Autopotahy

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7919
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopotahy v i30

Příspěvek od Mexican »

ak m clovek psa alebo male decka, pripadne vozi ludi z/na paintball potahy pomozu.. ale inak nepoznam dovod kazit sedadla niecim inym... a to mam interier bezovy (aj sedadla), po dvoch rokoch a 60 000km ako nove.. len sa clovek nemoze ladovat cokoladou a splachovat to cervenym vinom na nasich cestachm potom su flaky

i30 co viem ma interier tmavy, tam by som nad potahmi ani nepremyslal... potahy som naposledy videl na nasej starej S105, kde sa po 50 000 zacali drat sedadla
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

bimbo
*
Příspěvky: 48
Registrován: 04 kvě 2009, 13:18
Bydliště: Bohmen und Meren,Sudety

Re: Autopotahy v i30

Příspěvek od bimbo »

Pánové nechci Vám do toho kecat :D ,ale jestli sem četl spávně v uživatelské příručce, tak výrobce nedoporučuje na sedačkách potahy z důvodů erbegů. :) Potom není zaručena jejich funkčnost.(erbegy, které vastřelují ze sedaček) Potom se Mě jevý autopotahy jako kontraproduktivní. :D :hyu:
Radek Švub
**
Příspěvky: 212
Registrován: 03 říj 2008, 12:27
Bydliště: Zábžeh

Re: Autopotahy v i30

Příspěvek od Radek Švub »

bimbo píše:Pánové nechci Vám do toho kecat :D ,ale jestli sem četl spávně v uživatelské příručce, tak výrobce nedoporučuje na sedačkách potahy z důvodů erbegů. :) Potom není zaručena jejich funkčnost.(erbegy, které vastřelují ze sedaček) Potom se Mě jevý autopotahy jako kontraproduktivní. :D :hyu:
Přesně tak a nebo potahy pro erbey je to šito jemnější nití. [-o<
Uživatelský avatar
zello
**
Příspěvky: 279
Registrován: 15 kvě 2008, 11:22
Bydliště: SR

Re: Autopotahy v i30

Příspěvek od zello »

Laxius píše:Jj, presne ako triktrak vravi. Nemam tam kozu nato, aby som ju ukryval ale aby som si ju uzival :)
Tak to mas pravdu , hlavne teraz v lete ked Ti auto stoji na slnku tak dve tri hodky. To je este len potom pozitok usadnut do tych rozpalenych ciernych kozenych sedaciek [-o<
i30 1.6 Style, Steel Gray
Obrázek
Obrázek

Recenzia i30 http://moje.auto.cz/zello/hyugo-1.html
tricarkovej
**
Příspěvky: 130
Registrován: 18 kvě 2009, 15:28

Re: Autopotahy v i30

Příspěvek od tricarkovej »

Pro airbegy jsou dělány speciálně protože je hodně auto co je mají, tak se výrobci zaměřili i na toto. Mě jde spíš o to že,
dávat za potahy 3500 se mi zdá ujeté!!!!!!!!!!!!!
I 30 1.6 99 kW GDI WEEKEND

I 30 1.6 66 kW crdi clasic
Uživatelský avatar
triktrak
**
Příspěvky: 183
Registrován: 12 črc 2009, 20:17

Re: Autopotahy v i30

Příspěvek od triktrak »

zello píše:Tak to mas pravdu , hlavne teraz v lete ked Ti auto stoji na slnku tak dve tri hodky. To je este len potom pozitok usadnut do tych rozpalenych ciernych kozenych sedaciek [-o<
Len 3 poznamky:

1. To akoze ked ti auto stoji 2-3 hodky na slnku, tak tvoje potahy prijemne chladia? To je fakt "cool", take potahy potom chcem :)

