Zase otacky,poradte prosim

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Zase otacky,poradte prosim

Příspěvek od Tomson-tr »

ano,bolo to kablami,vymenil som a slape ako ma....

ale dalsia vec,neviem ci to je na kazdom GT-cku alebo nie ale ked idem pomaly a zrazu zosliapnem plynovy pedal tak celym autom najprv trhne az potom sa zacne rozbiehat,to je ked idem napr na 3-ke 50 a zosliapnem plyn,keby som podradil do 2-ky tak to nespravy,to iba ked idem pomaly a zrazu chcem zrychlit bez podradenia
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Zase otacky,poradte prosim

Příspěvek od Tomson-tr »

DO B..A K... ja sa na to J...M!!!!! :evil: :evil: :evil: dnes idem nastartovat-tocilo tocilo a nic,po pol hodine nastartoval ale z vyfuku vybehol dym,otacky boli na 2500,zosliapol som plyn,otacky klesli o 500 a vyzeralo to tak ze akokeby isiel na 3 valce,pustil som plyn a uz akokeby zase isiel na 4 valce ale otacky vybehli na 2500-toto bolo vsetko na parkovisku ked som stal....isiel som ho prevetrat,otacky stale 2500,zosliapol som plyn a zase akokeby isiel na tri valce,ked sa uz rozbehol tak sa vobec nerozsvietili vsetky 3 oranzove kontrolky ale iba 2 a vobec tak netahal ako ma....co to moze byt?ja ho uz pustim niekde dole kopcom....
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“