Lantra

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hunter
*
Příspěvky: 50
Registrován: 15 kvě 2005, 15:19
Bydliště: Prostějov

Lantra

Příspěvek od Hunter »

Dají se někde sehnat plasty (nebo laminát) na Lantru 94 ? Nemůžu nikde nic sehnat!! Máte někdo kontakt na firmu, která něco takového dělá ? (jedná se o přední a zadní nárazník).
Našel jsem jen MS Design, ale dávat za podnárazníky 2x 10 000 je trochu přehnané. :cry:

Budu vděčný za jakýkoliv nápad a kontakt.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Příspěvek od Kubin »

vítej :wink:
našel sem jenom tohle:
přední nárazník(cena je silná :roll: )
http://www.autodoplnky.cz/index1.php?ty ... dauto=1504

prahy
http://www.autodoplnky.cz/index1.php?ty ... dauto=1504

zadní nárazník
http://www.autodoplnky.cz/index1.php?ty ... dauto=1504

křídla
http://www.autodoplnky.cz/index1.php?ty ... dauto=1504

Doufám, že ti to pomůže :wink:
A z tý ceny si nic nedělej, taky bych chtěl koupit na accenta2002 spiolery, jenomže stojej jedenáct tisíc, protože se dovážej z itálie :roll:
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

jo je to uz moc stary:( na to jen na zakazku ... drzim palce a silne nervy ... a vubec, celkove to stoji s dostupnosti tuningu na lantru v cechach za ....
Uživatelský avatar
Hunter
*
Příspěvky: 50
Registrován: 15 kvě 2005, 15:19
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Hunter »

přesně tak !!! Já právě dávám na Lantru nové alu. Už mám podložky se změnou rozteče a nové šrouby. čekám ještě na upravení matek, aby zapadly do otvorů v podložkách.

Jsou to na každém kole podložky 2,5 cm. Kola OZ Titan 16" 7,5 a gumy 215x40 !!!!!!!
Až to tam konečně dostanu, tak určitě sem hodím fotky !
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

Hunter píše:přesně tak !!! Já právě dávám na Lantru nové alu. Už mám podložky se změnou rozteče a nové šrouby. čekám ještě na upravení matek, aby zapadly do otvorů v podložkách.

Jsou to na každém kole podložky 2,5 cm. Kola OZ Titan 16" 7,5 a gumy 215x40 !!!!!!!
Až to tam konečně dostanu, tak určitě sem hodím fotky !
nevim jak je na tom devadesat dvojka ale 97 ma roztec 4x114,3 a tudiz nejsou podlozky dulezite je to docela bezna roztec treba na Hondy a tak je dostatek peknych kol... Elantra uz ma der pet ... otazku kol resim uz od zacatku a tak vim ze se vejde 7x16" bez problemu ale guma 215/40 je asi nesmysl... budes na silnicich litovat... dej tam 215/45 je to o hodne lespi povozeni... a vejde se i bez podlozek ...
Uživatelský avatar
Hunter
*
Příspěvky: 50
Registrován: 15 kvě 2005, 15:19
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Hunter »

No já tam už ty kola mám a není to tak strašné. Záleží kde jezdíš (naše silnice jsou docela dobré (naše=Prastějov a okolí) jinak to chce dávat pozor na díry :lol: )
Podložky jsem tam dával ze dvou důvodů : 1) kola nebudou "utopená"
2) chtěl jsem značku OZ a kamarád je měl jeté jen 2 měsíce v létě a chtěl něco jiného tak jsem to vzal a je to super

PS: tvrdosti se bát nemusíte. V sérii je Lantra neskutečně měkká a nechová se moc dobře. Dnes tam mám kola 215/40 a sportovní pružiny ENZO a sedí dokonale (hlavně v zatáčkách 8) )
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

Hunter píše:No já tam už ty kola mám a není to tak strašné. Záleží kde jezdíš (naše silnice jsou docela dobré (naše=Prastějov a okolí) jinak to chce dávat pozor na díry :lol: )
Podložky jsem tam dával ze dvou důvodů : 1) kola nebudou "utopená"
2) chtěl jsem značku OZ a kamarád je měl jeté jen 2 měsíce v létě a chtěl něco jiného tak jsem to vzal a je to super

