U kterého prodejce Hyundai koupit ACCENTa

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Rastin
*
Příspěvky: 23
Registrován: 03 dub 2008, 10:03

U kterého prodejce Hyundai koupit ACCENTa

Příspěvek od Rastin »

Přátelé a kamarádi. Chtěl bych si koupit Hyudai Accent 1.5CRDi Elegance na leasing s nulovou akontací, maximální zůstatkovou hodnotou a na co nejdelší dobu splácení. Jinak řečeno s co nejmenší měsíční splátkou. Byl sem u dvou prodejců v Brně a každý mi nabízel jinou variantu. Někde nula šla a někde ne. Navíc mě hlavně zajímá přístup prodejce k zákazníkovi kde ste byly spokojeni. O minulém prodejci mám pocit jak kdyby ve firmě byl krátkou dobu. Navíc mě zajímá kde vám co nabídli navíc zdarma atd. Prostě hoďte sem své zkušenosti. Děkuji moc za rady :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: U kterého prodejce Hyundai koupit ACCENTa

Příspěvek od Mexican »

Rastin píše:Přátelé a kamarádi. Chtěl bych si koupit Hyudai Accent 1.5CRDi Elegance na leasing s nulovou akontací, maximální zůstatkovou hodnotou a na co nejdelší dobu splácení. Jinak řečeno s co nejmenší měsíční splátkou. Byl sem u dvou prodejců v Brně a každý mi nabízel jinou variantu. Někde nula šla a někde ne. Navíc mě hlavně zajímá přístup prodejce k zákazníkovi kde ste byly spokojeni. O minulém prodejci mám pocit jak kdyby ve firmě byl krátkou dobu. Navíc mě zajímá kde vám co nabídli navíc zdarma atd. Prostě hoďte sem své zkušenosti. Děkuji moc za rady :D
ja som kupil v Auto Balvin.. viac info najdes v recenzii na moje.auto. Odkaz je v automatickom podpise
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Rastin
*
Příspěvky: 23
Registrován: 03 dub 2008, 10:03

Re: U kterého prodejce Hyundai koupit ACCENTa

Příspěvek od Rastin »

Balvin me zatim vysel nejvice vstric a zatim se mi jevi jako nejlepsi. Ale hledam a ptam se..... :)
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: U kterého prodejce Hyundai koupit ACCENTa

Příspěvek od Mexican »

Rastin píše:Balvin me zatim vysel nejvice vstric a zatim se mi jevi jako nejlepsi. Ale hledam a ptam se..... :)
predajca mozno, ale servis je to tragicky
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Rastin
*
Příspěvky: 23
Registrován: 03 dub 2008, 10:03

Re: U kterého prodejce Hyundai koupit ACCENTa

Příspěvek od Rastin »

Ptam se hlavne na zkusenosti kam se obratit na koupi vozu..... :)
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: U kterého prodejce Hyundai koupit ACCENTa

Příspěvek od Mexican »

Rastin píše:Ptam se hlavne na zkusenosti kam se obratit na koupi vozu..... :)
ja mam 40% uver, RPSN je cca 9%, vybavili to cez balvin s CSOB... moje prve fungl nove auto a na uver, takze nemozem povedat nic zleho. davidc3 toho vie vela o lizingu, dost to riesil. takze mu napis SZ
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Schwarzie
**
Příspěvky: 106
Registrován: 20 úno 2008, 21:53
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Schwarzie »

Kopíruju svou starší slohovou práci :wink:

Já jsem byl nejdřív v Autobalvin, tam se mne ujala nějaká starší paní. Její přístup mě ale moc nenadchl. Připadala mi taková odměřená. Řekla mi, že mají vínovýho a světle zelenýho a že když si budu chtít objednat něco jinýho, že to bude trvat 4-5 měsíců. Asi mne chtěla dotlačit do toho, abych si koupil jednoho z těch dvou, co měli na skladě. Jak říkám, připadlo mi to jako "Moc si nevymýšlej a kup, co máme." Potom přišel nějakej chlap v mým věku (viz. koho vozí náš accent) a ten byl v pohodě, tu dobu dodání mi ale nijak nevyvracel. Říkal, že ten světle zelenej bude předváděčka a že by byl po třech měsících s nějakou slevou. Ten vínovej se mi moc nelíbil (majitelé této barvy prominou Very Happy, ale když už kupuju nový auto, tak jsem chtěl být 100% spokojenej i s barvou) a předváděčku jsem pak taky zavrhl.
Odpoledne jsem jel ještě do Autostylu do Židenic, tam byl pan Svoboda (http://www.autostyl.cz/slouceni~autosalonu/), kterej je velice příjemnej. V showroomu měli zlatou metalízu (už prodanou 1,4 benzín), takže bylo, pokud jde o barvu, rozhodnuto. Hned mi řekli, že v dieslu nic nemají a že je jen na objednání. S tím jsem ale počítal a zas tak moc mi to nevadí. Hned mi řekli, že mi dají zadarmo zámek zpátečky, který chci, takže jsem to druhý den (po schválení od manželky) objednal u nich. Do Autobalvin už jsem se nevracel.
Když tak na to vzpomínám, tak o dodací lhůtě jsem v Autostuylu začal mluvit já, kdy jsem jim předhodil, že vím, že to bude 4-5 měsíců. Oni mi připadali takoví opatrní, říkali, že si myslí, že to bude dřív, ale asi nechtěli nic slibovat, abych je pak neuháněl. Možná si říkali "Bůh ví, odkud má informace, tak mu radši nebudem nic vyvracet".
Hyundai Accent 1.5 CRDi Elegance, zlatá met., 4/2008
Obrázek
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Ahoj.

