Světla S-coupe 91 prosím pomoc

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Světla S-coupe 91 prosím pomoc

Příspěvek od Kull »

Nazdárek lidičky, dneska jsem zjistil, že když vypnu klíček zapalování, zhasnou mi světla i kontrolka světel. Svítí jen zadní lampy a parkovačky. Je to normální nebo tam mam něco v pr... ? Kontroloval jsem relátka, pojistky a vše se zdá OK. Díky moc za odpovědi. Fakt nevim, jestli je to normální nebo ne :wink:
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

nevim jak na S-Coupé, ale na Coupé je to normální, předek mi svítí jen na druhou polohu klíčku zapalování
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

V prdeli nic nebude je to jen o zapojení přez spínací skříňku.
Něktrerá auta svítí beze změny některý zhasnou úplně vše má své pro a proti. Jestli že by se nějaký obvod porušil tak ti světla nepůjdou vůbec takže jsi to takto měl pravděpodobně od začátku. Já jsem si na prvním Scoupe předělal světla tak že se vypla s vyndáním klíčku včetně parkovaček už jsem si je tenkrát zapoměl vypnout světla a dopadlo to tak že jsem musel vyhodit baterku tak jsem to předělal nechal světla v poloze zapnuto a jak jsem otočil tak jsem svítil takže ani nebyl problém že bych zapoměl rozsvítit a jel bez světel a když jsme chtěl zhasnou jednoduše jsem to klasicky vypnul.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

jo, je to o zapojení, rendl mi svítil pořád nezávisle na klíčku, u Opla tuším taky svítí až na druhou polohu. Spíš mi chybí kontrolka na potkávací světla, někdy mi to chybí, když vyjedu a jedu jen na parkovačky... Hyundai ani Opel takovou praktickou kontrolku nemá, zato kdejaká signalizace hovadin v otevřených dveří a kufru je
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
oli
**
Příspěvky: 110
Registrován: 30 lis 2006, 14:24
Bydliště: Bruntal
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od oli »

podivej se na parkovačky me to taky delalo byla jedna praskla
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Světla S-coupe 91 prosím pomoc

Příspěvek od ivan »

Kull píše:Nazdárek lidičky, dneska jsem zjistil, že když vypnu klíček zapalování, zhasnou mi světla i kontrolka světel. Svítí jen zadní lampy a parkovačky. Je to normální nebo tam mam něco v pr... ? Kontroloval jsem relátka, pojistky a vše se zdá OK. Díky moc za odpovědi. Fakt nevim, jestli je to normální nebo ne :wink:
Je to normální,hlavní světlomety se vypnou při vypnutí zapalování,jinak si dej do auta nějakej bzučák nebo zapomeneš jednou vypnout fakt ty světla :lol: :lol: Stojí asi 50 korun :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Příspěvek od Kull »

Díky moc, chlapi. Já jsem si to myslel, ale drahá polovička mě tak mermomocí tvrdila, že to normální neni, že jsem se zaději zeptal. BTW., bzučák tam mam :) a pěkně mě štve :D Jinak je to super autíko, dotáhl jsem si ho jako vrak, makal na něm půl roku a teď, po investovaných 25tis do ND a půlroční makačce jsem prošel i STK :) Ještě jednou díky za odpovědi, určo se zas brzo budu na něco ptát :D
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“