Máte někdo v i30 CW tři autosedačky (ne podsedáky)

Přístrojovka, ovladače, sedadla, zavazadlový prostor.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Piskot78
Příspěvky: 3
Registrován: 12 lis 2010, 09:44

Máte někdo v i30 CW tři autosedačky (ne podsedáky)

Příspěvek od Piskot78 »

vejdou se? Díky moc
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ruska.ruleta
**
Příspěvky: 416
Registrován: 12 črc 2010, 11:34

Re: Máte někdo v i30 CW tři autosedačky (ne podsedáky)

Příspěvek od Ruska.ruleta »

Máme jen 2x a ještě je tam místo na 3, ale neměl jsem možnost to ověřít, mělo by se ale vejít.
RR
Rozdávat rady je zbytečné, moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.
Vesmír i lidská blbost jsou nekonečné, i když u toho vesmíru si nejsem až tak jist.
Odvaž se používat vlastní rozum!
:hyu: i30cw CRDi 85 kW
:hyu: i30 MPI
Uživatelský avatar
Espero
******
Příspěvky: 2764
Registrován: 02 srp 2007, 10:01
Bydliště: Tetín-Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Máte někdo v i30 CW tři autosedačky (ne podsedáky)

Příspěvek od Espero »

Nedoporučuji, jestli má někdo 3 děti do sedaček, pak potřebuje větší auto a ne do miniauta tam nacpat děti jak do konzervy. Ty děti to vydrží, sice bez komfortu, ale vydrží. Auto už méně. Já mám na dlouhé cesty H1, kde mají 3 děti dost místa vedle sebe, ale na krátké cesty jsem to takto s třemi sedáky řešil v Dacii, a ta je v tomto směru asi komfortnější než I 30 (delší rozvor i trochu širší). Přesto ty 3 sedáky dokázaly zničit spony na pásy - jak tam bylo málo místa, tak sedáky ty spony (vlastně plastové kryty spon) v podststatě rozdrtily.
od 29.3.2018 Peugeot Boxer 3000 Blue HDi L2H1,barva červená Tiziano,obytný vůz s ložnicí 1,87x3,12 m.
od. 19.4.2017 Renault R 11,1,7i z 04/1985,barva červená (atestovaný veterán)
od 17.12.2021 Renault Fluence 1,6 16V z 08/2010, barva béžová metalíza
Carolco
**
Příspěvky: 145
Registrován: 02 kvě 2010, 20:44
Bydliště: "Tady i onde,to byste nepochopil..."

Re: Máte někdo v i30 CW tři autosedačky (ne podsedáky)

Příspěvek od Carolco »

Sice nemám CW,ale po laborování s dětskou sedačkou ,aby se tam vešli ještě dva dospělí myslím,že tři sedačky se vedle sebe vejdou. Jen si budeš muset pohrát se zapnutím pásů (ten prostřední se Ti pod sedačku určitě schová) a bude to tiptop na stranách u čalounění dveří...
i30 1.4 Start , Champagne Silver, Made in Nošovice

ex.: Peugeot 206 1.1
Peugeot 205 1.8
Škoda 120L
Škoda 100L
2x Trabant 601 "Limousine" :-)
Uživatelský avatar
Richard555
******
Příspěvky: 2737
Registrován: 03 bře 2010, 18:08
Bydliště: Praha

Re: Máte někdo v i30 CW tři autosedačky (ne podsedáky)

Příspěvek od Richard555 »

a ještě dodám, že uchyty ISOFIX jsou jen na krajních místech a při jejich použití tam asi 3 sedačku nedáš..... :-( pokud tam nacpeš 3 sedačky tak je budeš mít připoutané jen pásy a to není moc bezpečné, hlavně při bočních nárazech :-((((
Kdysi jsem jako prodejce zkoušel se zákazníkem 3 sedačky v Chevroletu Captiva a bylo to na šířku úplně knop tak se ti asi do I30 3 sedačky rozměrově nevejdou..... hovořím o sedačkách ne o polystyrénových paskvilech.....
Mazda CX3 2.0 6°man.,IX55 V6 CRDI 4x4,Santa Fe CRDI VGT 4X4 2005,YAMAHA 125 Majesty 2005,bejvávalo:Daewoo Nubira kombi 2.0 CDX LPG,Škoda Felicia Kombi 1,3MPI,Pontiac Le Mans,Mistubishi Space Wagon,Škoda Favorit,Moskvič 2140,Moskvič 403,skůtr ČZ175
Carolco
**
Příspěvky: 145
Registrován: 02 kvě 2010, 20:44
Bydliště: "Tady i onde,to byste nepochopil..."

