shanim nekoho na opravu laku + klempirina Scoupé

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

black_sheep

shanim nekoho na opravu laku + klempirina Scoupé

Příspěvek od black_sheep »

Zdar,

tak pomalu setrim na jaro ze scoupe pujde na opravu ke klempiri. Jsem student, takze kazda kacka dobra, ale chci aby nasledujici prace nebyli videt a byli hezky udelany, pac do auticka sypu - uz mi zbejvaj jen udelat rozvody a pak bych mu rad nechal dat novej kabatek.. Je to uz strikany castecne, pac odhadem v r. 2001 tomu zacli reznout lemy a tak to nechal puvodni maj. vykitovat, striknout, a pak to prodal prechozimu maj., kterymu kdyz to vypucelo znova tak jsem to koupil ja. Byla to fakt moc krasna prace, a tim ze to bylo nedavno strikany na origo barvu, tak by se to snad dalo udelat "neviditelne", no ale ted k veci..

1. zadni lemy + podbehy castecne - potreba vyvarit, jestli je mozna naka antikoro ochrana + vykitovat a prestrikat, tzn oba dva zadni blatniky.

2. strecha - mirne hnije, objevili se bublinky, takze vybrousit na zdravy, necim natrit aby se to pribrzdilo, vykitovat a striknout (bohuzel bude asi muset ven okno a tapec strechy, pac je to pri hrane, mozna by to ale nekdo sikovnej udelal i bez toho, ale nemyslim si ze je to mozny)

3. predni naraznik - lehce ruplej - takze svarit (plast) a celej ho striknout pac uz chudak ma dost za sebou a navic uz jednou byl rozpulenej o haldu snehu tak neni original ale tyrkysovej a je strikla barva na barvu a v okoli ty praskliny se to loupe :(

4. zbytek pokud to pujde necim vylestit, proste ho ozivit, ale to mozna neni nutny..

vyznate se nekdo? mate nekoho sikovnyho kdo by to udelal a za kolik? dik za prip. tipy..
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Čau !
Jo kdybys nebydlel,tak daleko,tak bych Ti dost pomohl!!
Já mám lemy opravené,boky nastříkané,spodek auta vystříkný!!
Taky mě čeká u předního okna bublinky na střeše a hlavně taky přední
nárazník,ale jinak gut!! :wink:
Obrázek
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Dík Lukee je to Můj Mivášek! :lol: :lol:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

moc hezky.. :) skoro jako moje, takhle doufam bude jednou vypadat..

kolik si za nej vubec daval? ja ho kupoval v 9/04 za 60tis. celkem dost ale melo bejt v uzasnym stavu.. no par veci uz jsem na nem musel delat a potom co budou rozvody tak pak jeste ten lak a bude taky jako novy :)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

btw. to mas TD - mars red? ze vypada vic oranzova nez ta moje.. :)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Moc hezky Scoupe, vsichni mate hezky Scoupatka podle fotek ze srazu, nektery jsou az moc pekny:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ja byl zrovna dneska v mycce tak jsem zkoumal co kde je na tom laku a nejradsi bych to cely odstrojil a nechal prestrikat komplet. jsou to sice jen blbinky ale je jich tam pozehnane uz.. :( nevite kolik takhle stoji celolak? jestli mam davat za opravu 20 nebo 30 uz je pak jedno, ale mel bych pokoj a auto by bylo jak novy.. :)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

black_sheep píše:ja byl zrovna dneska v mycce tak jsem zkoumal co kde je na tom laku a nejradsi bych to cely odstrojil a nechal prestrikat komplet. jsou to sice jen blbinky ale je jich tam pozehnane uz.. :( nevite kolik takhle stoji celolak? jestli mam davat za opravu 20 nebo 30 uz je pak jedno, ale mel bych pokoj a auto by bylo jak novy.. :)
Jenže,jestli jezdíš do myčky,tak Ti ta barva ,teda lesk barvy dlouho nevydrží,Já ho vždycky meju pouze ručně!! :wink:
Koupil jsem ho od kámoše za 42 000kč,ale to byl šrot,dneska mi lidi volaj
jestliho nechcu prodat!! :D :D
At si kdo chce říká dobrý vozítko!! :wink:
Je to moje hračka!!
Já můžu mít jakikoliv auto,protože se tím živím,ale chci se lišit od ostatních
at se každej podívá!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

V krásném stavu!!!!!A ta červená barva-super. :oops: :lol: Teď jsem byl v Pilníkově u Trutnova a parkoval vedle nějakého tmavého Scoupe.Možná,že je taky z klubu.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

ivan.raffai@seznam.cz píše:
black_sheep píše:ja byl zrovna dneska v mycce tak jsem zkoumal co kde je na tom laku a nejradsi bych to cely odstrojil a nechal prestrikat komplet. jsou to sice jen blbinky ale je jich tam pozehnane uz.. :( nevite kolik takhle stoji celolak? jestli mam davat za opravu 20 nebo 30 uz je pak jedno, ale mel bych pokoj a auto by bylo jak novy.. :)
Jenže,jestli jezdíš do myčky,tak Ti ta barva ,teda lesk barvy dlouho nevydrží,Já ho vždycky meju pouze ručně!! :wink:
Koupil jsem ho od kámoše za 42 000kč,ale to byl šrot,dneska mi lidi volaj
jestliho nechcu prodat!! :D :D
At si kdo chce říká dobrý vozítko!! :wink:
Je to moje hračka!!
Já můžu mít jakikoliv auto,protože se tím živím,ale chci se lišit od ostatních
at se každej podívá!! :wink:
tak tak, taky jsem si mohl koupit novejsi, bezudrzbovy VW trebas.. :roll:

ne ze bych mel penez na rozdavani, ale na scoupe bude i kdyby na nic jinyho nebylo :lol: jinak auto jezdilo asi vzdycky jen do mycky, nemam to kde mejt leda u silnice na chodniku a kazdy dve minuty uhejbat pred autama jako vsecko co na nem delam.. :(
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Barva

Příspěvek od ivan »

black_sheep píše:btw. to mas TD - mars red? ze vypada vic oranzova nez ta moje.. :)
To nevíš,že barva stárne a potom mění odstíny!
Zrovna červená barva je bestie,ona totiž když ze stárne tak z oranžoví je to jaké si vyblednutí!! :cry:
Lakýrníci vždycky zoufají jaký udělat odstín,všechny barvy jdou skoro namíchat,ale červená a bíla to je vždycky sázka do loterie!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Hanka & Michal
*
Příspěvky: 19
Registrován: 07 čer 2006, 22:34
Bydliště: Písek

Příspěvek od Hanka & Michal »

Ivane dotaz ty zadní lemy jsi měnil celé blatníky origo nebo jsi je tam napáchal z něčeho jiného :wink:
S-Coupe 1,5 LSi r. v. 92
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

mno neorigo lemy neprodavaj.. momentalne cekam az budou mit lakyrove cas na moje auticko, taky budou muset delat lemy, ale budou je muset vyvarovat z kusu plechu... :?
Hanka & Michal
*
Příspěvky: 19
Registrován: 07 čer 2006, 22:34
Bydliště: Písek

Příspěvek od Hanka & Michal »

black_sheep píše:mno neorigo lemy neprodavaj.. momentalne cekam az budou mit lakyrove cas na moje auticko, taky budou muset delat lemy, ale budou je muset vyvarovat z kusu plechu... :?
takže to unás znamená nový blatníky. No konec konců stím se tak troch u počítalo :(
S-Coupe 1,5 LSi r. v. 92
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

novy stojej 8litru jeden.. :roll:
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“