Koukněte jak nás bude hlídat naše policie ČR

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Re: Koukněte jak nás bude hlídat naše policie ČR

Příspěvek od Rexcor »

No díky tomu že využíváme maximální povolené rychlosti u nás a to za pomoci navigace jsme většinou skoro nejrychlejší auto na dálnici v čechách. Taky si myslím, že rychle jedoucí řidič nemusí být nutně nebezpečný a naopak pomalu jedoucí nemusí jet bezpečně. Ale to je všeobecně známá pravda.
Podle mě nejvíc neplechy na silnicích dělají obchodnící se služebníma koktávkama. Ne jen na dálnicích dělají dusno a to prostě proto, že to není jejich auto a benzín neplatějí.
Německé dálnice, které jsou samozřejmě i v lepším stavu (nejvíc se směju, když u nich napíšou že je špatná vozovka a já furt čekám nějaké díry, kdežto u Nás tomu říkají dálnice), jsou úlně jiné poježdění. Ale i tam se najdou nebezpečné situace (to prostě řídí čech nebo polák).

Ono ani nejde o tu ohleduplnost jinejch řidičů jako spíš o to, že u Nás prostě NEUMĚJÍ řídit. Éra škodovek 125 už je dávno pryč, ale řidiči si to u Nás neuvědomují. Vždyť mají auto za pár tisicovek. To že je já i třeba zezadu zabiju, a ještě budu mít následky i já, to je jim jedno nebo si to neuvědomují.
Proto si kupujeme auto nad 1,5tuny abych aspoň já měl šanci a moji spolucestovatelé měli šanci.
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Reklama
 

Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Koukněte jak nás bude hlídat naše policie ČR

Příspěvek od Limitz »

Rexcor píše:No díky tomu že využíváme maximální povolené rychlosti u nás a to za pomoci navigace jsme většinou skoro nejrychlejší auto na dálnici v čechách. Taky si myslím, že rychle jedoucí řidič nemusí být nutně nebezpečný a naopak pomalu jedoucí nemusí jet bezpečně. Ale to je všeobecně známá pravda.
Podle mě nejvíc neplechy na silnicích dělají obchodnící se služebníma koktávkama. Ne jen na dálnicích dělají dusno a to prostě proto, že to není jejich auto a benzín neplatějí.
Německé dálnice, které jsou samozřejmě i v lepším stavu (nejvíc se směju, když u nich napíšou že je špatná vozovka a já furt čekám nějaké díry, kdežto u Nás tomu říkají dálnice), jsou úlně jiné poježdění. Ale i tam se najdou nebezpečné situace (to prostě řídí čech nebo polák).

Ono ani nejde o tu ohleduplnost jinejch řidičů jako spíš o to, že u Nás prostě NEUMĚJÍ řídit. Éra škodovek 125 už je dávno pryč, ale řidiči si to u Nás neuvědomují. Vždyť mají auto za pár tisicovek. To že je já i třeba zezadu zabiju, a ještě budu mít následky i já, to je jim jedno nebo si to neuvědomují.
Proto si kupujeme auto nad 1,5tuny abych aspoň já měl šanci a moji spolucestovatelé měli šanci.
trochu kruté, ale bohužel pravdivé :|
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Koukněte jak nás bude hlídat naše policie ČR

Příspěvek od Yurii »

Ačkoli má moje auto něco pod tunu, úplně souhlasím :-k
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

RZ Passatů PČR

Příspěvek od vipe »

Nevím co je na tom pravdy, ale pro jistotu to sem dám.
Outlook.jpg
Outlook.jpg (34.8 KiB) Zobrazeno 2665 x
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Koukněte jak nás bude hlídat naše policie ČR

Příspěvek od shwaara »

:) Ano, je to pravda, vytvarel to kamarad a uz to tu bylo.
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Koukněte jak nás bude hlídat naše policie ČR

Příspěvek od Mexican »

vipe: ja tymto stihacom fandim a drzim palce.. na D2 smer BA ich vidim dost casto - oni rychlost nemeraju, meria ju policia - tieto pasaty startuju ca borcami co to valia 160-180.. a nic ma nepotesi viac ako ked po tom co mnou zacouma blbec co to na dvojpruhovke zenie 200 a za par sekund za nim leti takyto passat a o par km je ten srac pekne odstaveny.. cital som par diskuzii, kde sa nejaki blbecek stazoval (myslim na D-Fens) ze siel svojou obligatnou 150 v lavom a takyto passat ho donutil zrychlit na 170 a potom ho odstavil

vseobecny problem u nas je ten, ze vsetci si myslia ako dobre jazdia aj pri vyssich rychlostiach. Bohuzial predpisi su na to aby sa dodrziavali... a tieto auta tomu pomozu, prajem ich posadkam vela stastia pri bojoch s piratmi ciest
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Koukněte jak nás bude hlídat naše policie ČR

