Kočárek v kufru

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
lukis01
***
Příspěvky: 720
Registrován: 17 dub 2009, 10:25
Bydliště: Ostrava

Kočárek v kufru

Příspěvek od lukis01 »

Dobré dopoledne, vím, že u Accenta se tohle téma řešilo, ale k i30 jsem info nenašel...Vozíte někdo v kufru i30 kočárek? Vleze se vpohodě? Nějaké fotky? :)

Díky za odpovědi

Lukáš
Sračkám se nevyhneš..
i30cw 1.6 CVVT+LPG 2012, cashmere brown, comfort + paket tempomat + paket kůže by Luki :D
Reklama
 

Uživatelský avatar
Laxius
**
Příspěvky: 420
Registrován: 04 led 2009, 17:51
Bydliště: Rovinka, SK

Re: Kočárek

Příspěvek od Laxius »

No to by ste pomohli aj mne :) Cakame do rodiny prirastok a uz par dni dost intenzivne browsujem po nete a hladam vhodny kocik ci uz na prechadzku alebo do auta. Dufam,ze niekto uz ma nejake skusenosti :)
Hyundai Elantra, 1.6i Premium, 94kW, Marina Blue (2016)
Hyundai i30cw, 1.6CVVT Style, 92kW, Continental Silver (2009)
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1699
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Re: Kočárek

Příspěvek od XMira »

Laxius píše:No to by ste pomohli aj mne :) Cakame do rodiny prirastok a uz par dni dost intenzivne browsujem po nete a hladam vhodny kocik ci uz na prechadzku alebo do auta. Dufam,ze niekto uz ma nejake skusenosti :)
Staci Ti to jako odpoved? :D
http://img1.rajce.idnes.cz/d4/1/1775/17 ... _A0198.jpg
Jinak kocarek je "quinny speedi" a v kufru za kocarkem je jeste prenosna detska postylka
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
zello
**
Příspěvky: 279
Registrován: 15 kvě 2008, 11:22
Bydliště: SR

Re: Kočárek

Příspěvek od zello »

Laxius píše:No to by ste pomohli aj mne :) Cakame do rodiny prirastok a uz par dni dost intenzivne browsujem po nete a hladam vhodny kocik ci uz na prechadzku alebo do auta. Dufam,ze niekto uz ma nejake skusenosti :)

Vsak ty tam musis mat miesta v kombiku haba kuk. A ked sa Xmira poskladal do getza tak ty si uplne zahojeny :mrgreen:
i30 1.6 Style, Steel Gray
Obrázek
Obrázek

Recenzia i30 http://moje.auto.cz/zello/hyugo-1.html
Uživatelský avatar
štaflík
**
Příspěvky: 171
Registrován: 01 dub 2009, 10:08

Re: Kočárek

Příspěvek od štaflík »

Tak jsem si dneska přivezl i30cw a hned tam zkoušel dát hooodně velký kočárek (Knorr), co se nám do Fabie Combi nevešel (resp. nešel dát dovnitř). A jde tam strčit v pohodě, ale moc místa v kufru ak nezůstane.
ex i30cw 1.6 CVVT Classic; Ulsan
Uživatelský avatar
rexgremlin
*
Příspěvky: 38
Registrován: 15 říj 2008, 20:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Kočárek

Příspěvek od rexgremlin »

Ahoj, kupoval jsem i30ku jiz s vedomim, ze nas do rodiny ceka prvni detsky prirustek:) Ten je tedy jiz par dni na svete a my ted mame dva kocarky...jeden cestovni a druhy "balkonovy", ale od zacatku...
Hned po koupi i30ky jsem zkousel ruzne modely kocarku od ruznych vyrobcu (slozeni kostry kocarku s/bez odepnuti kolecek) a nejvice se mi osvedcily kocarky JANE, protoze jsou skutecne VELMI kompaktni (moc doporucuju) - skelet kocarku se do kufru krasne vejde i bez nutnosti oddelavat kolecka! Na skelet posadim vse ostatni ke kocarku (korba, tasky, prislusenstvi ke kocarku, atd.), ALE musi uz jit pryc ten sklapeci papundekl :) Urcite najdes vice kocarku, ktere se ti bez nutnosti vetsiho rozkladani "na kousky" do kufru i30ky vejdou (JANE je zbytecne drahy...) - jde ale PREDEVSIM o to mit moznost si kocarek pred zakoupenim do toho auta strcit - to je k nezaplaceni (toto jde v pohode, pokud kupujes kocarek z druhe ruky). Jinak receno nekupuj auto podle toho, zda se ti do neho vejde kocarek, ale kupuj kocarek podle toho zda se ti vejde do tveho auta - do i30 a do vsech ostatnich aut nizsi stredni tridy se kocarky po slozeni proste v pohode vejdou:-) Otazka je co dal krome samotneho kocarku, ze...tam uz se na "litráž" kufru dívat dopredu mozna vyplati...

