Parkování některých umělců

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Parkování některých umělců

Příspěvek od Rexcor »

Tak mě přestalo bavit jak si stále parkují u nás před barákem a udělal jsem si takovou pomůcku.
Je to pro parkování souběžné s obrubníkem.
Obrázek
Uvítám třeba lépe zpracované pomůcky.:-D Nebaví mě furt chodit a jen lidem nadávat.
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Reklama
 

Uživatelský avatar
strato
**
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2007, 20:45
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od strato »

U mne u baraku je ten samy problem. A co tak skusit parkovat ze sikma? podle toho jak je ta cesta siroka no... Vejde se tam vic aut a nejsou tak velke mezery mezi autama. U nas sme to jednou chteli prosadit ale zacali cajti pyskovat ze tak nemuzem parkovat a chteli nam davat blokove pokuty. A to ta cesta byla siroka min. 3 m od zaparkovanych aut 8)
Hyundai Sonata 2.0 16V 97 - zelena kraska s černyma oknama a xenonovyma svetlama.
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

No tak já bydlím ve městě a pokud není ten rozestup 2 metry, tak to i chápu, i když není parkovacího místa nazbyt.
Přece jen, když přede mnou stojí nějaká velká kráva omotaná trubkama nebo nějaká dodávka, případně pojízdná rakev z roku nebreč, tak si vždy nechávám dostatečný = větší odstup, než by bylo potřeba. Takovým lidem bývá často jedno, že při vyjíždění ze svého místa orvou ty ostatní. Jim se přece nic nestane, že.
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Zkus si to na počítači :lol:
http://www.super.cz/vtipky/9369-naucte-se-parkovat.html
Není to za tak sranda, když netočíš právně volantem :lol: :P
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

tak panove u nas je jeden umělec mladej nemam na něj slov už jsem ho držel pod krkem a malem mu jednu napalil bo ten cip z pip pip pip pip že užmusim byt vulgarni zaparkuje mezi auta tak že ten pip podře auto v přeu i vzadu a nakonec ten pip zjisti že se tam nevlez tak vyjiždi a odře dalši...už mě třikrat tukl značku...dal jsem mu ultimatum praseti.... on rano jde k autu auto zmrzle skla sedne a jede a vidi pip a malem mi ještě přejel psa pip....sory za slepice ale napsat to tu natvrdo tak mě zrušite...jinak u nas se taky umi borec postavit tak že tam zaparkuje kolmo už pouze smart :D jinak by tam vlezli dvě autaale on potřebuje manevrovat volantem :D jinak mezera u kolmeho parkovani pro dvě auta nejlepši je to zaparkovat doprostřed :D
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
fany
Příspěvky: 8
Registrován: 05 zář 2007, 20:24
Bydliště: Jílové u Děčína

Příspěvek od fany »

U nás taky parkujoů takoví umělci.Jeden má peugot 106 a zaparkuje tak že zabere místo pro tři.A nejlepší je na tom že to je bejvalej instruktor autoškoly. :roll:
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Parkovat e dá různě :roll:

Přeba takto :shock:
http://youtube.com/watch?v=kS99XYyf2Hc

nebo taky takto :lol:
http://youtube.com/watch?v=6ymJLLCb8lg
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rexcor »

No cesta je tady bohužel úzká. Ale snad za dva roky by tu mělo být dvakrát víc parkovacích míst a většina šikmé stání.
Ale ten obrázek jsem zhotovil, pač ho teď tisknu a davám ho umělcům na přední sklo, když už jim nemůžu nic k tomu říct..
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
strato
**
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2007, 20:45
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od strato »

