par otazok: kvalita laku, odhlucnenie, kolesa, farby

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
hardy
Příspěvky: 2
Registrován: 13 dub 2008, 11:18

par otazok: kvalita laku, odhlucnenie, kolesa, farby

Příspěvek od hardy »

1. pocul som ze ceed ma slaby lak, neviete ako je to s I 30?? mal by som o nu zaujem, ale na nete je dost negativnych nazorov na lak ceeda, preto som si neni isty, ved technologia vyroby bude u oboch rovnaka.
2. ma hyuindai v ponuke aj 17 kolesa?
3. aka farba mu jej ide najviac? co by ste povedali na bielu? nemate niekto foto v bielej?
4. aky ma auto vnutorny konfort a odhlucnenie? najazdim dost vela kilometrov preto hladam pohodlne avetko, pohodlne sedacky a ticho,ziadne neprijemne vrzganie, samozrejme kvalitne audio

Za vsetky odpovede vopred dakujem
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

2. Ano maji to v doplnkovem sortimentu (7x17) a da se to dokoupit rovnou k autu.

3. Me se nejvic libi barva Vivid Blue (BV) Bila je zajimava ale asi byh ji nechtel ....
Obrázek

4. Co se tyka interieru tak se me libi rozmisteni ovladacich prvku, taky jde ... ohledne hluku, tak v Dieselu je mensi a sedacky to asi zalezi na kazdym ...
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
hardy
Příspěvky: 2
Registrován: 13 dub 2008, 11:18

Příspěvek od hardy »

a ten modry display palub. pc netaha oci, teda co som videl ako na fotkach tak sa mi zdal taky divny
viper419
*
Příspěvky: 22
Registrován: 26 pro 2007, 09:28
Bydliště: Zvolen

display

Příspěvek od viper419 »

jas sa da nastavit takze ziadny problem.
hlavny display radia sa da uplne vypnut-super funkcia vyuzivam pri dlhsich cestach v noci
farbu mam vivid blue takze mne sa najviac paci ta
s lakom nemam zatial ziadne problemy ale to este preslo malo casu
hlucnost podla mna taky priemer, mohlo by to byt aj tichsie ale nic strasne to nie je (kamarat ma renaul megane-tak to je tiche auto, ked zastane na krizovatke tak si stale myslim ze mu to zdochlo)
komfort v pohode, ziadne vrzganie interieru som zatial nespozoroval
i30, 1,4 16V, Comfort, Vivid blue, 11/2007
honzam
Příspěvky: 5
Registrován: 22 říj 2007, 07:43
Bydliště: Šumpersko

Příspěvek od honzam »

I30 je tišší než můj starý Megane, ale pořad vzadu slyším na nerovnostech tlumené rázy, Prolezl jsem všechny možnosti (nářadí, kolo, kryty v kufru, zadní opěradla, uchycení SPZ) a nemohu na to přijít.
coky
*
Příspěvky: 36
Registrován: 25 zář 2007, 22:09
Bydliště: Košice, Slovakia

Příspěvek od coky »

Mám i30 už pol roka a aj mne to spočiatku dosť vadilo. V nejakej recenzii som sa dočítal, že za to môže slabšie odhlučnnenie podvozka. Mne to robí hlavne na krátkych priečnych nerovnostiach, ktorých je na našich cestách bohužiaľ dosť. Ale ináč je komfort pruženia perfektný a na tie rázy som si časom zvykol, už to ani nevnímam ( hlavne v porovnaní s mojou bývalou feldou).
P.S. Tiež som spočiatku vybral všetky veci z kufra a skúmal, čo to môže byť. Ale keď som prezul na letné gumy, zvuky sú tlmenejšie.
Hyundai i30 1,6i CVVT comfort / continental silver 10/2007
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Příspěvek od laufas »

