Kde hledat chybu ?

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Comic
**
Příspěvky: 112
Registrován: 24 bře 2007, 16:42
Bydliště: Jeseníky

Kde hledat chybu ?

Příspěvek od Comic »

Vlastním dálkové centrální zanikání s alarmem a od jisté doby při zamčení a odemčení auta,mi přestala pravá strana vozu(signalizace blinkry)reagovat na změnu :cry: .Auto se v pořádku zamkne,ale signalizace blinkry na pravé straně to neukáže.Za normálního stavu při zamčení vozu zablikali všechny blinkry.Taktéž při jeho odemčení.Nyní reaguje jen jedna strana vozu.Blinkry jsou při tom normálně funkční.Při změně směru jízdy vše maká jek má.Poradíte mi někdo kde hledat závadu?
Nic není takový jak vypadá.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomino82
**
Příspěvky: 180
Registrován: 04 čer 2006, 22:08
Bydliště: Kladensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomino82 »

deje se mi to samy, takze jsem zvedav na odpoved :)
Hyundai Sonata 16V 2.0 rv97
Kladensko
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Pokud je centrál dodatečně montován,tak je chyba v modulu(krabička,která má v sobě připjovací konektory!)
Při zamknutí či odemknutí Ti nejde signalizaní proud(12voltů) do blinkrů.
Většinou je to dělané tak ,že z modulu jsou vyvedeny dva kabely jeden Levý a druhý Pravý ,každý má svou vlastní pojistku.
Je to jednoduchý to zapojení je prostě přiveden drát,mezitím pojistka a potom zní rovnou do plusovýho kabele blinkru.
Rada z ní projít to .
Pokud tam pojista není ,tak je problém v tom samotném modulu,v tom modulu jsou relátka ,bohužel ty nejdou měnit :( ,potom jedině koupit jinej modul a nebo to propojit z toho levýho kable :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Jam
**
Příspěvky: 253
Registrován: 21 bře 2008, 11:26
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od Jam »

Na mojem centrálu (dokupovaný) pojistky nejsou, ale jsou tam diody. Podle velikosti tak na 5A max, takze je mozny, ze se nejaka odkourila. Ja ty blonkry pro jistotu (a lenost) ani nezapojoval
Lantra J2 fl 2,0 r.v.1999 LPG
Lantra J2 1,8 16V, po poctivých 350 000 km odchod na odpočinek (zdroj ND)
Uživatelský avatar
Comic
**
Příspěvky: 112
Registrován: 24 bře 2007, 16:42
Bydliště: Jeseníky

Příspěvek od Comic »

Omlouvám se za zpoždění s reakcí :( .Tak jsem to trochu prošel dle rady"ivana".No a odpověď zní"OPRAVENO :lol: ".Byl jen volný drát.Stačilo víc stlačit svorku a maká to jak dřív.Dík moc za radu :wink: .
Nic není takový jak vypadá.
Odpovědět

Zpět na „SONATA“