spojka

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
keeno
*
Příspěvky: 39
Registrován: 09 lis 2005, 06:07
Bydliště: Usti nad Labem

spojka

Příspěvek od keeno »

zdárek všem...tak jsem tu o5 se závadou...chjo ty bazary...Začalo mi huuučet ve spojce jako by se tam při sešlápnutí něco třelo...zdá se že je načaté ložisko...matroš cca 2700 jen ložisko!Vím že je to na prdlačku že by chtela spojka celá aale vánoce udelaly své takže peenis momentálně nejni.Máte s tím někdo zkušenost?nejradši bych to nechal udelat i s rozvodama když to bude rozhozené...Jde spíš ale o to jestli to ostatní díly spojky snesou když bude ložisko nové...Zaslechl jsem že je to pak moc unavené a nedělá to dobrotu....díky za postřehy
Hyundai Coupe 2.0-16 V...r.v.97...guuut autíčko
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: spojka

Příspěvek od ivan »

keeno píše:zdárek všem...tak jsem tu o5 se závadou...chjo ty bazary...Začalo mi huuučet ve spojce jako by se tam při sešlápnutí něco třelo...zdá se že je načaté ložisko...matroš cca 2700 jen ložisko!Vím že je to na prdlačku že by chtela spojka celá aale vánoce udelaly své takže peenis momentálně nejni.Máte s tím někdo zkušenost?nejradši bych to nechal udelat i s rozvodama když to bude rozhozené...Jde spíš ale o to jestli to ostatní díly spojky snesou když bude ložisko nové...Zaslechl jsem že je to pak moc unavené a nedělá to dobrotu....díky za postřehy
Podívej se sem! :!: :wink:

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?t=495
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Conan
*
Příspěvky: 95
Registrován: 13 dub 2005, 15:33
Bydliště: kousek od Úval u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conan »

Mě vyšla spojková lamela + ložisko + přítlačák na cca 7000Kč, vše nové originál Hyundai u Auto Matějček, Praha 9. V kontaktech je na ně tuším odkaz.
Měl jsem tři roky Hyundai Coupe 2.0i, 1. generace ...

Nyní mám:
Volvo XC 90 2.5T AWD, (154kW, MY 2005, LPG 14,5L / 100km)
Bylo:
Volvo V40 T4 (r.v. 1998)
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“