Turbo do LS?

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Turbo do LS?

Příspěvek od Kull »

Ahoj lidičky, povedlo se mi sehnat motor, převodovku i nápravy z S coupe GT, vše funkční. Na vrakárně, bohužel celé GT prodat nechtěli. Chtěl bych ten motor s převodovkou narvat do svého LS mazla, ale trošku se bojim. GTčko má (ve směru jízdy) motor vpravo, převodovku vlevo. LS to má naopak. Jinak řídící jednotku mám, i hlavní kabeláž motoru (tu od konektoru ŘJ do motoru). Dá se to vůbec přehodit? A musí se dělat úpravy uchycení atd.? Ten motor je boží a fakt bych ho tam rád dal. Jede jak hodinky, a dle TP má najeto jen 125 000km. Ale bojím se, abych to nerozvrtal a pak mi tam nešlapalo GT a ani LS :o) Díky moc za rady.

P.S. Na Hyundai je super, že to je Asijský LEGO pro velký :)
Reklama
 

shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shotik »

mno to bude asi tim ze mas starej model SCOUPE. ten ma motor opacne . Scoupe 2 generace ma jak LS tak i GT motor stejne takze tam rpoblem neni se swapem . u tebe bych se obaval hodne uchycemi
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Příspěvek od Kull »

Chlapi, ani mi neříkejte, že to bude takovej pakec... :? neskutečně se těším, až mi tam ten motor zabrouká 8)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Jak rikal Shotik, mas jeste starou verzi s motorem z Mitubishi kterej je oproti motoru z fejsliftovanýho modelu obráceně... určitě by to vyměnit šlo ale bude to určitě strašná pakárna s tím uchycením.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Clovece, mel si se poradit predtim :D
Do tohohle bych se fakt nepoustel, spis si sezen nejakej motor od mitsubishi kterej ti tam pujde rovnou uchytit a nebudes stim mit problem, nehlede nato ze se da sehnat neco i bez turba co pojede dost svizne, pripadne i stim turbem noo..

Myslim ze tam pasuje Evo 4 nebo 5 :twisted:
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Příspěvek od Kull »

Musí to jít :) Když jde narvat GT do Š120, viděl jsem tam už i Audi vepředu, tak GT do LS jít musí :) Ale myslel jsem si, že už to tady někdo dělal... Mi ani neříkejte, že budu první pokusnej králík :D
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pener_jack »

Jasne ze to tam jde, ale rikam ze je to zbytecny, kdyz si sezenes neco od mitsiny okolo roku 90-95 tak to tam das bez nejakeho vareni a budes mit lepsi vykon.
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
Odpovědět

Zpět na „COUPE“