znovu narozený člen

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

znovu narozený člen

Příspěvek od Jerry159 »

Zdarvím všechny, je tomu rok co jsem v žadným neseděl až do ted. V sobotu jsem byl pro ( bohužel ) daší 8) no sehnal jsem ho levně je bouchle ale není to moc vydět to co jsem za to ušetřil do něj vrazím ale co? není žadný auto do kterého nenacpete peníze :( foto poslu až se mi vrátí mobil z reklamace nebo řeknu kamarádoj ať ho nafotí :) po výkendu jsem tady měl dlouho soupeře který si myslel že mě porazí je to modrý colt 1,6 16v čip a výfuk. Když jsme přijeli na benzínu kde máme s autama kluci vždy sraz menší tak jsme domluvily sprinty na odlehlem místě kde není provoz :wink: aby jsme omezily příčinu bouračky náhoda je blbec a za provozu to dělat nechci a nebudu :!: jinak tady jsou par videí

http://youtube.com/watch?v=1Flg6a_WFxA

http://youtube.com/watch?v=RWPvVspVTIM&feature=related

http://youtube.com/watch?v=pt8Jd6YLpZE&feature=related

http://youtube.com/watch?v=umep2BBB-Qg&feature=related

http://youtube.com/watch?v=gRilTikNTZ0&feature=related


jinak bych chtěl ještě vědět kamarádi z práce mají Hyundai scoupe 1,5 turbo jestli by mě dali na sprint a druhý má Fiat punto 1,4 turbo???
Reklama
 

Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

tak co sme meli sraz v hoskovicich tak tam se par sprintu scoupe gt versus coupe 2,0 odehralo a parkrat vyhralo i scoupe sice jeho souper mell zatazenou rucku ale pak jel proti coupe i Petr co ma scoupe a jednou vyhral jednou prohral zalezi hodne na startu, jinak ten fiat by asi nandal i scoupe ma totis vic jak 100kw
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

LongStar píše:tak co sme meli sraz v hoskovicich tak tam se par sprintu scoupe gt versus coupe 2,0 odehralo a parkrat vyhralo i scoupe sice jeho souper mell zatazenou rucku ale pak jel proti coupe i Petr co ma scoupe a jednou vyhral jednou prohral zalezi hodne na startu, jinak ten fiat by asi nandal i scoupe ma totis vic jak 100kw
no ted si nejak nevybavuji ze by mi scoupe ujizdela :) musim ale rict ze se drzeli jak kliste nekde do 140ti :lol: a kdyz jsem mel moznost si scoupecko projet tak to jezdi paradne.. nicmene ujelo mi akorat kdyz ridil pener_jack a nechal zatazenou rucku, coz se moc brat v potaz neda, ostatne, taky mi potom pekne horeli brzdy... :roll: achjoo, proto nesprintuju, mimo vyjimecnejch hyundai setkani :)

ale neni to jedno, resp. takovy zavody na rovine vubec podle me nemaj smysl, beztak se to da predem dost odhadnout, kdyz se bere v potaz vykon / hmotnost / prevody / kola a v pripade horsich povetrnostnich podminek i pneu.. zajimave je to jen tehdy kdy ten pomer vychazi dost podobny ale u odlisnych aut (scoupe turbo x coupe 2.0) a nebo u stejnych aut, porovnat si jak ho ma kdo zajety :)

a kdyz tak koukam, jerry, na ty videa.. tobe ta rana nestacila?? :( to se musim divit!
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petr rysavy »

black_sheep píše:
LongStar píše:tak co sme meli sraz v hoskovicich tak tam se par sprintu scoupe gt versus coupe 2,0 odehralo a parkrat vyhralo i scoupe sice jeho souper mell zatazenou rucku ale pak jel proti coupe i Petr co ma scoupe a jednou vyhral jednou prohral zalezi hodne na startu, jinak ten fiat by asi nandal i scoupe ma totis vic jak 100kw
no ted si nejak nevybavuji ze by mi scoupe ujizdela :) musim ale rict ze se drzeli jak kliste nekde do 140ti :lol: a kdyz jsem mel moznost si scoupecko projet tak to jezdi paradne.. nicmene ujelo mi akorat kdyz ridil pener_jack a nechal zatazenou rucku, coz se moc brat v potaz neda, ostatne, taky mi potom pekne horeli brzdy... :roll: achjoo, proto nesprintuju, mimo vyjimecnejch hyundai setkani :)

