Motorček od ostrekovačov predneho a zadneho skla

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Dracik
*
Příspěvky: 50
Registrován: 26 bře 2008, 16:53
Bydliště: Rimavská Sobota /Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Motorček od ostrekovačov predneho a zadneho skla

Příspěvek od Dracik »

zdravim mam pokazene oba motorckeky na mojom hyundai accent 96 1,5 GLS ... tak sa chcem opytat ci niekto nema funkcne tie motorceky lebo sa blíži zima a ostrekovače by sa bodli ... diky
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorček od ostrekovačov predneho a zadneho skla

Příspěvek od mirec »

Dracik píše:zdravim mam pokazene oba motorckeky na mojom hyundai accent 96 1,5 GLS ... tak sa chcem opytat ci niekto nema funkcne tie motorceky lebo sa blíži zima a ostrekovače by sa bodli ... diky
Upresni ktore dva...pokial ja viem tak su tam az tri...dva su na predne a zadne sklo a jeden velky na svetla...ale ked tak kukni na elit.sk
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
Dracik
*
Příspěvky: 50
Registrován: 26 bře 2008, 16:53
Bydliště: Rimavská Sobota /Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorček od ostrekovačov predneho a zadneho skla

Příspěvek od Dracik »

nooo ano mas pravdu su tam 3 ale jeden velký ten postranný je na ostrekovace svetiel ... ja potrebujem tie dva malické motorceky :)
Uživatelský avatar
Dracik
*
Příspěvky: 50
Registrován: 26 bře 2008, 16:53
Bydliště: Rimavská Sobota /Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorček od ostrekovačov predneho a zadneho skla

Příspěvek od Dracik »

chlapiii surne potrebujem motorcek ostrekovacov aspon predneho skla... zachvilu je zima a bez ostrekovacou tazkoo... nema to fakt nik ? z nejakeho buraneho ... alebo ... dik
Uživatelský avatar
icozv
*
Příspěvky: 97
Registrován: 24 kvě 2006, 22:07
Bydliště: Zvolen,SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorček od ostrekovačov predneho a zadneho skla

Příspěvek od icozv »

No takýto problém som riešil v lete.
Neúspešne
Nakoniec som zrusil ostrekovanie svetiel a ten motorček som pripojil na ostrek predného skla.
No chcelo to len trosku zredukovať premery ale je to super.
No a zadne okno musi počkať kým niečo nevymyslim s nejakéhoo iného auta
ACCENT 1,5 12V 95
LA 5-FN 1943
Uživatelský avatar
Geee
*
Příspěvky: 15
Registrován: 26 črc 2005, 10:12
Bydliště: Litomyšl

Re: Motorček od ostrekovačov predneho a zadneho skla

Příspěvek od Geee »

zdravím, taky mě nefunguje ostřikovač zadního skla. Kde je tedy ten motorek? Nikde tady ve foru jsem to nenašel. rad bych na to kouknul, pokud není někde moc zastřčený. díky geee
Uživatelský avatar
icozv
*
Příspěvky: 97
Registrován: 24 kvě 2006, 22:07
Bydliště: Zvolen,SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorček od ostrekovačov predneho a zadneho skla

Příspěvek od icozv »

Geee píše:zdravím, taky mě nefunguje ostřikovač zadního skla. Kde je tedy ten motorek? Nikde tady ve foru jsem to nenašel. rad bych na to kouknul, pokud není někde moc zastřčený. díky geee
Všetky motorčeky sú na spodnej časti nádržky na vodu.Za plastovým vnutornym blatníkom na spolujazdcovej strane :wink:
ACCENT 1,5 12V 95
LA 5-FN 1943
Uživatelský avatar
Dracik
*
Příspěvky: 50
Registrován: 26 bře 2008, 16:53
Bydliště: Rimavská Sobota /Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorček od ostrekovačov predneho a zadneho skla

Příspěvek od Dracik »

ano tam su tie motorceky... len mne nejde ani motorcek od ostrekovacov svetiel takez si ani tak nepomozem... a uz ma nebavy oblievat si sklo flasou za jazdy... hhh
Uživatelský avatar
icozv
*
Příspěvky: 97
Registrován: 24 kvě 2006, 22:07
Bydliště: Zvolen,SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorček od ostrekovačov predneho a zadneho skla

Příspěvek od icozv »

k ostrekovaniu zadného skla som použil motorček zo skodovky.
Do nadrzky namiesto povodneho motorčeka som strčil hadičku ktoru som okolo poriadne osilikonoval tmelom, pravdaze predtým som okolie diery v nadrzke poriadne zdrsnil a odmastil aby silikon drzal poriadne, potom som na jeden koniec nasunul spodok motorceka a takisto som k nemu na bocny vyustok napojil hadičku uz k ostrekovacu.
Je to jednoduche a hlavne lacnejsie nez kupovat origo motorček ktorý je pekne drahy
ACCENT 1,5 12V 95
LA 5-FN 1943
boba
*
Příspěvky: 13
Registrován: 04 črc 2009, 22:03
Bydliště: Partizanske
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorček od ostrekovačov predneho a zadneho skla