2. Sedacky vo verzii STYLE su latkove v kombinacii s kozou, t.j. nie su "celokozene".

3. A naco je potom v aute klima?
Santa Fe IV 2.2 CRDi 147kW A/T Premium (2019)
i30 III 1.6 CRDi 100kW A/T (7-DCT) NOW! (2017)
EX i40 CW 1.7 CRDi 104kW A/T (7-DCT) Business (2016)
EX i30 1.6 CRDi 85kW A/T (4st. hydrodyn.) Comfort (2009)
Uživatelský avatar
pagy
*
Příspěvky: 43
Registrován: 15 zář 2008, 15:46
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopotahy v i30

Příspěvek od pagy »

zkuste firmu ABENA-velmi dobrá spolupráce i kvalit,rychlost,vyšití loga,výběr materiálu .mají i pro boční airbagy.
pagy
HYUNDAI MATRIX 2009 1,5 CRDI-VELVET RED
ObrázekObrázek
tricarkovej
**
Příspěvky: 130
Registrován: 18 kvě 2009, 15:28

Re: Autopotahy v i30

Příspěvek od tricarkovej »

Já mám clasic výbavu nemám klimačku, ale chtěl bych si pořídit nějaké potahy aby se neničily sedačky
I 30 1.6 99 kW GDI WEEKEND

I 30 1.6 66 kW crdi clasic
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopotahy v i30

Příspěvek od tatchwud »

zello píše:
Laxius píše:Jj, presne ako triktrak vravi. Nemam tam kozu nato, aby som ju ukryval ale aby som si ju uzival :)
Tak to mas pravdu , hlavne teraz v lete ked Ti auto stoji na slnku tak dve tri hodky. To je este len potom pozitok usadnut do tych rozpalenych ciernych kozenych sedaciek [-o<
Byl jsem celkem nepřítelem kožených sedaček,ale člověk si hnedle zvykne.Ve verzi STYLE jsou jen boky kožené,takže zatím velká spokojenost.Jen asi časem se musí nějak ta kůže ošetřit.
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
zello
**
Příspěvky: 279
Registrován: 15 kvě 2008, 11:22
Bydliště: SR

Re: Autopotahy v i30

Příspěvek od zello »

triktrak píše:
zello píše:Tak to mas pravdu , hlavne teraz v lete ked Ti auto stoji na slnku tak dve tri hodky. To je este len potom pozitok usadnut do tych rozpalenych ciernych kozenych sedaciek [-o<
Len 3 poznamky:

1. To akoze ked ti auto stoji 2-3 hodky na slnku, tak tvoje potahy prijemne chladia? To je fakt "cool", take potahy potom chcem :)

2. Sedacky vo verzii STYLE su latkove v kombinacii s kozou, t.j. nie su "celokozene".

3. A naco je potom v aute klima?
k dotazu

1, potahy nechladia, su vazne velice vyhriate

2, Mam ich v aute a tak viem o com hovorim. Tatchwud tu spomina bocne kozene casti, tie sa este celkom prezit daju, ale ta kozena cast v oblasti krizov tak ta je vazne teraz v lete perfektna, hlavne ked mam volne tricko. Ten uzasny pocit prehriatej koze na mojich krizoch je na nezaplatenie. Sak ked ti dodaju auto mozes si to vyskusat.

3, na toto ti klima hned po usadnuti za volant asi tazko pomoze. Ide totiz o ten prvotny pocit ked sa do toho sedadla usadis.
i30 1.6 Style, Steel Gray
Obrázek
Obrázek

Recenzia i30 http://moje.auto.cz/zello/hyugo-1.html
Uživatelský avatar
triktrak
**
Příspěvky: 183
Registrován: 12 črc 2009, 20:17

Re: Autopotahy v i30

Příspěvek od triktrak »

to zello: Nechcel som nijako provokovat. Svojim prispevkom som len chcel povedat toto:

- ja osobne potahy neuznavam (argument ze sa "nicia" sedadla u mna neobstoji), obzvlast ked sedacky "lahodia oku"

