Lakťová opierka

Potahy, sedadla, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ja měl problém v přechodu od spodní a té horní části.. .. nějak se to vyklalo... :x
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Reklama
 

BigMax
*
Příspěvky: 39
Registrován: 16 črc 2008, 16:01
Bydliště: Dobříš

Příspěvek od BigMax »

No to jsem zvědav, jaký paskvil mi tam namontují! :shock:
Objednal jsem opěrku spolu s novým autem - ještě že mi ji dali darem. :D
28.7. se asi budu divit :roll:

čau
Uživatelský avatar
EB trupo
**
Příspěvky: 142
Registrován: 26 čer 2008, 21:08
Bydliště: poprad

Příspěvek od EB trupo »

BigMax píše:No to jsem zvědav, jaký paskvil mi tam namontují! :shock:
Objednal jsem opěrku spolu s novým autem - ještě že mi ji dali darem. :D
28.7. se asi budu divit :roll:

čau
si bud isty, ze budes nemilo prekvapeny :?
som sklamany tou opierkou celkovo - tolko casu a dalsieho materialu musim investovat do skulturnenia, ze som za to mohol mat dve poriadne opierky :evil:
Accent 1,5CRDi VGT 6/2008 Elegance EB, 205/45 R16 Firestone SZ90
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

ta spodna cast drzi dobre ale to spojenie s tou samotnou opierkou som musel riadne spevnit uz teraz je fajn stacilo vymenit tie samorezky za maticove skrutky a dal som tam velke podlozky.
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
Darth Maul
*
Příspěvky: 59
Registrován: 17 čer 2008, 12:19
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Darth Maul »

DEXTER píše:ta spodna cast drzi dobre ale to spojenie s tou samotnou opierkou som musel riadne spevnit uz teraz je fajn stacilo vymenit tie samorezky za maticove skrutky a dal som tam velke podlozky.
Co přesně jsi na ní předělával a jak? Nejsem příliš manuálně zručný a taxem si tam nechal dát opěrku přímo ve výrobě, což ale bohužel byl tenhle velký typ, který na opření působí poněkud chatrně... nemáš nějaké foto?
Hyundai Accent Elegance, 1,4i MPI DOHC, Ebony Black + béžový interiér, r.v. 05/2008
Ford Focus Kombi Celebration, 1,6 Duratec, Moondust Silver, r.v. 12/2008
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

foto zatial nemam ale tam kde ti dali zamorezne sroby ktore nic poriadne nedrzia tak tie som vybral zvacsil diery a dal tam normalne maticove sroby podlozky a poriadne dotiahol proste musis dat zo spodu maticu s podlozkou zatiahnut a potom cele namontovat na na ten stredovy panel tam som uz nechal povodne sroby
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

Opierka

Příspěvek od ceme »

EB trupo píše:
DEXTER píše:
EB trupo píše:kua chuapi! musim sa najprv ukludnit. a kedze auto je na leasing, tak to ukludnovanie bude asi trochu trvat.

to co je za ch ujova, zk o kotena opierka, sorry za vyrazy, ale moja polovicka si to odserie riadne!!! Nechal som sa prehovorit, ze si objedname original opierku Hyundai a nechame si ju aj namontovat. vediet, ze co to je za humus a smejd, tak im to otrieskam o hlavu :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: a pritom mi slubovali tu montovanu na sedadlo :evil: :evil: :evil:
toto si niekto odskace :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
haaaaa tak toto som prezival ja ked som si prisiel po auto a ked som zbadal ako je namontovana laktova opierka tak som zacal hladat skrytu kameru lebo tomu som nemohol verit ze je to myslia vazne :D aj som to bol reklamovat prerobili to ale ja som si to v garazi sam urobil poriadne teraz sa uz o to mozem riadne opierat :) ozaj a mas foto alebo linku na tu co sa montuje na sedadlo ??
tu je jeden link, ale videl som to inde, len za toho frasa neviem kde :evil:
http://www.hyundaiusa.com/vehicle/accen ... erior.aspx - tuknite si potom na kraj sedadla - na ten zviraznovac
Inak mi možeš veriť kamarát má Kia Rio aj s touto opierkou a nič moc je dosť krátka ale zas nezaberá miesto ;)
Uživatelský avatar
EB trupo
**
Příspěvky: 142
Registrován: 26 čer 2008, 21:08
Bydliště: poprad

Příspěvek od EB trupo »

