Úpravy versus záruka

Vše kolem úprav na Vašem miláčkovi - kola, hudba, osvětlení, úpravy motoru, styling.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
jarko85
*
Příspěvky: 76
Registrován: 16 kvě 2008, 00:22
Bydliště: Dolný Kubín-Slovensko

Úpravy versus záruka

Příspěvek od jarko85 »

Zdravím všetkých,mám také nutkanie nastriekať prasiatka na I30tke nejakou peknou farbou len neviem, čit takým zásahom neporuším záručné podmienky, čo vy na to? A ešte jedna otázka, je možné, že mi môžu v prípade nejakej poruchy vytknúť, že mám nainštalovaný spoiler 5tych dverí, ktorý nie je priamo z Hyundaiu? Vďaka za každú skúsenosť a názor... :?: :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

jen tak nějakou barvu nemůžeš dát k brzdám musí to být barva žáru odolná. Na záruční podmínky se nejlépe zeptej u prodejce a nejlépe si nech svou úpravu posvětit od něj a to písemně tím se vyhneš později jakékoli potíži s tím spojené. Spojler ať už jakýkoli který dáš na auto by měl být pro dané auto schválen pak je to v pořádku ale popravdě bych se bál více problému u policie než na záruce auta. protože jediné na co by to mohlo mít vliv je jednoznačné poškození vozu vlivem spojleru čehož bych se nebál pokud nejde o nějakou šílenou lopatu.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Pokud se u spoileru vrtalo do kastle, mohl by být problém se zárukou na karoserii.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Úpravy versus záruka

Příspěvek od laufas »

jarko85 píše: mám nainštalovaný spoiler 5tych dverí
Ukaz fotku, zajima me, jak to vypada :wink: Diky
i30 1.4 + kn, 12/2007
jarko85
*
Příspěvky: 76
Registrován: 16 kvě 2008, 00:22
Bydliště: Dolný Kubín-Slovensko

Příspěvek od jarko85 »

to laufas: zatial mi ho ešte len vyrábajú :D , keď bude nainštalovaný dám fotku...
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Příspěvek od laufas »

jarko85 píše:to laufas: zatial mi ho ešte len vyrábajú :D , keď bude nainštalovaný dám fotku...
jo takhle :D Dobre, pockam :wink:
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Úpravy versus záruka

Příspěvek od Mexican »

jarko85 píše:Zdravím všetkých,mám také nutkanie nastriekať prasiatka na I30tke nejakou peknou farbou len neviem, čit takým zásahom neporuším záručné podmienky, čo vy na to? A ešte jedna otázka, je možné, že mi môžu v prípade nejakej poruchy vytknúť, že mám nainštalovaný spoiler 5tych dverí, ktorý nie je priamo z Hyundaiu? Vďaka za každú skúsenosť a názor... :?: :D
no clovek nemusi byt jadrovy fyzik aby pochopil, ze tym ze ti nejaka firma resp svojpomocne navrtal par dier do 5 dveri o zaruku prichadzas. Oni ti podla spravnosti nenamontuju ani neorigo spojler v Hyundai servise, musi to byt riginl prislusenstvo.. toz gratulujm, prave stratil 10 rokov zaruky na dost citlive miesto auta
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Úpravy versus záruka

Příspěvek od laufas »

Mexican píše:
jarko85 píše:Zdravím všetkých,mám také nutkanie nastriekať prasiatka na I30tke nejakou peknou farbou len neviem, čit takým zásahom neporuším záručné podmienky, čo vy na to? A ešte jedna otázka, je možné, že mi môžu v prípade nejakej poruchy vytknúť, že mám nainštalovaný spoiler 5tych dverí, ktorý nie je priamo z Hyundaiu? Vďaka za každú skúsenosť a názor... :?: :D
no clovek nemusi byt jadrovy fyzik aby pochopil, ze tym ze ti nejaka firma resp svojpomocne navrtal par dier do 5 dveri o zaruku prichadzas. Oni ti podla spravnosti nenamontuju ani neorigo spojler v Hyundai servise, musi to byt riginl prislusenstvo.. toz gratulujm, prave stratil 10 rokov zaruky na dost citlive miesto auta
jeste ne, teprv se vyrabi :lol: Ale ja bych to nevidel tak tragicky
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Re: Úpravy versus záruka