Cili shrnuti - ted po pul roce uzivani si s i30 se mlatim do hlavy jak malej kluk, ze jsem tenkrat nekoupil tu i30cw s navysenim ubohych 30tisic, ale prezit se vse da i s nekombikovou i30 - cele je to tak zhruba stylem "vse se mi vzdy vejde, ale je to NA MILIMETRY", navic se musi oddelavat vrchni papundekl ...a i cestu na hory ci na dovolenou predstavit dokazu - kufr bude zaskladany pouze kocarkem a detskou postylkou, na zadnim sedadle budou zavazadla a detska sedacka s ditetem a na prednim sedadle manzelka, proste jak rikam - o hubu :-)
Podle meho nazoru Hyundai i30 nekombikova rozhodne neni autem pro dve deti, potrebujici kocarky (jedno normal, druhe golf) a majici od sebe vekovy odstup 2 roky, pokud se jede na dovču. Pri beznych popojizdenich to auto 4 clennou rodinu v pohode zvladne, pozdeji i na dovolene a hory (kdyz deti odrostou a nepotrebuji kocarky), problem ale je, ze se nam detatka nerodi odrostla:)) Ale to je na jinou debatu.
Mazda 6 Sport Combi CD140 2.0D TE PLUS, Indigo Blue, 04/2008
Uživatelský avatar
Tudy
****
Příspěvky: 1257
Registrován: 13 dub 2009, 10:10

Re: Kočárek

Příspěvek od Tudy »

Rexgremlin:

Souhlas, mé děti už z kočárku odrostli, takže mi stačí hatchback. Dříve jsem měl Focuse combi a převážel jsem hlavně vzduch, jen 2-3x do roka bylo auto plné. Na dovču (lyže, kola) si přinejhorším pořídím příčníky a rakev - ty jsem si musel brát i na combi. Dnes už na dovolenou neberu hromadu žrádla, raději si vezmu věci na sportovaní a stravu kupuji v místě.
Seat Leon 5F FR 1.8 TSi 162 kW
i30 II combi 1.6 GDi 99 kW (2013)
___________
i30 III 1.4 T-GDi 103 kW
i 30 I 1,4 l CVVT 80 kW crashed
Ford Focus combi 1,6 74 kW crashed
Suzuki Swift 1,3 50 kW
Suzuki Wagon 1,3 56 kW
Škoda 120 L, LPG
Uživatelský avatar
rexgremlin
*
Příspěvky: 38
Registrován: 15 říj 2008, 20:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Kočárek

Příspěvek od rexgremlin »

rexgremlin píše:Ahoj, kupoval jsem i30ku jiz s vedomim, ze nas do rodiny ceka prvni detsky prirustek:) Ten je tedy jiz par dni na svete a my ted mame dva kocarky...jeden cestovni a druhy "balkonovy", ale od zacatku...
Hned po koupi i30ky jsem zkousel ruzne modely kocarku od ruznych vyrobcu (slozeni kostry kocarku s/bez odepnuti kolecek) a nejvice se mi osvedcily kocarky JANE, protoze jsou skutecne VELMI kompaktni (moc doporucuju) - skelet kocarku se do kufru krasne vejde i bez nutnosti oddelavat kolecka! Na skelet posadim vse ostatni ke kocarku (korba, tasky, prislusenstvi ke kocarku, atd.), ALE musi uz jit pryc ten sklapeci papundekl :) Urcite najdes vice kocarku, ktere se ti bez nutnosti vetsiho rozkladani "na kousky" do kufru i30ky vejdou (JANE je zbytecne drahy...) - jde ale PREDEVSIM o to mit moznost si kocarek pred zakoupenim do toho auta strcit - to je k nezaplaceni (toto jde v pohode, pokud kupujes kocarek z druhe ruky). Jinak receno nekupuj auto podle toho, zda se ti do neho vejde kocarek, ale kupuj kocarek podle toho zda se ti vejde do tveho auta - do i30 a do vsech ostatnich aut nizsi stredni tridy se kocarky po slozeni proste v pohode vejdou:-) Otazka je co dal krome samotneho kocarku, ze...tam uz se na "litráž" kufru dívat dopredu mozna vyplati...

