I <3 Scoupe

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

I <3 Scoupe

Příspěvek od Yurii »

Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

http://www.youtube.com/watch?v=n7TbZKCn ... re=related

o vejkendu jsem mel moznost se povozit v luxusnim cervenym scoupe v turbu, koupeny u nas.. tak jsem si podrepel v kuzicce a nestacil sledovat cerveny diody... fakt paradni svezeni, neuveritelne zabavny auto.. zavzpominal jsem na stary dobry casy che che, od tech 4tis to je zatah jak prase :-)

asi prodam coupe... to je proti tomu fakt nudny auto...

kdybyste ho nekdo chtel koupit, tzn. ze shanite scoupe v turbu, ozvete se mi... za moznost se v tom parkrat povozit Vam domluvim perfektni cenu...

toho cloveka moc neznam sice, ale ma to scoupe asi 4 roky (potkavame se na silnici casto), je treti majitel.... auto jsme prolezli, bude potrebovat silenbloky prednich ramen, vymenit termostat a olej a bude naprosto super! ma vyvareny lemy a prahy takze je v podstate bez koroze.

normalne bych ho koupil mlady ale to nakonec neprojde kvuli tomu ze ma favorita coz je rodiny dedictvi.. ale jinak bych ho vzal a to hned.. jsem jel totiz okolo toho auta uplne nahodou a koukam ze bylo na prodej tak jsem nelenil a volal s kamaradem co mel taky jedno....

kuwa mit to airbagy, klimu, ABS, tak fakt prodam coupe.....
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“