Re: Máte někdo v i30 CW tři autosedačky (ne podsedáky)

Příspěvek od Carolco »

To je pravda,ISOFIX je jen na těch krajních sedačkách,ale proč by mělo být připoutání pásem méně bezpečné??? Máme jednu z asi nejlepších a nejbezpečnějších sedaček co je na trhu,zejména co se týče bočních nárazů a je připoutaná jen pásem a i na prostřední sedačku šla připoutat. Pokud by byly ty sedačky vedle sebe tři,tak je pravda,že budou asi dost natěsno,při bočním nárazu by ale bylo asi trošku horší že by kousek od hlavičky krajního děcka vybuchl stropní airbag. Ale to že je sedačka připoutaná jen pásem na bezpečnost podle mě vliv nemá.
i30 1.4 Start , Champagne Silver, Made in Nošovice

ex.: Peugeot 206 1.1
Peugeot 205 1.8
Škoda 120L
Škoda 100L
2x Trabant 601 "Limousine" :-)
Uživatelský avatar
PetrB
**
Příspěvky: 205
Registrován: 15 čer 2009, 10:35
Bydliště: okr. Kolín

Re: Máte někdo v i30 CW tři autosedačky (ne podsedáky)

Příspěvek od PetrB »

Tak tři sedačky mám bezpečně vyzkoušené v Peugeotovi 307SW. Tam se vešli dobře. Jenom byl trochu problém se zapínám pásů. Chtělo to grif, aby se tam vešla ruka.
U i30 se asi taky vejdou, ale ne izofixové. Myslím, že s klasickými se musí dost laborovat, aby se nacpali až ke dveřím a to dost natěsno. Mám děti (dvě) trochu větší a mají už sedačky nad 18kg s izofixem. Pokud s nimi má jet vzadu další osoba, tak mám problém i v Santovi, protože úchyty na izofix jsou dané tak, že mezi sadačkou a dveřmi je místa relativně dost, ale prostor uprostřed se hodně zužuje a pro dospělého je v podstatě nevhodný.
Teď: Stříbrný a Elegantní Santa Fe 2008 2,2 CRDi řízený manuálně pořízený před prázdninami 2009
Pastelově červený I30 Gamma Comfort 1.4 benzínek s manuálem narozený v roce 2010
Předtím: Peugeot 307SW
Předtím: Š120 S jako spolujezdec navigátor
boal
*
Příspěvky: 59
Registrován: 17 srp 2010, 19:42

Re: Máte někdo v i30 CW tři autosedačky (ne podsedáky)

Příspěvek od boal »

Mame tam tri sedacky oni se vejdou i do Fabie kdyz se odmontuje operka ruky na jedne strane. Do I30 cw vejdou velmi dobre, jen se spatne pridelavaji pasy. Ackoli je tam mnohem vic mista nez v Octavii I a Fabii tak jsou zapustene ty konce pasu do sedacky a ty co jsou dva u sebe se blbe zapinaj - jdou posunuty doprostred auta. Jde to blbeji nez ve Fabii tam jsou na takove kovove tycce tak se k nim lepe muze. Ackol je tam na sirku opravdu dost mista a sedacka je skoro rovna tak to jde blbe, ale jde to. Manzelka rika ze je jen o jiny cvik, ale ja si nezvykl zatim. Vyresili jsme to tak, ze ten na te prostredni si sedne jako posledni je tam dost mista aby stal uprostred az se ti krajni pripnou a on si pak sedne a umi se pripnout sam (sundali jsme zada te sedaky on uz je velkej 9 let 40 kg nemusel by mit sedacku, ale ten zbytek sedacky-podprdelnik mu zabezpecuje ze se na nej ty krajni netlacej). Je tam vic mista nez ve stare Octavii tu jsme meli pretim (Fabii mam e souběžně), ale zase tam ty pasy nebyly zapustene do sedacky tak to slo lip. Kdyby nekdo delal prodluzku kus kovove tycky s maminkou a tatinkem na kazdem konci a to zastrcit do toho uchytu prostredniho pasu by vse vyresilo. Kazdopadne to neni tak hrozne. Interier je sirsi nez v Octavii nejmene o 5cm mozna az o 10cm. Sedacky mame tusim Graco Junior, ale nejsem si jistej.
Piskot78
Příspěvky: 3
Registrován: 12 lis 2010, 09:44

Re: Máte někdo v i30 CW tři autosedačky (ne podsedáky)

Příspěvek od Piskot78 »

Všem děkuji moc za odpovědi!
Odpovědět

Zpět na „i30 Interiér“