Přední světlo nejde seřídit

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Banjo
*
Příspěvky: 41
Registrován: 22 pro 2006, 10:55
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Přední světlo nejde seřídit

Příspěvek od Banjo »

Tak jsem navštívil STK. Dostal jsem ji napoprvé bez přípravy, akorát mě zaúkolovali vyměnit nesvítící žárovku osvětlení SPZ (bez problému jsem vyměnil) a dát seřídit pravé přední světlo. On se technik snažil ho usměrnit doleva, aby neoslňovalo zajíce v poli. Ale ať točil jak točil, světlo se ani nehnulo. Doma jsem světlo vyndal a zkusil prohlídnout, ale dovnitř jsem zatím radši nelezl. Takže ho mám pořád a zřejmě svítí pořád dle měření blbě. Štelovací šroubky tam jsou, ale na ten zleva doprava to fakt nereaguje.
A k tomu směřuje dotaz: zkoušeli jste se někdo už podívat dovnitř do světlometu? Má cenu něco takového pokoušet, nebo prostě mám koupit nové PP světlo? Nebo to nechat plavat, když mi to při jízdě až tak moc nevadí? Anebo někdo má nějaké jiné řešení?
Accent CRDi 1,5 2002
Reklama
 

Uživatelský avatar
Banjo
*
Příspěvky: 41
Registrován: 22 pro 2006, 10:55
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Banjo »

Nikdo neví?
Accent CRDi 1,5 2002
Uživatelský avatar
Banjo
*
Příspěvky: 41
Registrován: 22 pro 2006, 10:55
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světlo nejde seřídit

Příspěvek od Banjo »

Pořád nikdo neví?
Accent CRDi 1,5 2002
sarkanp
Příspěvky: 2
Registrován: 22 říj 2008, 14:30

Re: Přední světlo nejde seřídit

Příspěvek od sarkanp »

Uz to mas asi vyriesene, ale napisem jednu pikosku co sa mi stala. Bol som v servise na kontrole, mimo ine aj svetla, prave svietilo zle tak ho technik chcel nastavit, ale vobec sa mu to nepodarilo, odisiel som bez nastaveneho svetla. Neskor som to doma pozeral a prisiel som na to preco to neslo. Predtym som vymienal ziarovku a zle som ju zalozil do tych vysekov ktore na nej su a natiahol som na to tu ochrannu gumu. Ked som to potom napravil ziarovka spravne zapadla do objimky a svetlo sa dalo nasledne v servise v pohode zriadit.
Vela bezproblemovych km
hardysk
**
Příspěvky: 147
Registrován: 05 zář 2007, 10:11

Re: Přední světlo nejde seřídit

Příspěvek od hardysk »

u lanter kluci psali ze to bocni serizovani je tam jen pro paradu, ze funguje jen serizovani nahoru a dolu
Renault Laguna 2,0 8v hatchback rv95 digiklima, palubni pc, vyhrivane predni okno atd... :-)
Lantra J2 96 1,8 sedan - prodana
Uživatelský avatar
Banjo
*
Příspěvky: 41
Registrován: 22 pro 2006, 10:55
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Přední světlo nejde seřídit

Příspěvek od Banjo »

Já to "vyřešil" tak, že jsem si to nechal seřídit u Běhounka v servisu při kontrole po 90000 :-)
Takže mám vyřešeno, ale nevím, co s tím dělali.
Accent CRDi 1,5 2002
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“