PS: tvrdosti se bát nemusíte. V sérii je Lantra neskutečně měkká a nechová se moc dobře. Dnes tam mám kola 215/40 a sportovní pružiny ENZO a sedí dokonale (hlavně v zatáčkách 8) )

tak tet to chce i tvou fotku:)
Uživatelský avatar
Hunter
*
Příspěvky: 50
Registrován: 15 kvě 2005, 15:19
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Hunter »

Tak jsem měl menší nehodu :cry:
Jel jsem na tuningový sraz a nakonec z toho byl "sraz" s Felicií
Jednoduše to neubrzdil, ale nedokázal to ani sthrnout bokem!! Já jsem jen stál ve frontě..... dneska fakt každý jezdí jako hovado a doplatí na to lidi co dávají pozor.
Naštěstí to není moc vážné a posunulo to tuningové úpravy !!!! Už jsou objednané oba super nárazníky a ještě boční prahy. Kola zatím leží v garáži, ale jsou již napasované a "obuté" stačí jen namontovat.

PS: fotky pošlu až to bude komplet

foto nehody na http://www.webpark.cz/michal-hruby
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Presne takovou lantru jsme meli, ale vinovou, taky s kridlem, komplet elektrika a dokonce klima, na rv 1994 super, meli jsme ji 5 let e neutahl se na ni ani sroubek:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hunter
*
Příspěvky: 50
Registrován: 15 kvě 2005, 15:19
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Hunter »

To souhlasím. Mám ji koupenou jako novou od r.94. Je super. škoda jen že se dělala tak krátkou dobu. Kupuji ten nejlepší olej a jezdím na 50% 95 a 50% Shell Vpower Racing a motor je ve 100% stavu a to je co říct !
Např. kotouče - nikdo nechce věřit, že nejsou měněné !!!

Toto auto se fakt povedlo a ať si říkají ostatní co chtějí. 8)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Kolik mas najeto? Ja kotouce menil pri 80000km, byly uz dost zvlneny...musim Ti dat za pravdu, bylo to supr auto.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

Hardcam píše:Kolik mas najeto? Ja kotouce menil pri 80000km, byly uz dost zvlneny...musim Ti dat za pravdu, bylo to supr auto.
Na me lantre jsou na 128tisicich jeste puvodni ...
pracuju na novych, sehnal jsem bomba vrtany kotouce original na lantru
za pekny kacky 1980,- :D
Uživatelský avatar
Hunter
*
Příspěvky: 50
Registrován: 15 kvě 2005, 15:19
Bydliště: Prostějov

Příspěvek od Hunter »

Já mám najeto už 150 000 !!!! Když jsem to řešil v servisu, tak řekli ať je vyměním až budu chtít. Že ty moje jsou vážně v dobrém stavu. Je pravda, že se s ní jezdilo tak prvních 70 000 hodně opatrně a brzdy vůbec netrpěly.
Kde jsi sehnal ty kotouče ? Já o nich také uvažuji, ale jen pro zlepšení vzhledu (za alu diskem jsou dost vidět).
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

Hunter píše:Já mám najeto už 150 000 !!!! Když jsem to řešil v servisu, tak řekli ať je vyměním až budu chtít. Že ty moje jsou vážně v dobrém stavu. Je pravda, že se s ní jezdilo tak prvních 70 000 hodně opatrně a brzdy vůbec netrpěly.
Kde jsi sehnal ty kotouče ? Já o nich také uvažuji, ale jen pro zlepšení vzhledu (za alu diskem jsou dost vidět).
Planuju koupi 7x16" kola a ty ubohoucky kotoucky tam jsou stejne hnusny jak u fabie :D hihi ....navic jsou vzadu bubny ... tak to taky poresim ... videl jsem Lantru s kotoucema ... vazne Lakotka ... to mi pripomina jakou mam radost ze Lantra jezdi tolikrat po Vrchlabi city:))))

Jsme tu celkem tri kocky:) zadny stary smucky ale moc pekny auticka ... nekdy to obejdu s fotakem ... nekdy :arrow: :wink:
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ja mam taky 4x kotouce:) to bude tim, ze to je dvoulitr...co se tyce stary lantry, tak vsechny kotouce mela snad jen 1.8 GT
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Tuning“