2-Dinové radio namísto originálního do Santa Fe...co a jak..

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
SuperMUF
**
Příspěvky: 154
Registrován: 01 říj 2006, 16:16

2-Dinové radio namísto originálního do Santa Fe...co a jak..

Příspěvek od SuperMUF »

Takže jsem si dovolil zaližit nové vlékno namísto toho ORIGINÁLNÍ AUTORADIO ... protože tady řešíme NOVÉ RADIO ...

moje dotazy ale i zkušenosti ... a tady prosím o co nejširší zapojení těch co toto již řešili ...

1.) koupil jsem na www.carmultimedia.cz nějaký 2DIN z Číny ... hrůza a děs ... snad jen ta cena byla naoko dobrá ... hurá s tím na Aukro...

2.) měl jsem z Ameriky z Ebay AVIC D3 - ale Americkou verzi ... no byla bez RDStakže pro mne nepoužitelná ... Aukro mi opět pomohlo ...

3.) mám doma z www.korea-suv.cz redukci na 2Din ale přijde mi moc široká v porovnání s původním radiem ... na každé straně je to minimálně 0,5cm ... prosím o info někoho kdo to montoval, nějak se mi to nezdá a nechci rozvrtat autíčko baz záruky že uspěji ...

4.) takže bych ocenil tip na nějaké pěkné 2Din radio, nemusí být s DVD stačilo by jen CD+MP3+USB ale aby to nebyl šunt ... ? ? ? prosím o typ, kde a za kolik ...

5.) jestli k tomu je bluetooth modul tak aby zobrazoval i jméno volajícího na displeji rádia ...

6.) aby to mělo nějak řešené ovládání z volantu, což levný číňani nemají ...

díky všem za info ... :shock:
Hyundai iX35 Premium 4x4 135 kw Sirius Silver 05/2011
Hyundai iX20 Comfort 1.4CVVT 16V digi A/C 04/2011
Hyundai H1 Tour 8 míst. 2.5CRDi ESP 04/2010

Hyundai SantaFe 2.2CRDi silver MT Dynamic 4x4 09/2006-04/2011
Hyundai Getz 1.1 Dynamic A/C 01/2008-04/2011
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Santa Fe - Elektronika“