Parkovaci senzory

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Felotron

Parkovaci senzory

Příspěvek od Felotron »

Nemate nahodou nekdo zkusenosti s montazi ultrazvukovych parkovacich senzoru?

Premyslim o tomto:

http://www.jablotron.cz/autotechnika.ph ... cts/ps-004

Moc se mi nechce vrtat do narazniku... :-/
Reklama
 

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

detekcni vzdalenost 1,5m az 0,4m.. hmm tak to je dost naho*no si myslim.. tech pul metru odhadnes, ale obcas je potreba fakt couvat na milimetry a to se odhaduje dost spatne a v tom ti to stejne nepomuze..

kamaradi skodovkari maj lepci cidlo, kouli :lol: pokud neparkujou vedle me tak proc ne, jenze ze skodarny stejne clovek vidi jak z rozhledny :lol:
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

parkovací senzory

Příspěvek od Pavel M »

Mám je na Santa Fe a maximální spokojenost,když hlásí 0 tak je mezi autem za mnou ještě tak 20 cm místa .Záleží taky na tom jaký typ použiješ a kolik senzorů se namontuje.Bohužel typ u sebe nevím jelikož to bylo namontované při koupi auta od prodejce. :wink:
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cypisek »

No ja jsem se snímačema taky spokojen .. ono jak to pípa že už jsme na doraz ... tak mam vyzkoušene, že když vylezu mám za kouli tak 5 cm víc ne, ono možna si to bere že tam ma být nějaká rezerva, ale ja mam snímače na zadní kapotě, takže jak se připočíta k tomu naraznik a koule je to přesně na chlup 5 cm ... volneho prostoru... a jinak když parkuju jen na zrcatka není to lehke jelikož třeba takova Felina se mi schova tak že ji nevidím ani v jednom zrcatku, holt je škodovka užší 8)
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
Cara
*
Příspěvky: 10
Registrován: 20 pro 2005, 13:04
Bydliště: Praha

Příspěvek od Cara »

black_sheep píše:detekcni vzdalenost 1,5m az 0,4m.. hmm tak to je dost naho*no si myslim.. tech pul metru odhadnes, ale obcas je potreba fakt couvat na milimetry a to se odhaduje dost spatne a v tom ti to stejne nepomuze..

kamaradi skodovkari maj lepci cidlo, kouli :lol: pokud neparkujou vedle me tak proc ne, jenze ze skodarny stejne clovek vidi jak z rozhledny :lol:

Tak to některý z tvých kamarádů škodovkářů mi při parkování najel koulí na nárazník a docela mi zkrátil Accentíka. Jinak není nic vidět, zase se to narovnalo, ale absorbční část nárazníku je deformovaná. Nevím kolik by stála oprava a kde by mi ji levně udělali a tak jezdím tak jak to je. :( :(
Accent 1,3, 12V, 98, 62kW, 3dv
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

to je mi lito, ale ne vsichni skodovkari jsou moji kamaradi a ne vsichni kamaradi jsou skodovkari, ostatne byli tri a dvoum to tedka nejede, takze je mala pravdepodobnost ze to byl muj kamarad! :) navic jim jejich jemne dotykove zarizeni zrovna moc neschvaluju, to opravdu hodne nastve, me to nekdo udelat tak za svoje jednani nerucim :)
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“