Roletky nad zavazadlovým prostorem

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Vlasťák
*
Příspěvky: 28
Registrován: 12 črc 2007, 15:15

Roletky nad zavazadlovým prostorem

Příspěvek od Vlasťák »

Pánové mám dotaz , taky vám "vystřelují " ty krátké roletky co se chytají za opěrky hlavy zadních sedaček? Problém je v tom, že je připojení řešeno jakousi vidličkou která díky tomu, že je stále v tahu časem povolí. V servisu mi řekli že to řešili už u Tucsona a že v katalogu našli místo vidliček háčky a ty se samy od sebe nevyháknou. Jenže v katalogu k SF prý nejsou. Neví náhodou někdo dají-li se na Santu použít? Fakt je to otravné a to nemluvím o tom, že spolucestující pěkně leká :lol: .
Je to ptákovina ale snad by to mělo fungovat když už to tam dali ty kluci korejský.
Jinak 29500km spotřeba cca 8,3 na AT myslím slušný. Ozývá se ťukání od pravého předního kola (asi tyčky) jinak OK na garančce bude výměna.
taky mě pobavilo, že auto za skoro mega nemá signalizaci servisu. Mám doma skůtra a ten to má.
Hyundai SF 2.2 CRDi AT Elegance
Reklama
 

Gurthang
*
Příspěvky: 56
Registrován: 10 led 2008, 23:18

Re: Roletky nad zavazadlovým prostorem

Příspěvek od Gurthang »

A jaké připojení myslíš?? myslíš "připojení" háčků k té roletce nebo myslíš způsob uchycení roletky k opěradlu? Já mám totiž na roletce háčky¨.
Předpokládám proto, že se ti ty háčky "vytrhávají" z roletky? je to tak?
SF 2,2CRDi VGT, MT - Elegance - sleek silver


Obrázek
Uživatelský avatar
dudl
**
Příspěvky: 108
Registrován: 28 úno 2008, 12:28
Bydliště: BANSKA BYSTRICA

Příspěvek od dudl »

treba reklamovat bol to zmetok od vyroby.sf vyrobene po 2007 maju haciky
Vlasťák
*
Příspěvky: 28
Registrován: 12 črc 2007, 15:15

Re: Roletky nad zavazadlovým prostorem

Příspěvek od Vlasťák »

Gurthang píše:A jaké připojení myslíš?? myslíš "připojení" háčků k té roletce nebo myslíš způsob uchycení roletky k opěradlu? Já mám totiž na roletce háčky¨.
Předpokládám proto, že se ti ty háčky "vytrhávají" z roletky? je to tak?
Opravdu mám vidličky . Chytají se k opěrce, z roletky se nevytrhávají.
Asi mi někdo neříká pravdu(servis) :evil: .
Hyundai SF 2.2 CRDi AT Elegance
Uživatelský avatar
Zamo
**
Příspěvky: 150
Registrován: 22 kvě 2007, 22:41
Bydliště: Karlovarsko

Příspěvek od Zamo »

SF 7/2007 - má háčky.
ObrázekObrázek
SF 2,2 CRDi VGT 4x4 A/T / H1 VAN6 2,5CRDi / iX35 2.0 GDi 4x4 / i20
Vlasťák
*
Příspěvky: 28
Registrován: 12 črc 2007, 15:15

Příspěvek od Vlasťák »

Zamo píše:SF 7/2007 - má háčky.
ObrázekObrázek
Díky za foto. Mám SF červen 07 a mám tam opravdu vidličky. Hned jak to Gurthang napsal vyrazil jsem k prodejci a hned u prvního auta za branou jsem tyto háčky objevil. Prý nemají ještě aktualizaci softwaru ohledně dílů na SF New :roll: . Snad se dočkám . Neznají zatím objednací kód.
Díky za pomoc . Holt líná huba holé neštěstí aneb voják se stará voják má :lol:
Hyundai SF 2.2 CRDi AT Elegance
Uživatelský avatar
dudl
**
Příspěvky: 108
Registrován: 28 úno 2008, 12:28
Bydliště: BANSKA BYSTRICA

Příspěvek od dudl »

