Nadstavovanie svetiel pomooc

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Erikozo
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2007, 22:38
Bydliště: Slovakiaaaaaaaaa Piestany

Nadstavovanie svetiel pomooc

Příspěvek od Erikozo »

No tak mam takyto problem.Uz par dni na mna vecer dost ludi blikalo asi ich dost oslnujem xenony su xenony tak ze ich namierim nizsie no lenze v lavom svetle mi nejde vobec motorcek na stelovanie a nejde mi ani ten srobik scim sa ma dat manualne nadstavovat to svetlo tak co mam spravit?treba cele svetlo rozobrat???alebo co uz sa niekom u take daco stalo?
Coupe99 1.gen 2.0 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

ahoj, měl jsem ten stejný problém, po montáži xenonů na mě řidiči blikali, že svítím vysoko. Elektricky mi funguje jen levý motorek. Pravý nejde, lale to ruční nastavování tím bílým plastovým šroubkem mi funguje, tak jsem to natavil alespon manuálně. Nicméně měl jsem to rozdělané, není problém se do toho dostat a najít alespon mechanickou příčinu.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

no tak já mám podobný problém akorát mi světla nesvítí do víšky spíš do zeme elektrycky to mam na max. vysoko a kdyžto jdu udělat manuálně tak totéž na max. Auto bylo bouráno na předek jediná možnost co mi zbývá je podložit větla asi :cry: svítí to uplně na pí..........kaču
Uživatelský avatar
Erikozo
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2007, 22:38
Bydliště: Slovakiaaaaaaaaa Piestany

.

Příspěvek od Erikozo »

aspom som neni sam do to ma dojebkane :))) cez vikend musim vybrat cele lave svetlo a kuknut aj motorcek a aj ten srobik aspom jedno musim sfunkcnit =)
Coupe99 1.gen 2.0 16V
Uživatelský avatar
Jerry159
***
Příspěvky: 881
Registrován: 10 úno 2007, 15:26
Bydliště: Česká Třebová U Podhorky 168
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry159 »

Mě levé svítí dolů a prave svítí do leva dolů :cry: :cry: :cry: hlavně zkrz to vůbec nevidím dalkoví nejdou nastavit víška protože jsou uchycený napevno ve světlech myslím takže je prostě musím podložit nejspíš :? nebo máte někdo nějakou radu?
Uživatelský avatar
Spagetka
Příspěvky: 3
Registrován: 07 dub 2008, 18:53

Příspěvek od Spagetka »

By mě zajímalo, kdepak udělali soudruzi z Koreje chybu? :?:

Mám stejný problém: svítí do země i když jsou světla na max :evil:
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

ten bílej plastovej šroub je nastavitelnej nezávisle na elektropohonu. Nebo abych to upřesnil, tím si nastavíš jakou si polohu, se kterou pak pracuje to servo. Takže bych zkusil sjet elektricky na minimální polohu (do země - poloha 3) a pak růčo pootočit ten bílej plastový šroub nadoraz ve smyslu na max (utahovat). no a pak vyjet elektricky na polohu max (poloha 0), určitě by to mělo být lepší. Jinak pro Jerryho, nastavování světel doleva nebo doprava se provádí šroubkem nahoře na kraji na světle. Je to na křížový šroubovák. V předním čele je malý otvor pro průchod šroubováku k danému šroubku.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Erikozo
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2007, 22:38
Bydliště: Slovakiaaaaaaaaa Piestany

.

Příspěvek od Erikozo »

tak tensrobik hore nad svetlom je na nasmerovanie svetiel dolava a doprava? to som nevedeeeeel a potom hore a dalo je de ten srob?sak ho tam nevidim
Coupe99 1.gen 2.0 16V
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

jo, doleva doprava je ten šroubek co má otvor v čele pro šroubovák.Na štelování hore dole je to právě ten plastovej bílej šestihran co kouká z té černé krabičky servoštelování...Pokud s ním nejde hnout, vyndej to celé ven (zatlačit mírně do strany a pak pootočit) a rozdělej to a jukni, v čem je problém..
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

mirpie píše:ten bílej plastovej šroub je nastavitelnej nezávisle na elektropohonu. Nebo abych to upřesnil, tím si nastavíš jakou si polohu, se kterou pak pracuje to servo. Takže bych zkusil sjet elektricky na minimální polohu (do země - poloha 3) a pak růčo pootočit ten bílej plastový šroub nadoraz ve smyslu na max (utahovat). no a pak vyjet elektricky na polohu max (poloha 0), určitě by to mělo být lepší. Jinak pro Jerryho, nastavování světel doleva nebo doprava se provádí šroubkem nahoře na kraji na světle. Je to na křížový šroubovák. V předním čele je malý otvor pro průchod šroubováku k danému šroubku.
Tohle je ale dobrá informace.. koukal sem v mlze, že by to možná trochu poladit chtělo.. mohl bys to vyfotit?
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

ahoj, jo, jak to vyfotim, dám sem foto. Jinak je to takřka na přechodu mezi předním čelem a blatníkem, přímo kolmo jak když koukáš ze střechy :-). V čele je malý otvor na šroubovák k danému šroubku, co kouká ze světla....Zda utahování znamená posuv doleva nebo naopak už nevim...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

mirpie píše:ahoj, jo, jak to vyfotim, dám sem foto. Jinak je to takřka na přechodu mezi předním čelem a blatníkem, přímo kolmo jak když koukáš ze střechy :-). V čele je malý otvor na šroubovák k danému šroubku, co kouká ze světla....Zda utahování znamená posuv doleva nebo naopak už nevim...
To se vyzkouší proti zdi, to je to nejmenší :-) Já myslim že jak se na to kouknu, hned budu vědět, ale zatim sem nekoukal, tak nemám představu a proto bych radši aspoň jednu fotečku :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Erikozo
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2007, 22:38
Bydliště: Slovakiaaaaaaaaa Piestany

.

Příspěvek od Erikozo »

tak to su tie srobiky na nadstavovanie hore dole svetla?alebo do stran????
Coupe99 1.gen 2.0 16V
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

doleva/doprava
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Odpovědět

Zpět na „COUPE“