Prosím o radu.......

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Gejza74
Příspěvky: 5
Registrován: 14 úno 2008, 20:02

Prosím o radu.......

Příspěvek od Gejza74 »

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli je možné vyměnit manuální převodovku za automatickou u stejných typů automobilů. A jestli ano kolik by byla cca cena?? Pak mám ještě jednu otázku, jestli je možné vyměnit celou karosérii ve stejné barvě. Jestli to pak musím někam nahlásit a tak.....
Děkuji za odpovědi
Reklama
 

Uživatelský avatar
tom.rockys
**
Příspěvky: 441
Registrován: 05 zář 2007, 12:22
Bydliště: Pacov ( u hranice jižních čech a vysočiny )
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu.......

Příspěvek od tom.rockys »

Gejza74 píše:Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli je možné vyměnit manuální převodovku za automatickou u stejných typů automobilů. A jestli ano kolik by byla cca cena?? Pak mám ještě jednu otázku, jestli je možné vyměnit celou karosérii ve stejné barvě. Jestli to pak musím někam nahlásit a tak.....
Děkuji za odpovědi
jak to myslíš " vyměnit karoserii " ? :shock: a proč měnit manuál za automat ?
2x Lantra 1.6 16V [G4CR], J1, r.v.1992 ( červená ) a 1993 ( modrá )
---
info about my car -->>> http://rockys.lantraweb.net/
---
fotoreportér, kameraman, hlavní grafik & přispívající redakror pro tuningový server http://WWW.EXTRA-TUNING.COM
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Přeměna z automatu na manuál je obviklá a k tomu bych ti spoustu materiálů poskytl ale obráceně jsem o tom ani nečetl pokud by jsi chtěl alespoň tyto materiáli i když ne na Hyundai tak napiš SZ.
Výměnu karosérie musíš hlásit kůli změně VIN kódu jako přestavbu s tím že budeš muset "asi" doložit papíry od karosérie ale tím si nejsem vůbec jistý.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Odpovědět

Zpět na „COUPE“