Hm dobry zpusob jak ty umelce naucit parkovat :wink: jen aby to melo nejaky konecny efekt aj 8)
Hyundai Sonata 2.0 16V 97 - zelena kraska s černyma oknama a xenonovyma svetlama.
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zahyx »

na sidlisti bylo jedine volne misto ale ne pro velke auto jako je elantra tak jsem si rekl ze to rysknu a ejhle
Obrázek Obrázek Obrázek
ani nevim jak jsem tam zaparkoval (mam parkovaci senzory jak vpredu tak vzadu) :lol: :lol: , ten passat tam mel pred sebou metr a pul mista ta jsem sel shanet ci to je at si to posune a nasel.
ps.: kdyz clovek chce tak se vsude vejde:)
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
Samuel
**
Příspěvky: 169
Registrován: 12 bře 2008, 19:07
Bydliště: Nitra, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samuel »

zahyx píše:na sidlisti bylo jedine volne misto ale ne pro velke auto jako je elantra tak jsem si rekl ze to rysknu a ejhle
Obrázek Obrázek Obrázek
ani nevim jak jsem tam zaparkoval (mam parkovaci senzory jak vpredu tak vzadu) :lol: :lol: , ten passat tam mel pred sebou metr a pul mista ta jsem sel shanet ci to je at si to posune a nasel.
ps.: kdyz clovek chce tak se vsude vejde:)
Hmmm clovece tak to by som chcel vidiet ako si sa tam vsuval :lol: a este chcem vidiet ako od tade vyjdes :wink: :lol:
Hyundai Accent 96 1,5 12V HB
Obrázek
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zahyx »

Samuel píše:
zahyx píše:na sidlisti bylo jedine volne misto ale ne pro velke auto jako je elantra tak jsem si rekl ze to rysknu a ejhle
Obrázek Obrázek Obrázek
ani nevim jak jsem tam zaparkoval (mam parkovaci senzory jak vpredu tak vzadu) :lol: :lol: , ten passat tam mel pred sebou metr a pul mista ta jsem sel shanet ci to je at si to posune a nasel.
ps.: kdyz clovek chce tak se vsude vejde:)
Hmmm clovece tak to by som chcel vidiet ako si sa tam vsuval :lol: a este chcem vidiet ako od tade vyjdes :wink: :lol:
nasel jsem si toho clovicka a rekl jsem mu at si posune passata. a uz jsem vyjel normalne
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

jj tohle se stalo kamaradovi jak měl ještě 120tku vyjel tak že ty auta kolem sebe rozsekal doslova:D a na sklo jim napsal čuraci naučte sie přiště parkovat :D a vim že to bylo kajsik v brně a je z ovy takže hohledaj asi dodnes :D
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
zahyx
Moderátor
Příspěvky: 2129
Registrován: 12 črc 2005, 12:51
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zahyx »

Selshig píše:jj tohle se stalo kamaradovi jak měl ještě 120tku vyjel tak že ty auta kolem sebe rozsekal doslova:D a na sklo jim napsal čuraci naučte sie přiště parkovat :D a vim že to bylo kajsik v brně a je z ovy takže hohledaj asi dodnes :D
tech aut jsem se skoro nedotkl jen ty koule:)
Hyundai Sonata GLS 2,7 V6 127kW r.v.2003 LPG- sekvenční vstřikování
předchozí
Hyundai Elantra GLS 1,6DOHC 16V 79kW r.v.2002 LPG- sekvenční vstřikování konečně

věrný značce :hyu: :!:
Uživatelský avatar
ondra.rs
**
Příspěvky: 118
Registrován: 26 led 2006, 19:49
Bydliště: Brno

Příspěvek od ondra.rs »

Když jsme ještě bydleli více v centru města, tak bylo celkem dost normální, že člověk zaparkoval do řady stojících aut a pak musel jít min. "ob" jedno auto, aby mohl přejít na druhou stranu komunikace, protože mezi nárazníky se nedalo projít ani omylem. Tehdy bylo super, když jsme vyměnili Favorita za Getze s posilovačem 8) hned se parkovalo pohodlněji.
Getz 1,3 MAX
Odpovědět

Zpět na „Pokec“