Taky se budu opakovat, ale to je jedno :)

Udělal jsem velkou chybu při objednávání Accenta.
Když jsem se koukal po novém autě, tak jsem objížděl autosalony v Jihlavě (bydlím kousek od Jihlavy) no a když jsem přišel do Hyundai IROMEZ s.r.o, tak mi Accent padl hnedka do oka. Zjišťoval jsem si tedy vše potřebné (u prodejce v Jihlavě), co mě zajímalo a se vším mi vstřícně poradili...konkrétně velice milá p. Ďásková. Tak na "hubu" jsem si auto domluvil v Jihlavě. Nabídli mi zde zámek zdarma, metlu a vkládané koberce. Auto si budu brát na úvěr a bohuže jsem zjistil, že IROMEZ má smlouvu s GE MONEY bank. Zajel jsem si tedy ještě do Hošek Motor Třebíč, s.r.o. Tam mají smlouvu u ČSOB a po výpočtu mi vyšel rozdíl cca - 25 000Kč ve prospěch Třebíče. Tudíš jsem nemeškal a auto objednal v Třebíči. Zde mám slíbené koberce, metlu a možná zástěrky. Ovšem po objednání auta jako kdybych přestal existovat :oops: . Když jsem se ptal, jak to vypadá s autem aspon předběžně, nevědí nic. V Jihlavě mi řekli přibližný termín během 10 minut (čekal jsem, že mě pošlou do p...e, když jsem je namlsal a nakonec si auto objednal jinde). Když vezmu přístup Jihlavy a Třebíče, tak jednoznačně vede Jihlava. Proto jak říkám, teďka mě mrzí, že jsem si auto neobjednal u IROMEZ Jihlava. Jsou tam moooc ochotní, dokonce mi říkali, po debatě o Třebíči, že kdybych přišel, že jsou v Třebíči levnější, tak by to "nějak" slevnila na stejnou cenu s Třebíčí, :-D Můžu jenom doporučit IROMEZ Jihlava, s.r.o.!!!
Na garančky budu jezdit asi do Jihlavy.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

zdendo pořad nevíš kdy asi bude? stejně nechapu že sem ho měl tak brzo a že prodejce veděl že to auto že už např v Koperu....
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
peter1205
*
Příspěvky: 69
Registrován: 03 zář 2007, 22:45
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peter1205 »

Ja som kúpil Accenta u predajcu Auto MP Trenčín a po doterajších pozitívnych skúsenostiach by som tak urobil opäť.
Obrázek
Hyundai Accent 1.4i - Elegance - Leaf green - 2007
recenzia môjho auta: http://moje.auto.cz/peter1205/hyundai-a ... nce-1.html
Kcheml
*
Příspěvky: 77
Registrován: 14 bře 2007, 18:44
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kcheml »

ZdeněkSvoboda píše: Můžu jenom doporučit IROMEZ Jihlava, s.r.o.!!!
Jojo, taky naprostá spokojenost. Paní Ďásková je velmi ochotná i poté, co je smlouva uzavřena a přístup servisu prozatím taky perfektní. V pátek jedu na první garančku, tak uvidím, jak to půjde dále.
Hyundai Accent ´07 1.4 Beige Gold
Uživatelský avatar
Lulie
**
Příspěvky: 195
Registrován: 31 pro 2007, 10:29

rastin

Příspěvek od Lulie »

ahoj rastine :)
Hyundai Accent 1,5 CRDi VGT Elegance gold Beige 09/2007
Rastin
*
Příspěvky: 23
Registrován: 03 dub 2008, 10:03

Re: rastin

Příspěvek od Rastin »

Lulie píše:ahoj rastine :)
Kurna byl sem vystopovan...... :D Ahoj Lu
Rastin
*
Příspěvky: 23
Registrován: 03 dub 2008, 10:03

Příspěvek od Rastin »

Jdu to tedka obletnout. Vyzkousim par prodejcu a uvidime. Pisnu pak zkusenosti a jak sem dopadl..... :D
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ok pane :-)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“