Jen tak ze zajímavosti...

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

palicka007
*
Příspěvky: 95
Registrován: 12 bře 2009, 01:10
Bydliště: Hranice

Re: Jen tak ze zajímavosti...

Příspěvek od palicka007 »

a co třeba tyhle nemůžu si je vynachválit a nemám je v techničáku a v klidu prošly
Přílohy
DSC03292.JPG
DSC03292.JPG (178.64 KiB) Zobrazeno 1006 x
Reklama
 

Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen tak ze zajímavosti...

Příspěvek od -JxD- »

Hele na STK je fakt jedno, jak to auto bude vypadat :)
STK trvá třeba 3 hodiny a pak můžeš celý dva roky (tj 2 x 365.15 x 24 hodin) zas jezdit (skoro) jak chceš :)

EDIT: Mě by třeba zajímalo, jak na kontrole nějak nechat projít Lambo dveře, protože tuhle věc bych jednou v budoucnu chtěl, ale na STK si s tím moc nevěřím :D
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen tak ze zajímavosti...

Příspěvek od pepan »

kdo se moc ptá moc ví
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Jen tak ze zajímavosti...

Příspěvek od Piskotkiller »

Ale pokud si pořídíš kola,které tvoje auto nedovoluje a nemáš je zapsané v techničáku,tak při bouračce,či havarii,kterou si zavinil ty.Ti pojištovna nedá ani kačku.Mám takové "tušení" :roll:
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen tak ze zajímavosti...

Příspěvek od -JxD- »

Já teda rád víc vím pepane :lol:

btw s tou nehodou teoreticky to tak je, ale museli by ti prokázat, že ta věc přímo souvisí s dopravní nehodou, tj. třeba zatmavený brzdový světla, ten za tebou to neviděl a bum...ale u kol nevim kdy by se to dalo prokázat :)
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen tak ze zajímavosti...

Příspěvek od pepan »

pepan píše:kdo se moc ptá moc ví
a kdo moc ví..je nebezpečnej...
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Jen tak ze zajímavosti...

Příspěvek od Hardcam »

JxD: lidi moc zerou zatmaveny svetla a zapominaj, ze co neubrzdej, to neukcaj...zabrzdit motorem se da taky pomerne slusne a k tomu svetla vubec nejsou potreba, staci jen blbec, co se lepi na prdel...
nevim, kam jezdis na STK, ale ja zazil nejdelsji neco pres pul hodiny a za mnou nikdo necekal, presto byla pomerne dukladna. LSD by musely mit atestaci na Tvuj vuz a takove, myslim, nejsou...navic je to opicarna, alespon na 85kW "sportaka" urcite. Jsou lepsi investice :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen tak ze zajímavosti...

Příspěvek od -JxD- »

Hardcam: Na STK jsem byl zatím jen jednou a bylo to tak, že jsem tam auto nechal a po škole si pro něj přijel, tj. je možný, že ho měli dřív :)
A LSD jsem viděl jen s německým atestem TUV, což by tady byl asi problém, myslím že si jde udělat "atest na míru", ale to je asi celkem drahý :) (tuším že ten oranžovej Coupé taky s LSD to měl všechno atestovaný, ne?)
A jinak vše je o vkusu, říkám že někdy v budoucnu, ani nevim jestli to bude na Scoupé, nebo na něco dalšího, jen prostě se mi to líbí :) teď taky vim o jiných investicích, zatim to bude starter a asi levej homok.kloub :)

A s tím dobržďování...no tak když tě někdo nedobrzdí normálně, tak je to jeho chyba, ale když má někdo zatmavený skla, tak se může vykrucovat, ne?
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Jen tak ze zajímavosti...

Příspěvek od Hardcam »

Zatmaveny zadni bocni a zadni okno mit muzes, takze si mohou vytrit rit. To oranzovy Coupe mi osobne prijde sileny a zda ma atesty nevim, ale v Cechach se TUV neuznava. Atestace na miru, jak rikas, existuje...Tve auto by za ohromnou sumu muselo projit zkusebnou a tam by se videlo...:)
nevim, zda staci mit atest pouze na ten system, ktery je univerzalni a nebo primo pro dany typ auta...vetsina univerzalnich veci je totiz univerzalne na hovno...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Jen tak ze zajímavosti...

Příspěvek od Accentdevil »

Myslim, ze mluvi o zatmavenych svetlech :wink: Vetsinou pri bouracce to byva chyba auta vzadu, ale kdyby se zkousel vymluvit, tak nevim jestli by mu to vyslo, zkusenost zadnou nemam...
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
Uživatelský avatar
Peťan
**
Příspěvky: 102
Registrován: 31 pro 2008, 12:50
Bydliště: Široký Důl
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen tak ze zajímavosti...

Příspěvek od Peťan »

tak tak Harde, jak to nemá TUV tak je to na ***.Ale tady je všechno na *** pač tu nic schválenýho není, kromě Milotecu na Škodovky a podobně. Stejně bych chtěl kola mít zapsaný v TP pač už takhle když pojedu po silnici a uvidí mě benga tak at vidí v tom malým že něco je v pořádku, a já jsem zastánce raději trochu investovat a mít všechno v pořádku než pak lítat po různých úřadech a dohánět zaplacení pokut.
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen tak ze zajímavosti...

Příspěvek od -JxD- »

Jj, myslim světla :)

hardcam: No když je ten kit kvalitní, tak by mě nevadil...ale když už něco takovýho, tak aby to mělo pojistku, že se to dá otevřít i normálně, například při bouračce. A jinak jak říkám, vše je o vkusu :)

Mimochodem na scoupé se skoro nic na míru nesežene (myslim nějaký doplňky), akorát tak pružiny, ale jinak nic...to jsem taky chtěl jen obyč chrom rámeček kolem řadičky, ale nikde nic :)
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen tak ze zajímavosti...

Příspěvek od Borek »

Na LSD dveře se můžeš zeptat Hujera.Mají je na Tiburonu GK 2,7l V6 jeho šéfa.Tak bude určitě vědět,jak to je se schvalováním a na STK.
Přílohy
gal32_obr1214249576_16.jpg
gal32_obr1214249576_16.jpg (129.06 KiB) Zobrazeno 964 x
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Jen tak ze zajímavosti...

Příspěvek od Piskotkiller »

-JxD- píše:Já teda rád víc vím pepane :lol:

btw s tou nehodou teoreticky to tak je, ale museli by ti prokázat, že ta věc přímo souvisí s dopravní nehodou, tj. třeba zatmavený brzdový světla, ten za tebou to neviděl a bum...ale u kol nevim kdy by se to dalo prokázat :)
No u těch kol je jasný že policajt nic nedokáže,ale pojištovna by to hodně rychle zjistila 8)
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jen tak ze zajímavosti...

Příspěvek od -JxD- »

Coz o to, zjistit to muze i policajt pri normalnim zastaveni na silnici...pres databazi koukne do velkyho technicaku, pak si ti posviti na gumy a vymalovano, ale to nedelaj.

A pri ty nehode by to stejne ta pojistovna musela prokazat, ze to s nehodou souviselo. Treba na parkovisti, kdyz stojis na miste a nekdo do tebe nacouva, tak ti nemuzou rict "No, normalne to je jasna jeho chyba, ale kdyz mate vetsi disky nez povoleno, tak to hodime na vas". co sem tak slysel, tak to musi mit primou souvislost. (coz mi prijde i logicky, ale pokud ne, tak me nekdo zasvecenej opravte :))
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“