Atos, skusenosti s nim

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jurajc
*
Příspěvky: 80
Registrován: 29 kvě 2007, 23:42
Bydliště: Bojnice

Příspěvek od Jurajc »

No na nasom Atosiku je len jedna odkladcia schranka pod soferom spolujazdec ju nema. To co sa informujete ohladom bezpecnosti si myslim, je bezpredmetne. Je to auticko ktore by u Vas ani u nas nepustili na cesty keby nesplnali bezpecnostne standardy EU. Ako som uz pisal minule ja som z Atosikom velmi spokojny a nedam nan dopustit.
Hyundai Atos Prime, r.v. V/2007
Renault Clio Grandtour r.v. XII/2009
Reklama
 

alík
*
Příspěvky: 39
Registrován: 12 kvě 2007, 16:32
Bydliště: Znojemsko

Pro Marienku

Příspěvek od alík »

Čus, tak co se týká bezpečnosti u Atoska, tak tady někdo psal, že mu Atík zachránil život a to autíčko pak bylo na odpis... V Crash testu získal 3 hvězdičky, což na tak malé auto není zase tak špatné, ale to mluvím o modelu z roku 1999! Současný model je na tom mnohem líp. Boční výstuhy, zesílený čelní rám, airbagy, celkově je karoserie značně odolná vůči nárazu i převrácení. Na YouTube jsem dokonce našel záběry z jedné křižovatky v Koreji, kde do Atose narazil plně naložený kamion a ten Atos to ustál bez totální destrukce karoserie! No to jsem čuměl :shock: ! A co se týče těch řečí ála Korejec, na to nedejte!!!!! Při pravidelném servisu a opečovávání o autíčko, nebudete mít žádný technický problém a to vím, co říkám /tdy píšu/ :D . Takže Marienko, nenechte se zviklat, jestli opravdu uvažujete o Atíkovi, tak do toho jděte a určitě nebudete litovat, ba právě naopak, jízda s Atoskem bude opravdu potěšením!!! Přeji Vám hodně štěstí při výběru!!
Hyundai Atos 1.0 1998
Uživatelský avatar
marienka
Příspěvky: 8
Registrován: 28 říj 2007, 19:47
Bydliště: Sereď
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marienka »

Nevie niekto,ako je to s kradnutím Atosu?Kradne sa vôbec,alebo nemajú oň zlodeji záujem? Ďakujem.
Mária Ch.
Uživatelský avatar
Michal Janoušek
*
Příspěvky: 73
Registrován: 20 říj 2006, 17:09
Bydliště: Jílové u Děčína
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal Janoušek »

marienka píše:Nevie niekto,ako je to s kradnutím Atosu?Kradne sa vôbec,alebo nemajú oň zlodeji záujem? Ďakujem.
Já si myslím, že Atos patří do kategorii méně kradených aut. Spíš se zaměřují na luxusní vozy, Volkswagen, Škoda... Zkrátka doufat, že to atose nikdo neukradne.
Uživatelský avatar
Rudolf
**
Příspěvky: 389
Registrován: 10 čer 2007, 17:44
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf »

marienka píše:Nevie niekto,ako je to s kradnutím Atosu?Kradne sa vôbec,alebo nemajú oň zlodeji záujem? Ďakujem.
Pravděpodobnost krádeže Atosu je myslím minimální. Jestliže zloděj dostane za půlmilionové auto od překupníka pár desítek tisíc, kolik by dostal za Atose za 200t.? Prostě se jim to nevyplatí.
Hyundai Atos Prime 1,1i;
Obrázek
Hyundai Accent Elegance 1,6i CVVT;
Obrázek
Uživatelský avatar
Jurajc
*
Příspěvky: 80
Registrován: 29 kvě 2007, 23:42
Bydliště: Bojnice

Příspěvek od Jurajc »

U nas existuje na bulvarnej stranke zalozka o kradeziach, ake auto a kedy ukradli. Atosa som tam nenamiel :D

http://www.bleskovky.sk/se/100107/Kradeze-aut/
Hyundai Atos Prime, r.v. V/2007
Renault Clio Grandtour r.v. XII/2009
Uživatelský avatar
marienka
Příspěvky: 8
Registrován: 28 říj 2007, 19:47
Bydliště: Sereď
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marienka »

Neviete,prosím,niekto,či bude nejaká akcia na Atos pred Vianocami.V Hyundai mi povedali, že nie,ani sa im nečudujem.Ak viete niečo bližšie budem rada,ak tu napíšete.
Ďakujem.
Mária Ch.
Uživatelský avatar
Jurajc
*
Příspěvky: 80
Registrován: 29 kvě 2007, 23:42
Bydliště: Bojnice

Příspěvek od Jurajc »

Na SK som pocul nieco v radii, ze nejake zimne gumy+ nieco neviem, ale co to bolo nepamatam si.Toto neviem ale na 100%. Tam sa uz neda co zlavnovat pri tejto cene. To by museli uz robit vsetko v Cine a z recykklovatelnych veci.