Cili shrnuti - ted po pul roce uzivani si s i30 se mlatim do hlavy jak malej kluk, ze jsem tenkrat nekoupil tu i30cw s navysenim ubohych 30tisic, ale prezit se vse da i s nekombikovou i30 - cele je to tak zhruba stylem "vse se mi vzdy vejde, ale je to NA MILIMETRY", navic se musi oddelavat vrchni papundekl ...a i cestu na hory ci na dovolenou predstavit dokazu - kufr bude zaskladany pouze kocarkem a detskou postylkou, na zadnim sedadle budou zavazadla a detska sedacka s ditetem a na prednim sedadle manzelka, proste jak rikam - o hubu :-)
Podle meho nazoru Hyundai i30 nekombikova rozhodne neni autem pro dve deti, potrebujici kocarky (jedno normal, druhe golf) a majici od sebe vekovy odstup 2 roky, pokud se jede na dovču. Pri beznych popojizdenich to auto 4 clennou rodinu v pohode zvladne, pozdeji i na dovolene a hory (kdyz deti odrostou a nepotrebuji kocarky), problem ale je, ze se nam detatka nerodi odrostla:)) Ale to je na jinou debatu.
Ted jen premejslim, ze tak trosku kecam nesmysly: "na zadnim sedadle budou zavazadla a detska sedacka s ditetem..." - tohle jsem prekombinoval, v prostoru pro sezeni urcite nechci mit tasky.... to by nas pri nehode rozmasakrovalo. Jinak souhlas s rakví, bez combi je rakev jedina sance:-)
Mazda 6 Sport Combi CD140 2.0D TE PLUS, Indigo Blue, 04/2008
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7919
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Kočárek

Příspěvek od Mexican »

rexgremlin mno myslim si ze idealne by bolo hodit maleho s detskou sedackou na sedadlo spolujazdca, dozadu nahadzat kociar a batozinu a Martinu na strechu do truhly :twisted:
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kočárek

Příspěvek od tatchwud »

rexgremlin píše:
rexgremlin píše:Ahoj, kupoval jsem i30ku jiz s vedomim, ze nas do rodiny ceka prvni detsky prirustek:) Ten je tedy jiz par dni na svete a my ted mame dva kocarky...jeden cestovni a druhy "balkonovy", ale od zacatku...
Hned po koupi i30ky jsem zkousel ruzne modely kocarku od ruznych vyrobcu (slozeni kostry kocarku s/bez odepnuti kolecek) a nejvice se mi osvedcily kocarky JANE, protoze jsou skutecne VELMI kompaktni (moc doporucuju) - skelet kocarku se do kufru krasne vejde i bez nutnosti oddelavat kolecka! Na skelet posadim vse ostatni ke kocarku (korba, tasky, prislusenstvi ke kocarku, atd.), ALE musi uz jit pryc ten sklapeci papundekl :) Urcite najdes vice kocarku, ktere se ti bez nutnosti vetsiho rozkladani "na kousky" do kufru i30ky vejdou (JANE je zbytecne drahy...) - jde ale PREDEVSIM o to mit moznost si kocarek pred zakoupenim do toho auta strcit - to je k nezaplaceni (toto jde v pohode, pokud kupujes kocarek z druhe ruky). Jinak receno nekupuj auto podle toho, zda se ti do neho vejde kocarek, ale kupuj kocarek podle toho zda se ti vejde do tveho auta - do i30 a do vsech ostatnich aut nizsi stredni tridy se kocarky po slozeni proste v pohode vejdou:-) Otazka je co dal krome samotneho kocarku, ze...tam uz se na "litráž" kufru dívat dopredu mozna vyplati...