- ked je auto vyhriate na slnku je uplne jedno z coho mas sedadla (ci latku alebo kozu), vzdy su horuce

- ked je auto vyhriate na "nevydrzanie", tak to radsej nahodim motor a necham chvilu bezat klimu na plne gule (v tej chvili mi je uplne jedno kolko to "zerie", ja si medzitym dam vonku cigu a nastupim do prijemne vychladeneho interieru)
Santa Fe IV 2.2 CRDi 147kW A/T Premium (2019)
i30 III 1.6 CRDi 100kW A/T (7-DCT) NOW! (2017)
EX i40 CW 1.7 CRDi 104kW A/T (7-DCT) Business (2016)
EX i30 1.6 CRDi 85kW A/T (4st. hydrodyn.) Comfort (2009)
Uživatelský avatar
alarm
******
Příspěvky: 3685
Registrován: 08 kvě 2009, 21:31
Bydliště: BLAVA

Re: Autopotahy v i30

Příspěvek od alarm »

Mám dobré skúsenosti s poťahmi :
http://www.ak-autopotahy.sk/index.html
Šijú to na mieru za slušné peniaza.Ak nahlásite bočné airbagy ,poťah je v danom mieste vynechaný.Ušijú aj hlavové opierky.Šili nám na ACCENTA ,a napriek tomu, že nám poslali omylom bez airbagov, na vlastné náklady nám ušili a zaslali opravené.Seriozny prístup, veĺký výber materiálov.Cena 96 € s vyšitým logom.V ponuke nemajú i30, ale treba tam zavolať,možno nemajú doplnenú stránku.
Accent 94 .... 1998-2003
Favorit 135 ,Favorit 136
Škoda 100, Škoda 100
i 30 COMFORT 1,4 continental silver 2007 (predaný)

Accent LC 2004
Suzuki Vitara 2WD

alarm.ba@gmail.com
Uživatelský avatar
kowalski1410
**
Příspěvky: 325
Registrován: 07 lis 2008, 15:37
Bydliště: frýdlant nad ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopotahy v i30

Příspěvek od kowalski1410 »

já jsem hodil do íčka tyto potahyhttp://www.autio.cz/cz/produkt/autopota ... asy-cerne/ z důvodu,že moje dcera každou chvíli něco v autě konzumuje...stály pár kaček (cca 700kč) a svůj účel splňují na 100%...z boku mají díru pro vystřelený airbag

jenom ty potahy na opěrky hlavy jsem vyhodil...
Toyota Corolla...1,6(97kw)...super white 2...Trend+...03/2019
i30...1,4...white crystal...made in cz...12/08
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Autopotahy v i30

Příspěvek od laufas »

Potahy bych do auta dal vazne v tom nejkrajnejsim pripade potreby. To by se muselo v aute bezne pojidat a zapijet to cervenym vinem, jinak si to nedovedu predstavit. Proc nicit pekny interier nejakyma hadrama
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Laxius
**
Příspěvky: 420
Registrován: 04 led 2009, 17:51
Bydliště: Rovinka, SK

Re: Autopotahy v i30

Příspěvek od Laxius »

zello píše:Tak to mas pravdu , hlavne teraz v lete ked Ti auto stoji na slnku tak dve tri hodky. To je este len potom pozitok usadnut do tych rozpalenych ciernych kozenych sedaciek
Ja len tolko, ze rano ked sadam do auta o osmej, koza nie je prehriata, parkujem pri mure nasho baraku a je tam prijemny chladok a cez den v robote parkujem v podzemnej garazi, takze tiez neriesim teplotu :)
V novembri sa nam ma ale narodit male, takze je dost mozne, ze rychlo zmenim nazor na potahy :)
Hyundai Elantra, 1.6i Premium, 94kW, Marina Blue (2016)
Hyundai i30cw, 1.6CVVT Style, 92kW, Continental Silver (2009)
Odpovědět

Zpět na „i30 Interiér“