TAK SOM TO pocul davaju iba za vyhodnu cenu Zimne gumy. Ked sa kupuje ATOS.
Naposledy upravil(a) Jurajc dne 29 lis 2007, 21:54, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Atos Prime, r.v. V/2007
Renault Clio Grandtour r.v. XII/2009
Uživatelský avatar
Witek
Příspěvky: 5
Registrován: 19 říj 2005, 17:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Witek »

Hyundai FanKlub Polska!!!
statek
Příspěvky: 1
Registrován: 02 pro 2007, 16:13
Bydliště: Havlíčkův Brod

Hlučnost, dynamika a ostatní

Příspěvek od statek »

Atos 1.1 dynamic.

Mám nového atose a najel jsem s ním 1000 km. Hlučnost do 3000 ot/min dobrá, potom musím přidat rádio. Je slyšet hlavně motor. Mám ještě peugeota 309 1.6 a ten je i po 200 000 km tišší.
Dynamika je velmi dobrá, musím ale šlapat na plyn. Což se zase neslučuje s hlučností, takže se chystám pod kapotu nalepit tlumící materiál.
Pro někoho může být limitující šířka vozu, ale i já i když nejsem žádný drobeček-100kg se dopředu vejdu pohodlně. Je potřeba si ale zvyknout na občasný kontakt nohou s dveřmi či řadící pákou.
Dozadu se vejdou děti nebo osoby menšího vzrůstu, protože i když je atosík dost vysoký, zadní sedačky jsou oproti předním vyvýšené. Ale děti mají pěkný výhled z vozu :)
Jinak panuje spokojenost, závady žádné.
Obrázek
Hájková
*
Příspěvky: 12
Registrován: 01 srp 2007, 19:31
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Hájková »

Zdravím všechny, mám najeto už přes 1300 km, zajela jsem i Prahu, zatím jen chválím :lol:
Milulu
Uživatelský avatar
Jurajc
*
Příspěvky: 80
Registrován: 29 kvě 2007, 23:42
Bydliště: Bojnice

Příspěvek od Jurajc »

Tak Gratulujem vela stastnych km. Nas uz je pred 5000km. Tiez len zatial chvala vsetko funguje jak ma. :wink:
Hyundai Atos Prime, r.v. V/2007
Renault Clio Grandtour r.v. XII/2009
Hájková
*
Příspěvky: 12
Registrován: 01 srp 2007, 19:31
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Hájková »

Děkuji za přání a též mnoho šťastných km a vaším miláčkem :P
Milulu
Uživatelský avatar
Jurajc
*
Příspěvky: 80
Registrován: 29 kvě 2007, 23:42
Bydliště: Bojnice

Příspěvek od Jurajc »

Zdravim vsetkych.

Jedna otazocka ma niekto skusenost ohladom mechanickeho uzamknutia.
Moja babinka ma velky strach aby jej teda aj nasho milacka niekto neukradol. Nasiel som defendlock na uzamykanie rychlostnej paky. Dalej u nas montuju Zederlock to je na volantovu tyc riadenia. U tohoto druheho je problem pretoze sa to montuje dole pod volant a je to pre moju babinku neprakticke. Ma sama problem s chodenim takze ohnutie sa pod volant by robilo pre nu velky problem. I ked si myslim, ze je to lepsie zabezpecenie ako defend. Ma niekto este okrem tychto nejake skusenosti a mohol by poradit. Dakujem.
Hyundai Atos Prime, r.v. V/2007
Renault Clio Grandtour r.v. XII/2009
Hájková
*
Příspěvky: 12
Registrován: 01 srp 2007, 19:31
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Hájková »

já mám pouze na skle vylepený pro vyhledávání takový kolečka, ale Atosky nekradou, snad je dobrá zamčená ta zpátečka :roll:
Milulu
Odpovědět

Zpět na „ATOS“