Klepání v pravém zadním kole při brždění

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ross07
**
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2008, 09:00
Bydliště: PCE (CZ)

Klepání v pravém zadním kole při brždění

Příspěvek od ross07 »

Zdravím všechny majitele Matrixů, mám takový problém. Při brždění se ozývá klepání v pravém zadním kole. Nemáte někdo tušení co by to mohlo být. Nedělá to také někomu? Mám najeto jen 17tis. Když přibržďuji zlehka tak nic, ale jak na to víc šlápnu, tak jako by mi někdo poťukával v pravém zadním kole. Zjistil jsem, že asi podobný problém mají i majitélé Getzíku viz. forum.

http://getzclub.net/kforum.php?akce=topic&Top_ID=62


Díky.
Reklama
 

Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vipe »

Jak to máš starý, pokud je to ještě v záruce tak to nech v servisu prohlédnout. Jinak to budeš muset rozebrat a juknout na to u getzíků tam údajně byly vadný pružinky co drží pakny :shock:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
ross07
**
Příspěvky: 127
Registrován: 22 úno 2008, 09:00
Bydliště: PCE (CZ)

Příspěvek od ross07 »

Je to dovezený přes jeden bazar z německa. Je to r.v. 8/2004. Pokud to budou jen pružinky , tak to není tak zlé, horší by bylo jak tam u getzíku někdo psal výměna náboje kola, to by bylo finančně horší. Jinak nic při jízdě nehučí, alespoň nic není slyšet a pokud brzdím jen mírně tak taky v poho. Když na to šlápnu víc tak to ťuká. Podívám se na to a pokud budu mít něco nového a pružinama to pomuže, určitě to sem napíšu. Je zajímavé , že při předváděcí jízdě jsem si toho nevšiml :-( :x
Odpovědět

Zpět na „MATRIX“