Konektory pod sedadlem řidiče.

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Konektory pod sedadlem řidiče.

Příspěvek od macháček »

Jo vzpoměl jsem si, že jsem kdysi objevil 2 konektory pod sedadlem řidiče. Zajímalo by mne k čemu vlastně jsou. Mám Lantru kombi 1,5 GLS r.v. 2000. Díky.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

ty jsi dobrej :))))))))) komik :))))))))) nebo mas auto jen na popojizdeni ...

to jsou kabely ze svazku, pac ty svazky jsou pro vsechny modely stejny jen jejich pouziti dle vybavy se muze lisit... tvuj pripad, mas draty ale nemas vyhrivani sedacek.... :D :D :D
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Vyki píše:ty jsi dobrej :))))))))) komik :))))))))) nebo mas auto jen na popojizdeni ...

to jsou kabely ze svazku, pac ty svazky jsou pro vsechny modely stejny jen jejich pouziti dle vybavy se muze lisit... tvuj pripad, mas draty ale nemas vyhrivani sedacek.... :D :D :D
No, na poježdění. Myslel jsem si to, ale když to dobře topí neni třeba vyhřívat hřbet. :D :wink:
Uživatelský avatar
Joker
**
Příspěvky: 328
Registrován: 12 lis 2005, 14:05
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joker »

Dneska jsem vysával auto a taky jsem pod sedadlem našel konektor, kterej nebyl nikam připojenej. Dají se sedačky s vyhříváním nějak sehnat nebo je to beznadějný???
Lantra Kombi GLS 1.6 16V DOHC G4GR- LPG *97
Suzuki GS500E nyní v úpravě od Š120L a 100m skluzu po asfaltu
nitro
Příspěvky: 4
Registrován: 30 říj 2005, 08:10
Bydliště: náchod

pozdrav

Příspěvek od nitro »

Vyki píše:ty jsi dobrej :))))))))) komik :))))))))) nebo mas auto jen na popojizdeni ...

to jsou kabely ze svazku, pac ty svazky jsou pro vsechny modely stejny jen jejich pouziti dle vybavy se muze lisit... tvuj pripad, mas draty ale nemas vyhrivani sedacek.... :D :D :D
haha ty seš dobrej...vyhřejvání sedadla...hele tak si zapni zapalování a zkus ty kabely rozpojit jestli je tam máš...a pak mě napiš co se stalo,jestli ti to teda neustřelí hlavu...konec srandy:)je to možný že je pravda co řikáša,ale většinou to sou kabely k předpínačum pásu,který když rozpojíš tak ti vystřelej vaky,takže je lepší nezkoumat co to dělá...Jeden známej si jednou chtěl vyluxovat astru tak si oddělal sedačku a taky tam našel kabely a konektor tak to rozpojil a hádej co se stalo...a nebylo to že sedačka přestala topit...
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Vida, zajímavá informace. Ještě, že je nemám nikam připojený. To bych asi koukal :shock: :D . Vyki by to mohl otestovat :D a bacha mohl by to být taky nějakej zákeřnej katapult, kdy napřed odletí kastle a pak řidič se sedadlem :D :D :D .
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cypisek »

v klidu jsou to jen konektory na vyhřivané sedadla ... mam je tak vím, jinak by mi v zimě prdel na te kůži asi :lol: umrzla ....a kablíky k předpínačům pásu najdeš u ruční brzdy
, ne pod sedadlama ...
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
pepak
*
Příspěvky: 14
Registrován: 13 dub 2005, 18:54
Bydliště: Brno

Konektory pod sedadlem řidiče.

Příspěvek od pepak »

Když jsem vysával vnitřek Elantry 1.6 2005 tak jsem tam také našel smotanou kabeláž s konektorem. Jsou na vytápění sedadel.
Zdravím.
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

to nitro.. cipisek ma pravdu, protoze ty konektory pod sedackou jsou slepy a ne spojeny... konektor na Airbag je trosku jinde:) a oznacen... rozpojit ho muze jedine blbec:) hihi
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

mam tedy sice accentika,aba ten gablik co mam ja pod sedackou signalizuzuje kontrolkou na pristrojovce nezapnuti bezpec.pasu... kdyz zapnu pas kontrolka zhasne totez i kdyz ten gablik rozpojim...takze u me nehrozi zadny katapult nebo rozhavena sedacka :wink:

PS:mam totiz soc.verzi :lol: 8)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Tak jsem si vzpomnel, ze bych jako 1.majitel mel mit manual a tak jsem hledal a nasel...konektory jsou samozrejme pro vyhrivany sedacky a jejich ovladani je nalevo od rucni brzdy (dva cudliky) a design stredovyho tunelu je drobet upraven...dale lantra mela tempomat,ktery se ovladal na pacce k blinkrum..pokud vam prijde, ze u benzinovy lantry by se vam mohlo ukazovat vic kontrolek, tak si myslite to same, co ja, ale zbytek (uplne nalevo z tech 3 casti, kde se neco zobrazuje) je pro diesel a tempomat...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“