Automatická převodovka - zkušenosti?

Startování, spojka, převodovka, provozní kapaliny.

Moderátoři: nulda, 89majlo96, Moderátoři

Kub
Příspěvky: 4
Registrován: 03 úno 2011, 19:15

Re: Automatická převodovka - zkušenosti?

Příspěvek od Kub »

dexter4 píše:To je jako kdybys srovnával černobílou televizi s barevnou plazmou.
Aha, omlouvám se, snažím se v této problematice trochu vyznat...co tedy plní funkci plazmy? :oops:
Reklama
 

Uživatelský avatar
triktrak
**
Příspěvky: 183
Registrován: 12 črc 2009, 20:17

Re: Automatická převodovka - zkušenosti?

Příspěvek od triktrak »

Asi to myslel tak, ze :hyu: je ta CB a DSG je plazma...

Manzelka ma aktualne na tacho 32 600 km, posledna priemerka teraz v zime bola 5,53 l/100km. Ten stary 4-stupnovy automat ma u mna stale velke +
Santa Fe IV 2.2 CRDi 147kW A/T Premium (2019)
i30 III 1.6 CRDi 100kW A/T (7-DCT) NOW! (2017)
EX i40 CW 1.7 CRDi 104kW A/T (7-DCT) Business (2016)
EX i30 1.6 CRDi 85kW A/T (4st. hydrodyn.) Comfort (2009)
chodac
Příspěvky: 7
Registrován: 17 dub 2011, 11:57

Re: Automatická převodovka - zkušenosti?

Příspěvek od chodac »

no automat funguje dobře, při jízdě po dálnici z Ostravy, kde jsme auto kupovali, spotřeba 7,6 l. jeli jsme těsně pod 140 tacho, otáčky 4000. Podřazení fungovalo, v kopcích na 3 auto táhne jak z praku. Po Praze je automat strašně pohodlný, když člověk spěchá, trochu škube. Jeho chování bych přirovnal ke klasickému automatu z MB 124, kde automat funguje obdobně. U novějších Mercedesů je automat jemnější, neškube skoro vůbec, ale ceny jsou neporovnatelné. Auto se mi líbí, doufám, že bude manželce dobře sloužit. V servisu tvrdí, že by mělo mít 5ti letou záruku, s tou jsem nepočítal, volant,kterému se loupe střibrná barva z krytu, prý vymění na záruku.
Odpověď na všechny otázky najdeš ne bibli, ale v textech Tří sester
jklouzal
Příspěvky: 1
Registrován: 21 úno 2021, 21:25

Re: Automatická převodovka - zkušenosti?

Příspěvek od jklouzal »

Dobrý den. Několikrát se mi teď po sobě stalo,že se mi po nastartování zablokovala řadící páka na parkovací poloze.Nevíte čím by to mohlo být(nějaký zkrat,něco vadného)?Po chvilce domlouvání, stlačování pojistky,se to zase rozchodilo a vše funguje zase normálně. Po dalším vypnutí opět zablokované
Tucson 2016 1,7 D
Odpovědět

Zpět na „i30 Motor a převodovka“