Cili shrnuti - ted po pul roce uzivani si s i30 se mlatim do hlavy jak malej kluk, ze jsem tenkrat nekoupil tu i30cw s navysenim ubohych 30tisic, ale prezit se vse da i s nekombikovou i30 - cele je to tak zhruba stylem "vse se mi vzdy vejde, ale je to NA MILIMETRY", navic se musi oddelavat vrchni papundekl ...a i cestu na hory ci na dovolenou predstavit dokazu - kufr bude zaskladany pouze kocarkem a detskou postylkou, na zadnim sedadle budou zavazadla a detska sedacka s ditetem a na prednim sedadle manzelka, proste jak rikam - o hubu :-)
Podle meho nazoru Hyundai i30 nekombikova rozhodne neni autem pro dve deti, potrebujici kocarky (jedno normal, druhe golf) a majici od sebe vekovy odstup 2 roky, pokud se jede na dovču. Pri beznych popojizdenich to auto 4 clennou rodinu v pohode zvladne, pozdeji i na dovolene a hory (kdyz deti odrostou a nepotrebuji kocarky), problem ale je, ze se nam detatka nerodi odrostla:)) Ale to je na jinou debatu.
Ted jen premejslim, ze tak trosku kecam nesmysly: "na zadnim sedadle budou zavazadla a detska sedacka s ditetem..." - tohle jsem prekombinoval, v prostoru pro sezeni urcite nechci mit tasky.... to by nas pri nehode rozmasakrovalo. Jinak souhlas s rakví, bez combi je rakev jedina sance:-)
No nevím,když si vzpomenu,že jsme s 1 dítětem jezdili s Fiatem 126p a s 2 dětmi se škodou favorit (máme věkový rozdíl 1 roku) a taky jsme to zvládli,i na dovolené po republice,tak vašemu vzdychání o málo místě v autech,jako jsou i30tky musím pousmát.Prostě nemůžete s sebou vozit přístroje na laté kávu,topinkovače,pekárnu na chleba,klec s morčatama,playstejšny,počítače,kufříky se šminkama,přenosné dvd soupravy atd. :lol: Ale vážně - rakev na střechu je celkem výborná věc. :D/
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
rexgremlin
*
Příspěvky: 38
Registrován: 15 říj 2008, 20:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Kočárek

Příspěvek od rexgremlin »

bez plejstejšna ani na krok! ...morče už to doma ten tejden ňák vydrží :twisted:
Mazda 6 Sport Combi CD140 2.0D TE PLUS, Indigo Blue, 04/2008
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Kočárek

Příspěvek od laufas »

rexgremlin píše:bez plejstejšna ani na krok! ...morče už to doma ten tejden ňák vydrží :twisted:
:lol:
jinak ja bych taky nevahal s rakvi
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Chrochnik
*
Příspěvky: 94
Registrován: 01 kvě 2009, 19:56
Bydliště: Ostravsko

Re: Kočárek

Příspěvek od Chrochnik »

Ahoj, momentálně vozíme v i30 kočárek X-Lander XA - sporťák. Aby se vlezl do kufru, tak musím sundat 1 kolo, když sundám obě velké kola, tak se vedle vleze i větší taška. S hlubokou korbou by se na výšku určitě nevlezl.
Kopie zIMG_2976.JPG
Kopie zIMG_2976.JPG (75.36 KiB) Zobrazeno 3368 x
Kopie zIMG_2978.JPG
Kopie zIMG_2978.JPG (91.72 KiB) Zobrazeno 3367 x
Hyundai i30 , 1.4 CVVT Comfort + ESP , r.2009
Uživatelský avatar
venousek
**
Příspěvky: 190
Registrován: 26 dub 2005, 10:32
Bydliště: Praha

Re: Kočárek v kufru

Příspěvek od venousek »

Nemáte prosím někdo fotku kočárku v kufru i30cw? Díky.
Hyundai Getz MAX 1.3 12V od 29.12.2004 do 6.3.2010
Hyundai i30cw Comfort 1.6 CVVT z Ulsanu od 13.3.2010
http://moje.auto.cz/nextright/hyundai-i30.html
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Kočárek v kufru

Příspěvek od matysekul »

Co máte za kočár? Je to různé.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Odpovědět

Zpět na „i30 Interiér“