ale neni to jedno, resp. takovy zavody na rovine vubec podle me nemaj smysl, beztak se to da predem dost odhadnout, kdyz se bere v potaz vykon / hmotnost / prevody / kola a v pripade horsich povetrnostnich podminek i pneu.. zajimave je to jen tehdy kdy ten pomer vychazi dost podobny ale u odlisnych aut (scoupe turbo x coupe 2.0) a nebo u stejnych aut, porovnat si jak ho ma kdo zajety :)

a kdyz tak koukam, jerry, na ty videa.. tobe ta rana nestacila?? :( to se musim divit!
ty si nebyl jedine coupe co tam bylo :wink:
momentalne 2 scoupe gt na dily, mam tu vse a pak fiat coupe 140KW zatim...
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petr rysavy »

http://www.youtube.com/watch?v=IsMDSn5Mip0 v 0:46 se tam mihne moje scoupe a v zadech mam co za auto???

EDIT by Yurii, upravil jsem odkaz byl nefunkční
momentalne 2 scoupe gt na dily, mam tu vse a pak fiat coupe 140KW zatim...
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

petr rysavy píše:http://www.youtube.com/watch?v=IsMDSn5Mip0 v 0:46 se tam mihne moje scoupe a v zadech mam co za auto???

EDIT by Yurii, upravil jsem odkaz byl nefunkční
To se prej nepocita to bylo Tiburonovo auto :lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

petr rysavy píše:http://www.youtube.com/watch?v=IsMDSn5Mip0 v 0:46 se tam mihne moje scoupe a v zadech mam co za auto???

EDIT by Yurii, upravil jsem odkaz byl nefunkční
pockej a nenapadlo te taky to ze je to konec trate a uz jsme brzdili a pac ja jsem takovej setrilek tak jsem brzdil uz driv na kvalt.. :lol:

P.S.: ted me tak napadlo, vis ze jsme zavodili tak to 160 a pak jsem uz prestal zrychlovat pac to bylo zbytecny.. kdyz jsi kolem me pak proletel.. :)
Naposledy upravil(a) black_sheep dne 28 úno 2008, 19:18, celkem upraveno 1 x.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

petr:
jenze kdyz tiburon to neumi.. :lol: (ne to byl joke sry Tiby, pak jsem se s nim bavil a netocil to tolik a navic jak je pak vidno tak se mu to uchlastava..)

a jinak to bylo moje coupe... ale jak rikam.. brzdilo :lol: holt, lip :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

to jsme jeste nemeli v ruce totiz MBC:D
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petr rysavy »

black_sheep píše:
petr rysavy píše:http://www.youtube.com/watch?v=IsMDSn5Mip0 v 0:46 se tam mihne moje scoupe a v zadech mam co za auto???

EDIT by Yurii, upravil jsem odkaz byl nefunkční
pockej a nenapadlo te taky to ze je to konec trate a uz jsme brzdili a pac ja jsem takovej setrilek tak jsem brzdil uz driv na kvalt.. :lol:

P.S.: ted me tak napadlo, vis ze jsme zavodili tak to 160 a pak jsem uz prestal zrychlovat pac to bylo zbytecny.. kdyz jsi kolem me pak proletel.. :)
ja vim ze tebe sem nedal, ale to druhe sem dal
momentalne 2 scoupe gt na dily, mam tu vse a pak fiat coupe 140KW zatim...
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Chce to par vylepsenicek a pak budou i pro 2.0 Coupatka Scoupecka nebezpecny :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Jerry dobré jak cip ta GUMOVAČKA :lol: :lol: :lol: Já bych to asi neudělal na to je mi Coupečka hodně Líto
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

tam krom gum neničís nic, nevim, čeho by ti bylo líto...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

no ja myslim ze ten motor z toho asi taky nema moc velkou radost:) kdyz dostava na prdel!!! tohle bych s autem taky nikdy nedelal :arrow:
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

mirpie píše:tam krom gum neničís nic, nevim, čeho by ti bylo líto...
no nemyslim si ze by to bylo pro auto zrovna dobry tohleto... :roll:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „COUPE“