Palubovka - rady pro demontáž?

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Blodmen
*
Příspěvky: 29
Registrován: 24 lis 2008, 17:16

Palubovka - rady pro demontáž?

Příspěvek od Blodmen »

Zdravím všechny. Rozebírám Accenta r.v. 98 a zasekl jsem se na palubce. Nechci ji zbytečně zlikvidovat - drží mi na posledních šroubech pod předním sklem, ale nějak necím jak se na ně dostat. Poradíte někdo prosím? ](*,)
Škoda actavia super r.v. 62, Škoda 105, 120, Škoda Rapid, Felicia, Trabant, Fiat Uno, Fiat Marea Weekend, Hyundai Accent
Reklama
 

Uživatelský avatar
Farrael
*****
Příspěvky: 2161
Registrován: 01 bře 2010, 21:33
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Palubovka - rady pro demontáž?

Příspěvek od Farrael »

Hmmm možná blbej nápad. Ale nedostaneš je pryč ze předu v tom místě mezi kapotou a sklem?
Hyundai Sonata NF r.v. 2005 2.4i LPG Dark Elegant Red ;-)
Než založíte další téma, raději třikrát použijte tlačítko hledat (vpravo nahoře), než zmačknete nové téma. + Název nového tématu musí být výstižný. Děkujeme.
Blodmen
*
Příspěvky: 29
Registrován: 24 lis 2008, 17:16

Re: Palubovka - rady pro demontáž?

Příspěvek od Blodmen »

Farrael píše:Hmmm možná blbej nápad. Ale nedostaneš je pryč ze předu v tom místě mezi kapotou a sklem?
No -to už jsem se taky díval, ale ne. Vypadá to, jako bych musel vyndat i topení a veškeré jeho průduchy a pak snad s ráčnou... Ale pokud by to šlo bez toho topení, byl bych radši, jelikož bych si to chtěl komplet odkrýt a podívat se na komplet bez palubovky... :o)
Škoda actavia super r.v. 62, Škoda 105, 120, Škoda Rapid, Felicia, Trabant, Fiat Uno, Fiat Marea Weekend, Hyundai Accent
Blodmen
*
Příspěvky: 29
Registrován: 24 lis 2008, 17:16

Re: Palubovka - rady pro demontáž?

Příspěvek od Blodmen »

Tak už jsem na to přišel! Ty šrouby pod oknem nejsou vůbec potřeba sundávat. Jenom jsem přehlédl dva které se schovávali pod tapucírunkem po stranách okna. Tak už ji mám konečně dole:o)
Škoda actavia super r.v. 62, Škoda 105, 120, Škoda Rapid, Felicia, Trabant, Fiat Uno, Fiat Marea Weekend, Hyundai Accent
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“