o tloustce laku nic nevim,ale vim, ze kdyz si koupite lorekcni tuzku na skrabance,tak ma jiny odstin :x :D
my mame vivid blue. je pekna,ALE ma ji snad kazda i30. videl jsem znacnou prevahu v te modre nez treba cerveny... Bilou jsem jeste nevidel,ale ja bych ji bral (ted neberu v uvahu udrzbu cistoty), protoze se mi libi. Jeste nejaky pekny kola a parada
Hlucnost je minimalni... Treba na svetlech ani zezacatku podle hluku nevis,jestli bezi motor. Komfort to je asi vec kazdyho. Ja rikam ze je bezvednej. sedacky pohodlny,neboli z nich zada...Ovladaci prvky intuitivni a po ruce... Jen mi vadi material kolem ovladani oken atd.-je na nem videt kazdej otisk prstu :x pekne me to vytaci
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
gustav
*
Příspěvky: 16
Registrován: 11 srp 2008, 17:02

Příspěvek od gustav »

Mám najeto s i30 dvacet tisíc a co se hlučnosti týká, tak nyní je hlučnější než na začátku, hlavně na dálnici a ve vyšších rychlostech. Ale vzhledem k dobré audio soustavě to není slyšet, hlavně když jsem v autě sám :D

A co se týká podsvětlení, tak je výrazné a tahá za oči když je na max.,ale jak psal kolega - jde to ztlumit a pak je to super.
i30 1.4 Comfort, Stone Black, 8/2007
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Příspěvek od laufas »

a jeste lze vypnout svetlo na radiu, to taky dobre pomaha :)
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: par otazok: kvalita laku, odhlucnenie, kolesa, farby

Příspěvek od shwaara »

hardy píše:2. ma hyuindai v ponuke aj 17 kolesa?
4. ....dost vela kilometrov preto hladam pohodlne avetko, pohodlne sedacky a ticho,ziadne neprijemne vrzganie, samozrejme kvalitne audio
Tohle mi nejak nesedi. Je vseobecne znamo, ze cim vetsi prumer, tim nizsi profilove cislo a tim mensi komfort jizdy na rozbitych cestach (jine u nas skoro nejsou) a zaroven lepsi jizdni vlastnosti. 17" mi uz prijde dost, jako kompromis bych volil 16" 215/55/16, popr. levnejsi 205/5x/16. Ale kazdyho vec :)
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: par otazok: kvalita laku, odhlucnenie, kolesa, farby

Příspěvek od Mexican »

shwaara píše:
hardy píše:2. ma hyuindai v ponuke aj 17 kolesa?
4. ....dost vela kilometrov preto hladam pohodlne avetko, pohodlne sedacky a ticho,ziadne neprijemne vrzganie, samozrejme kvalitne audio
Tohle mi nejak nesedi. Je vseobecne znamo, ze cim vetsi prumer, tim nizsi profilove cislo a tim mensi komfort jizdy na rozbitych cestach (jine u nas skoro nejsou) a zaroven lepsi jizdni vlastnosti. 17" mi uz prijde dost, jako kompromis bych volil 16" 215/55/16, popr. levnejsi 205/5x/16. Ale kazdyho vec :)
suhlasim... myslim ze sirka 215 je zbytocna... 205 je optimum, ja mam na Accente sirku 195 a ma to velmi solidnu trakciu.. je tam krutak 235 Nm, co je podobne aj CRDi motorom v i30.. 215 len zvysia spotrebu paliva a predrazia nakup pneumatik
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Příspěvek od shwaara »

Je pravda, ze 215 jsou o hodne drazsi nez 205, ale pokud ma nekdo moznost se k nim dobre dostat, tak bych je bral. na minuly auto jsem dal misto 195/65/15 - 205/60/15 a rozdil byl velky. Proto bych na zanedbatelny zvyseni spotreby kaslal a dal radsi sirsi. Jenze cena jedne 215 je klidne o 1500vyssi (netypicky rozmer), a to mi za to nestoji. Sorry za OT ;)
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Odpovědět

Zpět na „i30 Pokec“