Příspěvek od Engineer »

Mexican píše:vipe: ja tymto stihacom fandim a drzim palce.. na D2 smer BA ich vidim dost casto - oni rychlost nemeraju, meria ju policia - tieto pasaty startuju ca borcami co to valia 160-180.. a nic ma nepotesi viac ako ked po tom co mnou zacouma blbec co to na dvojpruhovke zenie 200 a za par sekund za nim leti takyto passat a o par km je ten srac pekne odstaveny.. cital som par diskuzii, kde sa nejaki blbecek stazoval (myslim na D-Fens) ze siel svojou obligatnou 150 v lavom a takyto passat ho donutil zrychlit na 170 a potom ho odstavil

vseobecny problem u nas je ten, ze vsetci si myslia ako dobre jazdia aj pri vyssich rychlostiach. Bohuzial predpisi su na to aby sa dodrziavali... a tieto auta tomu pomozu, prajem ich posadkam vela stastia pri bojoch s piratmi ciest
Snad aj mi sa dockame na slubovane cestne komando [-o<

Ten sposob merania som uz videl niekolkokrat na Bratislavskom obchvate. Neoznacene auto (radar) sa natlaci na auto pred nim a vyprovokuje ho k vyssej rychlosti a uz zastavuju....

BTW videl som mobilny radar, biela Fabia s foliami a s nalepkou na kufri ze Skoda tuning :shock: a bác to mobilny radar...
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Koukněte jak nás bude hlídat naše policie ČR

Příspěvek od mirpie »

a co tomu natlačenému autu náhle dupnout párkrát na brzdu....to občas dělám, nemám rád, když se mi někdo lepí na prdel
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Engineer
Moderátor
Příspěvky: 3306
Registrován: 22 lis 2006, 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Koukněte jak nás bude hlídat naše policie ČR

Příspěvek od Engineer »

Spravil som to nevedomky kamaratovi ktr sa na mna lepil mimo mesta v noci a hodil mi dialkace a skoro som ho mal ja na prdeli :lol:
Len tak ma obehol a krutil hlavou, na pumpe sme zastavili a on vystupil cely bledy (keby islo v protismere auto tak by nemal sancu)...
Momentaly: VW Polo 1,4TDi 55kW RV2002 100 000km
Passed: WrAccent MC 1,4 71kw RV2007 60 000km
WrAccent LC 1,3 61kW RV2001 150 000km
Posledný príspevok sa necituje! používaj tlačidlo ODPOVEDAŤ.
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Koukněte jak nás bude hlídat naše policie ČR

Příspěvek od rade622 »

Protože my nesmíme ani naznačovat - http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php ... 6&start=75
SPZ passatů. Ještě chybí dva, ale ty budou brzy.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Koukněte jak nás bude hlídat naše policie ČR

Příspěvek od shwaara »

http://domaci.ihned.cz/c1-35642760-poli ... je-v-praze
:mrgreen: Dalsi koncepcni vylepseni :-)) Dnes mi par znamych prislusniku rikalo, jak maji novy oktavky v gaazi, pac nemaji na benzin (CB). Proto passaty se spotrebou 20 daji do prahy, aby zrali 25. A na dalnici koupi neco noveho, vzdyt tam byly tak potreba... ? :lol:
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Koukněte jak nás bude hlídat naše policie ČR

Příspěvek od Limitz »

podle mě by byli v ulicích Prahy lepší ty oktávky než pasaty. Vždyť nedávno Langer rozhlašoval že chce aby byla policie vidět a teď chtějí do měst narvat neoznačená auta? A co se týče techniky tak ty oktávky mají ve vnitř snad stejný vybavení jak ty pasaty......
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Koukněte jak nás bude hlídat naše policie ČR

Příspěvek od shwaara »

Nemaji ;) Zakladni "nedostatek" tech oktavek je, ze zatim nemaji radar a nelepi se nikomu na prdel:)
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Koukněte jak nás bude hlídat naše policie ČR

Příspěvek od shwaara »

Jinak podle slov onech policistu jim ty novy oktavky stoji v garazi, pyc nemaji na benzin, pac jim to zere i dost pres 20 ve meste. Moc se mi tomu nechtelo verit, ale pak jsem si z jineho zdroje overil, ze s policejni feldou nebyl problem jezdit za 19!!
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Koukněte jak nás bude hlídat naše policie ČR

Příspěvek od Limitz »

tak to potom nechápu jakým stylem jezdí že jim to tak žere :D
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“