček je ledově bílá.
Tak jak svítí běžná žárovka tak to je teplá bílá.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Mám parkovačky svítící bíle, jsou to normálně žárovky 12V/5W od Osramu Cool Blue homologované pro provoz na veřejných komunikacích.
Když dám jednu normální a jednu cool blue, tak je to úplně něco jiného, žluto-oranžová proti bílé.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Jak píše Tom-je to fakt bílá barva s mírným nádechem modré(ale to se nám zdá,proti těm žlutým obyč. parkovačkám).Jak říká klasik-necháme je tam a uvidíme(při kontrole :lol: ).S Tiburonem mě ještě nestavěli. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Borek: už vidím jak se za tebou poženou s feldou nebo koktávou :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

Borek píše:Jak píše Tom-je to fakt bílá barva s mírným nádechem modré(ale to se nám zdá,proti těm žlutým obyč. parkovačkám).Jak říká klasik-necháme je tam a uvidíme(při kontrole :lol: ).S Tiburonem mě ještě nestavěli. :wink:
Mě ještě nic neřekli a to jsem tak vodrzlej že jsem s tím vlezl i na STK.
Sice se to bez keců neobešlo ale musel mě pustit :)
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Re: Elantra parkovací světla (místo žárovky LED)

Příspěvek od Korálek »

zahyx píše:zdarec všem nedávno mě praskla parkovací žárovka a řekl jsem si že bych si koupil ledky
12V 5W(ale výkon u led se asi neudává že:), ale ve svítivostí ) nabízeli mě modré, červené, žluté a bíle, tak jsem si vzal bíle, ale maj nádech jemně modré je možné je tam mít aniž by mi něco řekli policajti např.:při kontrole, ve zk. muzu je tam mít?? :):) :?: :roll: :roll: přikládám foto Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
alespoň si příště umej světla aby to líp viniklo :D
co tam máš za svítivost?Já mám LED-ky se svítivostí 7000mcd a mazec
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Elantra parkovací světla (místo žárovky LED)

Příspěvek od zahyx »

:) svitivost jsem u toho nemel napsanou taky by mne to zajímalo, ja tam mam ledky rozptilkové takze kdyz se podivas do stredu ledky tak te to neoslnuje
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Odpovědět

Zpět na „ELANTRA“