Takze je to s tymi opierkami "jak hovno, tak sracka" nuz, tej prace bude dost. ked to budem mat, poslem foto a navod....... :wink:
Accent 1,5CRDi VGT 6/2008 Elegance EB, 205/45 R16 Firestone SZ90
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

nejlepší je to udělat jak to dělal DEXTER tak sem už upravolal 2 opěrky.. netrvá to dlouho ale výsledek je mnohem mnohem lepší 8)
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
EB trupo
**
Příspěvky: 142
Registrován: 26 čer 2008, 21:08
Bydliště: poprad

Příspěvek od EB trupo »

Ja ju chcem este trochu zvysit (asi tak 1 az 2cm) pretoze musim byt riadne zosunuty, aby som mohol opriet laket a samozrejme, ze chcem vymenit ten plastovy zaves... 8) ved 10x otvoris a zavries a ostane mi v ruke - hanba!!! takemu prevedeniu :x
Accent 1,5CRDi VGT 6/2008 Elegance EB, 205/45 R16 Firestone SZ90
Uživatelský avatar
ceme
**
Příspěvky: 114
Registrován: 20 bře 2008, 09:10
Bydliště: Bratislava

opierka

Příspěvek od ceme »

Eb trupo ked toto čítam tak mi je zle z toho to je otras ako to vám nevedli ukázať v predajni ako to vyzerá do pi... tak ako dal si za to 3000 Sk alebo kolko a ešte tu budeš prerábať!!! chod im to vrátiť že ťa zaviedli a nech ti daju späť peniaze a objednaj si tu Armster tá je aj výškovo polohovatelná a montáž mi trvala cca 2minuty. Ak sa rozhodneš teda zdokonaliť tu tvoju tak veľa štastia ;)

EB trupo píše:Ja ju chcem este trochu zvysit (asi tak 1 az 2cm) pretoze musim byt riadne zosunuty, aby som mohol opriet laket a samozrejme, ze chcem vymenit ten plastovy zaves... 8) ved 10x otvoris a zavries a ostane mi v ruke - hanba!!! takemu prevedeniu :x
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

EB trupo píše:Ja ju chcem este trochu zvysit (asi tak 1 az 2cm) pretoze musim byt riadne zosunuty, aby som mohol opriet laket a samozrejme, ze chcem vymenit ten plastovy zaves... 8) ved 10x otvoris a zavries a ostane mi v ruke - hanba!!! takemu prevedeniu :x
ja som na ten plastovy pant tiez pozeral a fakt som nevedel co na to povedat ten druhy je uz v pohode , keby to stalo 500sk tak sa necudujem ale toto by sa hanbili predavat aj na miletičke. a vidiet som to samozrejme chcel ale povedali ze to nemaju na predajni teraz uz viem preco to dopredu neukazuju :D
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
EB trupo
**
Příspěvky: 142
Registrován: 26 čer 2008, 21:08
Bydliště: poprad

Re: opierka

Příspěvek od EB trupo »

ceme píše:Eb trupo ked toto čítam tak mi je zle z toho to je otras ako to vám nevedli ukázať v predajni ako to vyzerá do pi... tak ako dal si za to 3000 Sk alebo kolko a ešte tu budeš prerábať!!! chod im to vrátiť že ťa zaviedli a nech ti daju späť peniaze a objednaj si tu Armster tá je aj výškovo polohovatelná a montáž mi trvala cca 2minuty. Ak sa rozhodneš teda zdokonaliť tu tvoju tak veľa štastia ;)

EB trupo píše:Ja ju chcem este trochu zvysit (asi tak 1 az 2cm) pretoze musim byt riadne zosunuty, aby som mohol opriet laket a samozrejme, ze chcem vymenit ten plastovy zaves... 8) ved 10x otvoris a zavries a ostane mi v ruke - hanba!!! takemu prevedeniu :x
ono to bolo objednane a zaplatene v leasingu a samozrejme, ze dodane az tyzden po kupe auta - teraz to uz nemozem vratit - leasing!!! :evil:
Accent 1,5CRDi VGT 6/2008 Elegance EB, 205/45 R16 Firestone SZ90
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David C3 »

ja ji taky objednal hned s autem... a přebral to jak to bylo těšil sem se na auto a nějak neřešil že je to nic moc... 8) 3 šrouby a podložka a je to ok
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

ja som to vyriesil takto zo spodu je matica s velkou podlozkou a drzi to fakt dobre uz som spokojny
Obrázek
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Interiér“