Příspěvek od jandaxx »

laufas píše:
Mexican píše:
jarko85 píše:Zdravím všetkých,mám také nutkanie nastriekať prasiatka na I30tke nejakou peknou farbou len neviem, čit takým zásahom neporuším záručné podmienky, čo vy na to? A ešte jedna otázka, je možné, že mi môžu v prípade nejakej poruchy vytknúť, že mám nainštalovaný spoiler 5tych dverí, ktorý nie je priamo z Hyundaiu? Vďaka za každú skúsenosť a názor... :?: :D
no clovek nemusi byt jadrovy fyzik aby pochopil, ze tym ze ti nejaka firma resp svojpomocne navrtal par dier do 5 dveri o zaruku prichadzas. Oni ti podla spravnosti nenamontuju ani neorigo spojler v Hyundai servise, musi to byt riginl prislusenstvo.. toz gratulujm, prave stratil 10 rokov zaruky na dost citlive miesto auta
jeste ne, teprv se vyrabi :lol: Ale ja bych to nevidel tak tragicky
Já tedy také ne. Předpokládám, že záruku lze ztratit pouze na vrtaný díl. Jestli začne reznout hrana víka, nebo jiný díl, tak tam zcela jistě záruka platí. Myslím, že je to zbytečné strašení. Já měl na Elantře taky spoiler a nic nerezlo. Jde spíš o to, aby byl ošetřen to vrtané místo, aby se k holému plechu nedostala vlhkost. Použít tedy zinkový spray a takové to gumové lepidlo na spojlery, který se to místo zároveň odiozoluje od vlhkosti.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Myslím si to stejné co Jandaxx-pokud navrtá spojler,ztratí záruku pouze na navrtaný díl karoserie,ale na ostatní část auta ne.
S tou barvou na brzdách,bych počkal až po záruce-kdyby se něco na brzdách vyštěnilo,tak se nějaký šťoura v servisu může točit třeba na tom,že se barva dostala kam neměla a pod . :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

Borek píše:Myslím si to stejné co Jandaxx-pokud navrtá spojler,ztratí záruku pouze na navrtaný díl karoserie,ale na ostatní část auta ne.
S tou barvou na brzdách,bych počkal až po záruce-kdyby se něco na brzdách vyštěnilo,tak se nějaký šťoura v servisu může točit třeba na tom,že se barva dostala kam neměla a pod . :wink:
ved ano, strati zaruku prave na tie zadne dvere....
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
jarko85
*
Příspěvky: 76
Registrován: 16 kvě 2008, 00:22
Bydliště: Dolný Kubín-Slovensko

Příspěvek od jarko85 »

A ako to bude s kolesami? Keď dám iné ako tie, ktoré mi oni predali...
Hyundai i30, 1,4, 80,2KW, Červená,
Suzuki SJ 413 (Samurai), 50 KW, Zelený
Fiat 850 Sport Coupé, 38 KW, Žltý
www.autickar.eu
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

jarko85 píše:A ako to bude s kolesami? Keď dám iné ako tie, ktoré mi oni predali...
Nevím, jak to myslíš, ale já když jsem si kupoval novyho Accenta, tak jsem si dovezl při přebírání svoje litá kola, plecháče mi přezuli a budu je mít na zimu...vyvážení atd. mi udělali zdarma. Jediný požadavek byl, aby souhlasily rozměry, rozteče atd. podle techničáku.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Jakub
*
Příspěvky: 92
Registrován: 04 lis 2008, 08:06
Bydliště: Svatava

Re: Úpravy versus záruka

Příspěvek od Jakub »

A nevíte jak je to u tažného??? nekoupil jsem si ho v salonu a montáž mi udělal autoservis ale za uplně jinou cenu než hyundai
Přílohy
TAZNE.jpg
TAZNE.jpg (88.33 KiB) Zobrazeno 5989 x
I30 1.6 CRDi VGT PREMIUM 03_2008 vivid blue
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Úpravy versus záruka

Příspěvek od laufas »

vyfot pls z vice uhlu ten spojler kufru, díík :wink:
i30 1.4 + kn, 12/2007
Odpovědět

Zpět na „i30 Úpravy (tuning)“