Vlasťák píše:
Zamo píše:SF 7/2007 - má háčky.
ObrázekObrázek
Díky za foto. Mám SF červen 07 a mám tam opravdu vidličky. Hned jak to Gurthang napsal vyrazil jsem k prodejci a hned u prvního auta za branou jsem tyto háčky objevil. Prý nemají ještě aktualizaci softwaru ohledně dílů na SF New :roll: . Snad se dočkám . Neznají zatím objednací kód.
Díky za pomoc . Holt líná huba holé neštěstí aneb voják se stará voják má :lol:
hlupost kod maju mne to uz objednavali :wink:
Uživatelský avatar
Vladik
Příspěvky: 8
Registrován: 02 čer 2008, 00:05

Příspěvek od Vladik »

Přesně tohle jsem řešil u Tucsona. Vidle vyměnili za háčky bez mrknutí okna. Santu mám týden a vlastně ani nevim co tam mám. :) Ráno se mrknu.
Dalibor
*
Příspěvky: 47
Registrován: 12 pro 2006, 22:31

Příspěvek od Dalibor »

Zdravím opravdu vymění ty vidličky za háčky v rámci záruky? Já mám Santu od 12/06 a opravdu mi pořád vystřelují.
Díky
Uživatelský avatar
Zamo
**
Příspěvky: 150
Registrován: 22 kvě 2007, 22:41
Bydliště: Karlovarsko

Příspěvek od Zamo »

Dalibor píše:Zdravím opravdu vymění ty vidličky za háčky v rámci záruky? Já mám Santu od 12/06 a opravdu mi pořád vystřelují.
Díky
a proč by neměli? Reklamoval jsem např. střešní příčníky na kterých se páčky nevraceli do zaaretované polohy a vyměnili je za novější model.
Nereklamuj vidle, ale jejich funkci - že nedrží při natažené roletě a poraď jim ať to v rámci záruky vymění za háčky které se dávají do novějších modelů (proč asi?). Někdy je třeba servis trochu popostrčit.
SF 2,2 CRDi VGT 4x4 A/T / H1 VAN6 2,5CRDi / iX35 2.0 GDi 4x4 / i20
Uživatelský avatar
dudl
**
Příspěvky: 108
Registrován: 28 úno 2008, 12:28
Bydliště: BANSKA BYSTRICA

Příspěvek od dudl »

dudl píše:
Vlasťák píše:
Zamo píše:SF 7/2007 - má háčky.
ObrázekObrázek
Díky za foto. Mám SF červen 07 a mám tam opravdu vidličky. Hned jak to Gurthang napsal vyrazil jsem k prodejci a hned u prvního auta za branou jsem tyto háčky objevil. Prý nemají ještě aktualizaci softwaru ohledně dílů na SF New :roll: . Snad se dočkám . Neznají zatím objednací kód.
Díky za pomoc . Holt líná huba holé neštěstí aneb voják se stará voják má :lol:
hlupost kod maju mne to uz objednavali :wink:
sorry objednali ale tie zasuvacie skoro ma jebl.... :roll: takze druhy pokus
Dalibor
*
Příspěvky: 47
Registrován: 12 pro 2006, 22:31

Přepážka N1

Příspěvek od Dalibor »

A máte někdo háčky vautě s přepážkou? Přes ní je nepřiděláte na opěrku hlavy. To je zaháknete za přepážku? Nedrnčí?
Uživatelský avatar
Vladik
Příspěvky: 8
Registrován: 02 čer 2008, 00:05

Příspěvek od Vladik »

Tak jsem také čestný majitel vidliček. :) Hned příští týden si je nechám vyměnit za háčky! ;)
Gurthang
*
Příspěvky: 56
Registrován: 10 led 2008, 23:18

Re: Přepážka N1

Příspěvek od Gurthang »

Dalibor píše:A máte někdo háčky vautě s přepážkou? Přes ní je nepřiděláte na opěrku hlavy. To je zaháknete za přepážku? Nedrnčí?
Mám N1. Přepážka drnčí na větších nerovnostech, jinak ne. Háčky mám zaháklé za přepážku a žádné drnčení háčků nepozoruji
SF 2,2CRDi VGT, MT - Elegance - sleek silver


Obrázek
Dalibor
*
Příspěvky: 47
Registrován: 12 pro 2006, 22:31

Příspěvek od Dalibor »

Tak já to příležitostně zkusím vyreklamovat. A ja kt odělají? to ty staré vidličky odstříhnou a přišijí tam háčky, dost pochybuju, že vymění celé rolety.

A mám dotaz k těm gumovým koncovkám na konci velké rolety, které se "zaháknou" do těch plastů, když ji máte vytaženu - po roce jsou ty gumy rozpadlé a roztrhané, reklamoval to někdo?

Díky
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“