Příspěvek od boba »

plne suhlasim)) u mojho acika 96rv sa menil motorcek ostrekovaca predn.skla-dal sa tam zo 120tky a ide jak blazen-100%spokojenost a to len za 250Sk... :D/
Blodmen
*
Příspěvky: 29
Registrován: 24 lis 2008, 17:16

Re: Motorček od ostrekovačov predneho a zadneho skla

Příspěvek od Blodmen »

letos jsem je taky dělal - podělali se všechny tři. Přístup byl opravdu naprd, zvlášť když hledáš a nechceš nic zkur... :mrgreen: . Koupil jsem jiné na Aukru, nejsou originál, ale ty se daj sehnat těžko. velkej na světla je v stahovacím oku nebo v nečem podobném, s tím byl největší problém, protože je částečně na jeden šroub k nádrži, všechno zrezlý jak se dalo čekat. Skoro jsem ten plast urval, tak jsem nakonec sundal celou nádobku ostřikovačů a pak už to bylo frk frk. Dneska už bych ji nesundával, ale prostě jsem nevěděl jak na to. :oops: Ty dva menší jsou jenom zastrčený. Osobně bych ten velkej na světla neřešil a udělal jen ty dva na skla!!
Škoda actavia super r.v. 62, Škoda 105, 120, Škoda Rapid, Felicia, Trabant, Fiat Uno, Fiat Marea Weekend, Hyundai Accent
aneroid
Příspěvky: 3
Registrován: 29 srp 2009, 11:01

Re: Motorček od ostrekovačov predneho a zadneho skla

Příspěvek od aneroid »

Kurna kupil som accenta rok vyroby 95 a neviem ako zapnem ostrekovanie predneho skla mozno ze mam pokazeny motorcek ale nwm furt mi zapina stierace...akosik ma to pri kupe netrapilo ako sa zapinaju ostrekovace :( ...
Uživatelský avatar
Accentdevil
*****
Příspěvky: 1724
Registrován: 03 úno 2009, 11:48
Bydliště: Sokolov

Re: Motorček od ostrekovačov predneho a zadneho skla

Příspěvek od Accentdevil »

aneroid píše:Kurna kupil som accenta rok vyroby 95 a neviem ako zapnem ostrekovanie predneho skla mozno ze mam pokazeny motorcek ale nwm furt mi zapina stierace...akosik ma to pri kupe netrapilo ako sa zapinaju ostrekovace :( ...

Kdyz pravou packu pritahnes k sobe tak by ti mely sterace stirat a do toho strikat ostrikovace(to je na predni) a na zadni ostrikovac mas na stredovym panelu dva gombliky :) vlevo je na strikani a vpravo je na stirani sterace...doufam ze jsem to rek dobre... :hyu:

- jestlli ti nestrika zadnej tak prohledej forum je to tady,ja to taky hledal,protoze mi to neslo tez :? nakonec to byly moturky,ale po vymene to taky neslo,pak jsem na to koukl a bylo to odpojeny ](*,) nevim jak se to stalo,ale je to tak...prohledej forum :wink: nekde to je... :hyu:
Volkswagen Passat 2.8 V6 30V 142KW r.v.1999 LPG (ČERNÁ-METALÍZA)
Fiat Tipo 1,6 57KW r.v. 1991 LPG (ZELENÁ-METALÍZA)
Mazda Xedos6 1.6 16V DOHC 79KW r.v.1996(ZELENÁ-METALÍZA)
Bylo:
Škoda Favorit
Hyundai Accent 1.3 12V 62KW 3-dv, r.v.1997(ŠEDÁ-METALÍZA)

V.a.l.i.5@seznam.cz
aneroid
Příspěvky: 3
Registrován: 29 srp 2009, 11:01

Re: Motorček od ostrekovačov predneho a zadneho skla

Příspěvek od aneroid »

Dik ale ked pritiahnem k sebe pravu packu tak akurat idu stierace ale ostrekovac nezapne... bude asik motorcek v riti bo je setko pozapajane... ostatne ostrekovace idu len s ostrekovacom na predne sklo mam problem...
henrykz
Příspěvky: 5
Registrován: 08 srp 2010, 22:43
Bydliště: Hradec Králové

Re: Motorček od ostrekovačov predneho a zadneho skla

Příspěvek od henrykz »

Já taky sháním motorek na zadní ostřikovač
Odpovědět

Zpět na „Accent - Elektroinstalace“