Světla - nemožnost přepínání; svícení i po uzamčení

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Radek_ix_35
*
Příspěvky: 24
Registrován: 11 bře 2011, 14:13

Světla - nemožnost přepínání; svícení i po uzamčení

Příspěvek od Radek_ix_35 »

Chci se zeptat jestli se někomu už nestalo. Jezdím s trvale zapnutými potkávacími světly, takže když odemknu auto, svítí potkávačky (pokud do nějaké doby nenastartuju tak zhasnou).
Poslední asi dva týdny jsem zpozoroval, že při odemknutí potkávačky jen na chvíli zasvítí (ani ne vteřinu, spíš jen probliknou) a pak zhasnou a zůstanou svít jen obrysovky + zadek. Po nastartování se potkávačky zase rozsvítí. Takže potud snad OK.
Ale - když jsem chtěl použít dálkový na AUTO tak jsem přepnul potkávačky taky na AUTO - ale nic se nestalo, prostě - ať mám na levé páčce jakoukoliv polohu, svítím potkávačkama. Navíc nereaguje ani na rozsvícení mlhovek... Jestli je to nějaká zatuhlá poloha/nastavení - ještě že to vytuhlo na potkávačkách :o
A druhá věc - odemknu auto, rozsvítí se potkávačky (probliknou), resp. obrysovky, otevřu kufr (páté dveře), zavřu, zamknu auto - ale zůstávají svítit obrysovky a zadek a nezhasnou. Musím odemknout/zapnout zapalování/vytáhnout klíček, až pak po zamknutí zhasne.
Napadla mě věc jako třeba jiný režim v závislosti na úrovni nabití baterky, to by ale snad spíš zhasínalo než ne...
? pojistky/SW/páčka - samozřejmě objednávám servis ale pokud se již někomu stalo, budu rád za postřehy...
Díky
Hyundai Tucson NX4 1.6 T-GDI Smart 4x2 110kW SUNSET RED
Hyundai ix 35 1.6 GDI Classic, Infra Red
Hyundai Matrix 1.6
Daewoo Nexia
Opel Kadett 1.6
Škoda 110 L
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Tucson III - Elektronika“