dvere acent

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
PINGYO
**
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2007, 16:29
Bydliště: PRAHA

dvere acent

Příspěvek od PINGYO »

muzete my nekdo poradit postup na rozebrani dveri abych jse dostal k venkovni klice na acentu 96 dekuju
Reklama
 

Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Pokud máš el.stahování oken,tak to je brnkačka.V létě jsem to rozebíral.Potřeboval jsem promazat stahování.Já teď nevím přesně,máš tam několik šroubů,asi 3,nebo 4.Pak mezi čalounění a dveře pak strčíš šroubovák,kterým vypáčíš špunty,které jsou v čalounění.Pokud máš kliku,je to o něco horší.Mezi čalounění a kroužkem od kliky strčíš nějaký přípravek,kterým vyndáš závlačku.(zahnutý svařovací drát a podobně.)Ještě jsem to nedělal,tak nevím přesně.Ale taky mě to na jaře čeká.Musím promazat zadní dveře a mám tam kliky.Zatím jsem se tomu vyhýbal.Podle návodu,už se to tady kdysi řešilo,by to měla být brnkačka.Ale podle toho,jak jsem se díval,tak lehké to asi nebude.Já mám mezi čalouněním a tím kroužkem na klice strašně malou vůli.Mě tam snad ani ten svařovací drát nevleze.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
PINGYO
**
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2007, 16:29
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od PINGYO »

Kamil píše:Pokud máš el.stahování oken,tak to je brnkačka.V létě jsem to rozebíral.Potřeboval jsem promazat stahování.Já teď nevím přesně,máš tam několik šroubů,asi 3,nebo 4.Pak mezi čalounění a dveře pak strčíš šroubovák,kterým vypáčíš špunty,které jsou v čalounění.Pokud máš kliku,je to o něco horší.Mezi čalounění a kroužkem od kliky strčíš nějaký přípravek,kterým vyndáš závlačku.(zahnutý svařovací drát a podobně.)Ještě jsem to nedělal,tak nevím přesně.Ale taky mě to na jaře čeká.Musím promazat zadní dveře a mám tam kliky.Zatím jsem se tomu vyhýbal.Podle návodu,už se to tady kdysi řešilo,by to měla být brnkačka.Ale podle toho,jak jsem se díval,tak lehké to asi nebude.Já mám mezi čalouněním a tím kroužkem na klice strašně malou vůli.Mě tam snad ani ten svařovací drát nevleze.
jo mam tam kliku a prave na tom sem se zastavil tak zkusim tu zavlacku diky
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“