Montáž Radia.Kde?

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
ufoniac
Příspěvky: 7
Registrován: 12 čer 2008, 20:18

Montáž Radia.Kde?

Příspěvek od ufoniac »

Už asi 2 týdny se snažím vymenit radio v Hyundai.Dneska jsem byl v Hyundai servisu v Prahe,a tam mi řekli že ho nemužou vyměnit protože si musím sehnat nový rameček(to je ten co se tam vklada autoradio,a je tam taky vetraní a tak). Tak ted nevím jestli je to pravda nebo byli tak líní.Nevíte nekdo nahodou komu bych to mohl svěřit?A nechci to delat sam protože už jsem jedno radio odpálil.Udělalo to skrat v radiu, zadymilo, a bylo po radiu.Mam Hyundai Accent r.96. :twisted: :evil: :(.Tak nejdřiv jsem mněl Panasonic ,vyndal jsem ho z Felície,koupil Iso konektor,zapojil,a nic.Antena se vytahla ale jinak nic.Patram po internetu jak na to,vyskoušel jsem prohodit kable,zapojil jsem ho a skrat .Radio,, Game Over. :evil: .Tak teď jsem koupil Pioneer ale už to nechci riskovat,tak jdu do servisu a vidíte jak to dopadlo.Já jim říkam,že mi bude stačit jenom ho zapojit a ja si to tam pak nejak doladím,dopasuju.Ale bohužel,,... to se neda, to Vam tam bude volne viset ...." tak jsem to vzdal a šel pryč,když nemaj zajem.
Naposledy upravil(a) ufoniac dne 19 čer 2008, 21:44, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Karlosy
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 čer 2008, 19:10
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karlosy »

Co ja vím, tak rámeček je potřeba a taky redukci ISO na hyundaie
skullin
*
Příspěvky: 59
Registrován: 09 úno 2008, 16:46

Příspěvek od skullin »

tak newim co ti na tom nemuze jit...ja byl s vymenou origo radia za nove hotov za cca pul hodky ...a nic sem k tomu nepotreboval ani servis :D
Hyundai Accent 97 1,3 62Kw......Prodáno
Toyota Avensis 2,0 Tdi 81Kw 2001
Karlosy
*
Příspěvky: 63
Registrován: 16 čer 2008, 19:10
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karlosy »

skullin: a si si jisty, ze to bylo origo? co jsem tu procital forum, tak to jen takova hracka neni :) V nejbližší době se chystám taky pořídit nové, tak uz si zjistuju půdu pod nohama :lol:
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

Jestli jsi z Prahy tak se zkus obrátit na firmu Aliso.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
TechGen
**
Příspěvky: 217
Registrován: 28 lis 2007, 18:58
Bydliště: SVK, Big Šariš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TechGen »

A mne nikto nepovedal ze sa da kupit aj origo ramcek :? :)
Červené superžihadlo Accent 1,5 12V 1996 (audio drvič okien - 1390 W)
http://www.hitechweb.genezis.eu/?page=_fcc1.htm
skullin
*
Příspěvky: 59
Registrován: 09 úno 2008, 16:46

Příspěvek od skullin »

karlosy : jj jsem si jisty teda aspon mi to rikal chlapik co mi jej podaval jako accenta ze radio je puvodni a byl prvni majtel...proste mi to slo zlehka taky sem sse tu docetl ze to jde spatne ale slo to jako po masle jako u kazdeho jineho auta kde jsem menil radijko...tak nevim cim to muze byt ze ti to nejde :(
Hyundai Accent 97 1,3 62Kw......Prodáno
Toyota Avensis 2,0 Tdi 81Kw 2001
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“